Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. dzień do [br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 08:34_________________________________________________ Pszczeli jest OK lub z ..... Trzeniek próbuj turtle wax, Cuber go używa,rozmawiałem z nim kiedyś na spocie i małą demonstracje zrobił na moim aucie , wypróbowałem i jestem zadowolony, a kupisz go w sklepach motoryzacyjnych.
  2. why only on weekend
  3. Tukan zmień opis , Tdi avant rulezz :gwizdanie:, a tak wogóle to sedana kupieś, czy avanta???
  4. tukan graty czekam na foty
  5. Witam na forum
  6. witam an forum
  7. Pewnie nie opuszcza mu sie ta w drzwiach od kierowcy.... tak
  8. aaaa znalazłem przetarty wężyk w aucie :> klima mi nie działa, przednia szyba mi nie chodzi, radio nie działa, straciło zasięg :gwizdanie:, Poprostu niunia strzeliła focha , a w dodatku do domu pojadę nią 1500 km , jebie na to wszystko , ale bez klimy 24 h .......
  9. nic , sie wkurwiłem i tyle
  10. brak słów, :gwizdanie: chcesz mieć dobrą instalacje , ale nie chce ci się jechać :gwizdanie: :gwizdanie:
  11. ja pierd...ole a le mialem teraz ubaw , no sypaliscie tekstami , tukan czas na 2.7 bt
  12. Szwedzi rygorystycznie , sumiennie sprawdzają auta na przeglądzie, to im trzeba przyznać i przez to nie ma złomów na drodze. Maro82 , ty miałeś, masz zestaw hid xenon?? Masz spryski?? ,bo widze w SE wiele aut np.volvo na hid ze spryskami, w sumie tu do zwykłych lamp montują spryski bardzo , bardzo często.
  13. nie wszyscy mają 2 IC , a tak BTV w BKN ie są dwa SMIC???? Niezła sztuka , RECARO rządzi Dzień dobry
  14. zdrajca cóż więcej :gwizdanie:
  15. pikna, tylko brak tego magicznego Q
  16. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    kreska :gwizdanie:
  17. witka , ciepło sie zrobilo to wiekszość myśli o fmic -ach
  18. Narazie odpuszczam , bo ma teraz wydatków , których nie planowałem. Cały czas szukam ori lotki s4 jol...
  19. siema , siema , ale tragedia z tym samolotem ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.