Treść opublikowana przez marcin j
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Hi ride ,zauważ , że Mlody szukał swojej drogi i troche go to kosztowało , bo autko miało kilka twarzy zanim osiągnięto ostateczny efekt
-
[ALL B5] Projekt na 18 s-line do B5
Jak przy 18" calach nie obniżysz to będzie wóz drabiniasty. Springi - 20 lub - 30 mm będą git.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany dajcie spokój :gwizdanie: takie rzeczy to na forum tico po razie , albo po jednym głębszym .
-
[ALL B5] Projekt na 18 s-line do B5
Wg mnie na srebrno całe, opony np 225/40/ r 18 , spasują na ori zawiasie ale efektu takiego nie bedzie jak przy glebie przynajmniej -30mm, malowanie - twój wybór= chodzi o trwałość i jakość , zależy jaki rodzaj wybierzesz .[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 10:50_________________________________________________Widze , że ograniczeniem są dla Ciebie koszty, więc może załóż w tym rokufelgi takie jakie są i zrób sobie glebe ,a przy przypływie gotówki, pomalujesz jak przykazano . To moje zdanie .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum , zaprzaszam do aktywności. Zajrzyj też do wątków spotkań w Twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum , zaprzaszam do aktywności.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum , zaprzaszam do aktywności.
-
[ALL] Wymiana wyświetlacza w RNS-E
Skontaktuj sie z navi service , może doradzą (google), lub inna firmą zajmująca sie navi, ewentualnie szperaj na allegro.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema wszystkim
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum
-
[B5 AEB] BLUE LINE --> niebieska piękność po kilku modyfikacjach
tez nie widze zdjeć :gwizdanie:
-
[ALL B6] Spoiler
uzytkownik moze i ok, ale towar laminat niekoniecznie :gwizdanie: szukalem na allegro ori lotki s4 , ale nie bylo niestety a laminat odpuscilem
-
[ALL B6] Spoiler
to jest to samo co to http://lh3.ggpht.com/adam.suchecki/SP8Y6YcuROI/AAAAAAAAAGs/Q4hAfB9Le0U/s576/9.jpg i twoim zdaniem to szpeci wygląd. To jest ori lotka we aso ok 700zl chyba , a ta którą kupiłeś z laminatu to :gwizdanie: a.... no i zmien lakiernika .
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zobaczymy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki wielkie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąski odebrałeś sms??? załatwione już może ????
-
[ALL B5] Felgi ori czarny mat - co o tym sądzicie ?
czrne felgi ma kolega style poznan w dziale moja a4 dzail b6 znajdziesz, a Młody ma grafitowe rs6 i te mlodego są kox ale to moje zdanie,
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robi sie ciekawie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Myślcie co chcecie obstwiam na b7
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemian ale u ciebie nie byłoby takiego efektu, bo masz srebrne autko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kontaktowałem sie z tym uzytkownikiem , sprzedane [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 11:15_________________________________________________ kwestia tego typu czy to lewe pasuje do b6 , bo w opisie aukcji jest napisane , że obudowa jest od s3 Wąski dzieki za pomoc w ic do vw OBUDOWY są takie same A moze ktos sprawdzic w etce czy obudowa s3 to to samo co s4 , bo juz mi sie mieni, i myli wszystko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
patrze dokladnie na zdjecia i w s3 nie ma takiego przetłoczenia jak w b6
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kwestia tego typu czy to lewe pasuje do b6 , bo w opisie aukcji jest napisane , że obudowa jest od s3 Wąski dzieki za pomoc w ic do vw
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Waski masz intercooler do caddy??? Chodzi mi o taką http://moto.allegro.pl/item590403589_vw_caddy_rok_2000_04_intercooler.html mniej wiecej taka , ale nie jestem pewien czy ta pasuje , bo one sie zmieniały http://moto.allegro.pl/item606213554_seat_ibiza_cordoba_caddy_99_01_intercooler.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
już nie ma [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 08:37_________________________________________________Telefon do firmy od przyciemnienia szyb 607 288 562 wąski jesteś pewien , że już nie ma Trzeniu , gdzieś był jak cie nie było. ???[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 09:36_________________________________________________Potrzebuje intercooler do vw caddy 1.9 tdi 2003 r, bo po dzwonie puszcza w te i gdzie indziej , wąski lub jak by ktoś miał info yo prosze priv lub tel .