Treść opublikowana przez marcin j
-
[ALL B7] Body kit z Audi RS4 B7 avant
W rs4 nadkola są wypchane i tu jest właśnie najwiekszy problem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
łykend
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zas bez obrazy , zartowalem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witka , zapraszam do aktywnosci.
-
Trasa do Chorwacji Południowa Dalmacja Makarska
slowacja i austria = viniety na 100% , na stacji zakupisz. Aha i w sloweni na auto bahnce dostajesz karteczke i jedziesz sobie , ale w trakcie moga cie police scignac i sprawdzic czy nie przyjechales szybciej niz czas okreslony w ktorym dotarles do kontroli , nie zostal przekroczony wtedy to oznacza , ze przekraczales predkosc jadac dany odcinek . Trzeba sie pilnowac :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co ty miesznke robisz jak do simsona ????
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 130 by Dynosoft
koxu nie ma ,ale ladnie wg mnie.
-
Hardcorowa "lotka" do A4 B7
co jak co ale gumiak jest the best audi piekne , tylko stolik na piwo do sciagniecia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktos jezdzi na motorze??? , Co polecacie , musi byc scig, chodzi o firme motoru. Nie jestem na czasie teraz Nad pojemnoscia musze sie zastanowic , bo 2 razy juz wydzwonilem. I niech nikt nie odradza kupna motoru.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
waski a masz to zdjecie jeszcze gdzies, zeby go tu wkleic ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja sie wczoraj zapisalem i jestem jak narazie na liscie rezerwowej ale jestem dobrej mysli zapomniałem zdjęcia dla Ciebie O jakie zdjecie ci chodzi , tej dokladki tylnej do B6 ????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja sie wczoraj zapisalem i jestem jak narazie na liscie rezerwowej ale jestem dobrej mysli
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Tez mialem watpliwosci, ale ponoc ludzie nawet na roznej szerokosci felg jezdza i nie ma problemow... Ba, widzialem nawet rozne opony na osiach co podobno jest najgorsze dla Q. dlaczego Gdzie kupowales dystanse , jezeli allegro , to od jakiego uzytkownika?? Carbon w srodku miazdzy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[B5 AFN] Malowanie dokladek zderzakow,a pytanie o listwy na drzwiach
o kurka nie zauwazylem , ze to o b5 mowa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wlaczyc z plyty wlacze , ale dalej niec nie robi bo nie ma gdzie , komunikat braku dysku, nie ma co naprawic i nie ma gdzie wgrac , chyba spalilo dyskn k...rwa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany jak mi komp nie widzi w biosie dysku twardego tzn ze poszedl sie j.ebac??????? Nie moge wogole odpalic kompa, w zaden sposob. Nawet z plytki cd windows xp nie odpale , bo komunikat mam , ze nie ma hard drive , nie wykrywa go , i nie ma gdzie zainstalowac systemu , naprawic tez nie da rade, formata nie da rade , bo nie mam co formatowac. Jakies rady ????
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum , zajrzyj do watkow spotowych w Twoim regionie . zapraszam do aktywnoci na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witka, sokolnh WSZYSTKIEGO NAJ NAJ WYMARZONEGO AUTKA , A PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIA.
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
wiele osób się tak na wszelki wypadek zapisało bo nie każdy do końca wie czy da radę więc myślę że tak z 20os. z głównej listy się wykruszy, a jak nie to idź na solarium i zapuść włosy, lekki makijaż i do Iversona próbuj, bo mulatki szuka na zlot to biore opcje do pierwszej kropki Twojego posta solarium niestety nie dla mnie
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
dam , a jak wejdziesz do auta to juz nie bedziesz chciał wychodzić. U mnie jak w salonie
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
krucyfiks , wystarczy wyjechac w trase i mozna sie nie załapać na letni zlot , 2 dni i full lista , to teraz czekam aż się ktoś wykruszy
-
[B5 AFN] Malowanie dokladek zderzakow,a pytanie o listwy na drzwiach
U mnie są pomalowane listwy i nic nie odchodzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema zza wody pany i panie . Wczoraj byłem w trasie , ale dziś spóźnione troche , Wszystkiego naj ... Cuber i themon
-
[ALL] VW Multivan 2.5 tdi R5
Z doświadczenia , moge dodać , aby pilnować oleju w skrzyni biegów, bo 5 bieg jest wysoko i niedobór oleju , bardzo szybko niszczy piąteczke. Autko mega , bardzo wygodne dla kierowcy , ale o tym juz wiesz napewno.