Treść opublikowana przez marcin j
-
[B5 ATJ] Navigation Plus, możliwość oglądania stacji tv oraz dvd.
Żeby oglądać TV , musisz zamontować Tuner TV wraz z antenami, zaś by ogłądać dvd , musisz zainstalować odtwarzacz DVD. Ja mam i jedno i drugie i hula , aż miło. [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 10:43_________________________________________________Aha przy instalacji , pamiętać trzeba , by odblokować odbiór , zmieniając na video in motion ( video [odbiór] w czasie jazdy)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam , to kolejny sie zaobrączkował? :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i powodzenia w zakupach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe , nie ma to jak tak , zapewne solidna praca , a i wyobraźnia rozbudowana
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pikuś - Pan Pikuś Meble spoko ale przy tej wyborowej się zmęczyłem P.S. Od tego są Klubowicze również Ci przyszli nie chwal dnia przed zachodem slonca juz widze te meble , jak są poskładane , przy wyborowej :gwizdanie: . A tak wogóle to
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Wrzuć na youtube, a potem wklej link na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cisza przed burzą
-
[Inne] Troszkę klasyki - B2 quattro
Uwielbiam oglądać takie zdjęcia z postepem prac,widać jak autko dostaje drugie życie. Cult, :good:
-
[B5 AFN] Do czego są te wtyczki (zdjęcia) ?
Ja nie widzę zdjęć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pucować się tu , kto się hajta, bo muszę bramę przygotować
-
Spot w Rosji - na bogato :)
dziwni ci rosjanie , redbula piją przez rurke, i chyba nie mają tam słońca, bo takie białasy, podejrzewam , że w garażach przesiadują
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tzn ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co jest , nic nie spamujecie???? :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Raz jest , raz nie , trzeba uważać, całkiem niedawno złapałem na tej trasie 6 punktów :gwizdanie: Z kraka do katowic , troche w cierpliwość trzeba się uzbroić .
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeżdżace vectry , skody superb i mondeo, kolejno: czarne , granat i bordowe, no i przy bramkach i przy zwężkach uważaj, czasem tam lubią się ustawiać.
-
Dla niektórych "tunerów" - niemożliwe
Zuważ , że moc mierzona przy 26 stopniach , więc nie było zimno :> Cóż, rtocki ładnie
-
[Małopolska] Widziany, widziana
ok 11.30 wiadukt przy AWF,, pablo mnie widział , pozdr
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Nie doczytałem , gwint masz jakiś,?? Gruboooo , że hoho , teraz to by jej poprzedni właściciel nie poznał, będziesz maskował tego coolera , czy tak zostaje Kiedyy wykres?????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kiedyś miałem problem z navi + w seacie , bo padł mi aku i w serwisie dowiedziałem sie o orginalnym kodzie , więc jeżeli twój kod nie był to w serwisie go maja, ewentualnie vagina , spytaj tx didi- ego .
-
[B7 ASB] Made by Rogal
Ma jakoś od połowy sierpnia :gwizdanie:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dziś myjka BP Na Bora, Nex dzieki za miłą pogawędke.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie wiem jaki to kolor, szary ciemny, moze czarny. Urwany mam prawy zawias.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
osz k.rw..a , nówka , czy u Ciebie. ???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
potrzebuje z etki nr drzwiczek do schowka pasażera, ??Dzięki z góry