Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. W rs4 nadkola są wypchane i tu jest właśnie najwiekszy problem
  2. zas bez obrazy , zartowalem
  3. witka , zapraszam do aktywnosci.
  4. slowacja i austria = viniety na 100% , na stacji zakupisz. Aha i w sloweni na auto bahnce dostajesz karteczke i jedziesz sobie , ale w trakcie moga cie police scignac i sprawdzic czy nie przyjechales szybciej niz czas okreslony w ktorym dotarles do kontroli , nie zostal przekroczony wtedy to oznacza , ze przekraczales predkosc jadac dany odcinek . Trzeba sie pilnowac :gwizdanie:
  5. co ty miesznke robisz jak do simsona ????
  6. koxu nie ma ,ale ladnie wg mnie.
  7. co jak co ale gumiak jest the best audi piekne , tylko stolik na piwo do sciagniecia
  8. Ktos jezdzi na motorze??? , Co polecacie , musi byc scig, chodzi o firme motoru. Nie jestem na czasie teraz Nad pojemnoscia musze sie zastanowic , bo 2 razy juz wydzwonilem. I niech nikt nie odradza kupna motoru.
  9. waski a masz to zdjecie jeszcze gdzies, zeby go tu wkleic ?
  10. ja sie wczoraj zapisalem i jestem jak narazie na liscie rezerwowej ale jestem dobrej mysli zapomniałem zdjęcia dla Ciebie O jakie zdjecie ci chodzi , tej dokladki tylnej do B6 ????
  11. ja sie wczoraj zapisalem i jestem jak narazie na liscie rezerwowej ale jestem dobrej mysli
  12. Tez mialem watpliwosci, ale ponoc ludzie nawet na roznej szerokosci felg jezdza i nie ma problemow... Ba, widzialem nawet rozne opony na osiach co podobno jest najgorsze dla Q. dlaczego Gdzie kupowales dystanse , jezeli allegro , to od jakiego uzytkownika?? Carbon w srodku miazdzy
  13. Witamy na forum
  14. Wlaczyc z plyty wlacze , ale dalej niec nie robi bo nie ma gdzie , komunikat braku dysku, nie ma co naprawic i nie ma gdzie wgrac , chyba spalilo dyskn k...rwa
  15. Pany jak mi komp nie widzi w biosie dysku twardego tzn ze poszedl sie j.ebac??????? Nie moge wogole odpalic kompa, w zaden sposob. Nawet z plytki cd windows xp nie odpale , bo komunikat mam , ze nie ma hard drive , nie wykrywa go , i nie ma gdzie zainstalowac systemu , naprawic tez nie da rade, formata nie da rade , bo nie mam co formatowac. Jakies rady ????
  16. Witam na forum , zajrzyj do watkow spotowych w Twoim regionie . zapraszam do aktywnoci na forum
  17. Witka, sokolnh WSZYSTKIEGO NAJ NAJ WYMARZONEGO AUTKA , A PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIA.
  18. wiele osób się tak na wszelki wypadek zapisało bo nie każdy do końca wie czy da radę więc myślę że tak z 20os. z głównej listy się wykruszy, a jak nie to idź na solarium i zapuść włosy, lekki makijaż i do Iversona próbuj, bo mulatki szuka na zlot to biore opcje do pierwszej kropki Twojego posta solarium niestety nie dla mnie
  19. dam , a jak wejdziesz do auta to juz nie bedziesz chciał wychodzić. U mnie jak w salonie
  20. krucyfiks , wystarczy wyjechac w trase i mozna sie nie załapać na letni zlot , 2 dni i full lista , to teraz czekam aż się ktoś wykruszy
  21. U mnie są pomalowane listwy i nic nie odchodzi
  22. Siema zza wody pany i panie . Wczoraj byłem w trasie , ale dziś spóźnione troche , Wszystkiego naj ... Cuber i themon
  23. Z doświadczenia , moge dodać , aby pilnować oleju w skrzyni biegów, bo 5 bieg jest wysoko i niedobór oleju , bardzo szybko niszczy piąteczke. Autko mega , bardzo wygodne dla kierowcy , ale o tym juz wiesz napewno.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.