Treść opublikowana przez marcin j
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ty jedź na hamownie lepiej heh no koniecznie , jestem ciekaw bardzo. [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 23:11_________________________________________________trzeniek wydaje mi sie , że pav nie ma serii ,za ładnie mu odchodzi. Ciekaw jestem mojego wyniku, najbliżej mam v techowską hamownie co wy na to??? Powie prawde????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema, pewnie d*pa soft k....wa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak przygotowania do spota, ?? fury umyte
-
24h Le Mans
niemam , ale leci juz na eurosporcie
-
24h Le Mans
jakies linki , bo w europsport miał byc le mans od 11.15 a tu kolażówki napier..dalają
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
grześ co tak wczesnie wstałeś , dzieci już masz ?? :> a tak wogóle
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe Cuber miażdży no co Ty, spójrz na to http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=16926 tam to są dopiero spamerzy :gwizdanie: łohohoh, sokol dawaj fotasy jakieś. :gwizdanie:
-
[ALL B5] Moja Audi zrobiona z nudów
Heheh dobre radio, np z navi : rnse , kosztuje tyle co twój zewnetrzny tuning, więvc przestań i przyjmij sowa krytyki, nie chce pytać gdzie kupiłeś i za ile te siatki i te laminaty, moze jeszcze da sie wykrzesać piekno tego samochodu, , ktoś tu już pisał o koncepcji czarnych siatek, lusterka , lampy tył też mi się nie podobają, przód ,,, hmmmm poczekamy jak długo będą świecić, jakiej firmy one są?? I nie ma się co złościć , wystawiłeś auto do oceny , to są słowa pochcwały i krytyki. Gleba, felgi i ich rozmiar jak najbardziej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj , wpadaj na spota , szczegóły w wątku spotów krakowskich
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe Cuber miażdży
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
2 :> kropki , potem, ban , potem powrót w wielkim stylu
-
[B6 AVF] Moja A4 z 2003r Avant. - niezawodna.
kurka , nie wiedziałem , że masz te za***iste fotele. Gratki za mody, czekam na kolejne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
strzała
-
[B6 AVF] Co zamiast Audi Navigation Plus - prośba o radę
to pozostaje , ori radio audi concert cd na ten czas.
-
[ALL B6] BOSE + I-POD - czy jest to możliwe ?
Oskaro - ja mam navi plus i tuner TV , wnoiskuje , że kupie kabel AV i podłącze i poda bez problemu , tak????? .. Pytanko, jak jest z jakością dźwięku ??? Ctv znasz może cene takiego zestawu , co w nim jest ????
-
[B6 AVF] Co zamiast Audi Navigation Plus - prośba o radę
A dlaczego ci to wszystko rzekomo nie funkcjonuje. U mnie bangla, doodatkowo jeszcze dvd i tuner TV mi obsługuje.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam , ,, sokol co jednak kupujesz ??? podjąłeś już decyzje.
-
[B6 BFB] A4 1.8T Cabrio - moje :-)
Tylne to gołym okiem widać , a przednie też innę są ?? To a4 b6 , a nie a6
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no i byłem kilka minut po 20 , i miałem okazje jeszcze kolegów spotkać , wczesniej nie dalem rade bo w planach było już obiecane kino dzieki za miła pogawędkę .
-
[ALL B5] Xenon a zwykły reflektor
I bardzo słusznie , bedzie wtedy to "miało ręce i nogi "
-
[ALL B5] Xenon a zwykły reflektor
To wszystko w temacie Kłamał, do xenów w polsce trzeba mieć system zmywania i nie tylko , bo jeszcze samopoziomowanie.
-
[ALL B6] BOSE + I-POD - czy jest to możliwe ?
jakiego i poda chcesz podpiąć , ?? są jkakieś specjalne przeznaczone do auta?? też jestem zainteresowany podpięciem do navi plus lub tunera tv, albo dvd phantom, . Z tego co kojarze to chyba adamoo ma i poda w aucie , tylko nie wiem jak podpietego , moze sie wypowie .
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
do której bedzie dzis spot, bo mógłbym być , ale dopiero po 20. pare minut ????
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
8E5827933 - 1500 pln :oklaski: zdziercy, za kawałek plastiku, to s4 listwy są tańsze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 09:24_________________________________________________k.rwa za godzine egzamin 3mcie kciuki