Treść opublikowana przez marcin j
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witka
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
rwiecie z kontekstu Pany , wlasnie napisałem , że dowiedziałem sie na spocie czym sie będziesz woził
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
na części , bo łyknąłbym rnse dowiedziałem sie ostatnio na spocie , w czym sie bedziesz " lansował" teraz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oczy ma miodne :), a tak naprawde to jakaś rasa??? , jakie to duże będzie, bo w sumie szukam pieska , na serio
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dziekóweczka za spota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Właśnie dziś się wybieram, troche chory jestem , ale przyjade
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Najlepszego OGR
-
[ALL] OFF ROADOWA Suzuki vitara
no tak odsniezanie stalo sie milsze , pisales pw, zawias nie urusł 10cm, mysle ze ok 8cm, 9 cm nie mierzyłem, [br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 14:30_________________________________________________tak naprawde vitara jest autem , które podnieść nie jest łatwo. Calmini kosztuje wiaderko $$$, ja robiłem na zasadzie przepisu z forum suzuki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakaś cisza , czy coś- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ykk zasmiecasz- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja myślałem , że ty b6 jeździsz Jeszcze jeździ :gwizdanie: po mieście , a przecież z krk do wwa to drogą tż można jechać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja myślałem , że ty b6 jeździsz- [Małopolska] Widziany, widziana
taaa to ja , pozdrowionka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie przewidzial ze tyle jedziesz- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
też jesdt zabroniony- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przegrywanie płyt jest zabronione [br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 22:02_________________________________________________ To ty wczoraj byłeś w galeri krakowskiej i parkowałeś wpierw przodem później tyłem ??- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema olo siema THE MOON jutro wawa , chce ktoś coś? :gwizdanie: Przywieź hamownie od rogala , bo nie mam czasu..- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Poziek ponoć nie lubi jak ktoś chrapie ,głośniej jak on :>- [ALL] OFF ROADOWA Suzuki vitara
jak jest możliwość to prosze moda o zamazanie tablic , bo zapomnialem [mod]Możesz to sam zrobić - zamaluj i wstaw ponownie zdjęcia[/mod]- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oto moja suzuki na bezdroża http://www.a4-klub.pl/smf/all_off_roadowa_suzuki_vitara-t113983.0.html- [ALL] OFF ROADOWA Suzuki vitara
Przedstawiam już prawie ukończoną moją wiertarke do jazdy off road . Silnik 1.6 , 16v , 100 KM benzynka Naped 4x4 , reduktor Wyposażenie : -walizka kluczy - siekiera - łopata Mody : -pełny przegląd , i serwis z wymianą wszystkich pasków i płynów , olejów filtrów itp. -podniesiony na zawiaeszeniu ok 10 cm - mocniejszy most przedni z Grand vitary 2.5 v6 -zderzak przód pod wyciągarkę -wyciągarka 12000 lbs , 5.5 tony z 30 m liną stalową 9mm - opony 30 cali - 2 halogeny dalekosiężne przód - ściągany pług zostało jeszcze : -linki (odciągi) do ochrony przed gałęziami - dodatkowe oswietlenie przód i tył - zrobienie zderzaka stalowego tył - dystanse do felg- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!