Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. ty jedź na hamownie lepiej heh no koniecznie , jestem ciekaw bardzo. [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 23:11_________________________________________________trzeniek wydaje mi sie , że pav nie ma serii ,za ładnie mu odchodzi. Ciekaw jestem mojego wyniku, najbliżej mam v techowską hamownie co wy na to??? Powie prawde????
  2. siema, pewnie d*pa soft k....wa
  3. jak przygotowania do spota, ?? fury umyte
  4. niemam , ale leci juz na eurosporcie
  5. jakies linki , bo w europsport miał byc le mans od 11.15 a tu kolażówki napier..dalają
  6. grześ co tak wczesnie wstałeś , dzieci już masz ?? :> a tak wogóle
  7. hehe Cuber miażdży no co Ty, spójrz na to http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=16926 tam to są dopiero spamerzy :gwizdanie: łohohoh, sokol dawaj fotasy jakieś. :gwizdanie:
  8. Heheh dobre radio, np z navi : rnse , kosztuje tyle co twój zewnetrzny tuning, więvc przestań i przyjmij sowa krytyki, nie chce pytać gdzie kupiłeś i za ile te siatki i te laminaty, moze jeszcze da sie wykrzesać piekno tego samochodu, , ktoś tu już pisał o koncepcji czarnych siatek, lusterka , lampy tył też mi się nie podobają, przód ,,, hmmmm poczekamy jak długo będą świecić, jakiej firmy one są?? I nie ma się co złościć , wystawiłeś auto do oceny , to są słowa pochcwały i krytyki. Gleba, felgi i ich rozmiar jak najbardziej
  9. Witaj , wpadaj na spota , szczegóły w wątku spotów krakowskich
  10. hehe Cuber miażdży
  11. 2 :> kropki , potem, ban , potem powrót w wielkim stylu
  12. kurka , nie wiedziałem , że masz te za***iste fotele. Gratki za mody, czekam na kolejne
  13. to pozostaje , ori radio audi concert cd na ten czas.
  14. Oskaro - ja mam navi plus i tuner TV , wnoiskuje , że kupie kabel AV i podłącze i poda bez problemu , tak????? .. Pytanko, jak jest z jakością dźwięku ??? Ctv znasz może cene takiego zestawu , co w nim jest ????
  15. A dlaczego ci to wszystko rzekomo nie funkcjonuje. U mnie bangla, doodatkowo jeszcze dvd i tuner TV mi obsługuje.
  16. Witam , ,, sokol co jednak kupujesz ??? podjąłeś już decyzje.
  17. Tylne to gołym okiem widać , a przednie też innę są ?? To a4 b6 , a nie a6
  18. no i byłem kilka minut po 20 , i miałem okazje jeszcze kolegów spotkać , wczesniej nie dalem rade bo w planach było już obiecane kino dzieki za miła pogawędkę .
  19. I bardzo słusznie , bedzie wtedy to "miało ręce i nogi "
  20. To wszystko w temacie Kłamał, do xenów w polsce trzeba mieć system zmywania i nie tylko , bo jeszcze samopoziomowanie.
  21. jakiego i poda chcesz podpiąć , ?? są jkakieś specjalne przeznaczone do auta?? też jestem zainteresowany podpięciem do navi plus lub tunera tv, albo dvd phantom, . Z tego co kojarze to chyba adamoo ma i poda w aucie , tylko nie wiem jak podpietego , moze sie wypowie .
  22. do której bedzie dzis spot, bo mógłbym być , ale dopiero po 20. pare minut ????
  23. 8E5827933 - 1500 pln :oklaski: zdziercy, za kawałek plastiku, to s4 listwy są tańsze
  24. [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 09:24_________________________________________________k.rwa za godzine egzamin 3mcie kciuki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.