Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. no to tutaj pracuje :polew: kurde ja tam jakoś nie moge wypatrzyć twojego auta
  2. Chyba w polsce tego nikt nie zrobił , za naszymi granicami ktoś rezał. był nawet link na forum
  3. :gwizdanie: :> forum [br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 09:51_________________________________________________Cześć chłopaki wiem ,że o to lotało :>
  4. Ty zamiast wylegiwać się na plaży i nurkować w naszym "ciepłym" Bałtyku to po sieci ganiasz? Sie przywitac chcialem , czekamy na śniadanko i zaraz rura na plażę
  5. siema na wakacjach czy wracasz na południe do domu? spontaniczny urlop. w nastepnym tygodniu wracam
  6. siema siema z Władysławowa
  7. w którym w miejscu pod maską jest ta sprężarka , jak stoje przed silnikiem to na dole po prawej stronie ????
  8. bardzo dobry pomysł, kupno kilku kompletów listew zawsze, można by urwać więcej :good:
  9. Kibel też masz w skórze z oparciem od Recaro, czy tylko w carbonie
  10. Nawet niezłe spasowanie elementów tego czegoś , ale nie chciałbym widzieć tego projektu, wykonanego w Polsce . Niestety byłaby to totalna masakra. :>
  11. i w 1 i w 2 podoba mi się , gratki.
  12. Ło k...wa to by było coś, ale jak by sie tam zmieścil?? btw współczuje jednak , bo koszty tak czy siak będą.
  13. jakie plany , a no i kiedy program lub cos wiecej?
  14. wychodzi na to , ze regeneracja kiepska , badz zle psokladane.
  15. tak musisz opuściś sufit by sie dostac do srub które mocują relingi :gwizdanie: Cuber ,,,, po rabatach ten komplet listew s4 , czy przed rabatami ????, bo na allegro masakra , bida straszna
  16. witaj na forum
  17. guardian , wypas jakie koszty , bez robocizny??
  18. turtle wax, sonax, simoniz - koloryzujące Pytanko, czy po tych koloryzujących woskach , nie zostają plamy??? Chodzi mi o to , czy miejscami na karoserii nie ukazuje się ciemniejszy odcień ??? nooo, raczej nie
  19. turtle wax, sonax, simoniz - koloryzujące Pytanko, czy po tych koloryzujących woskach , nie zostają plamy??? Chodzi mi o to , czy miejscami na karoserii nie ukazuje się ciemniejszy odcień ???
  20. Witaj na forum
  21. Trzeniek w takim razie Twój, to żaden brat bliźniak mojej b6 ,a tym bardziej siostra, wypraszam sobie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.