Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

venom.dho

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Uporałem się i ja z P2015. Na początku padł nastawnik (trup) - wymieniony na nowy + założony aluminiowy ogranicznik - problem pozostał. Kolejnym krokiem było zajrzenie do kolektora. Wszystko było wewnątrz luźne, za luźne - założony zregenerowany, ze wzmocnionymi elementami kolektor - problem rozwiązany. Na koniec adaptacje. Przy okazji wyczyszczony egr i przepustnica - nie były zalepione grubym nagarem, ale była warstwa szklistego nagaru, odpadającego podczas mechanicznego czyszczenia. Przypuszczam, że zły stan wnętrzności kolektora spowodował uszkodzenie nastawnika.
  2. Sprawdzić to raz, a fajnie by było aby ktoś był taki miły i podpowiedział jak zrobić prawidłowo adaptację nastawnika vcdsem. Kilka tych pytań pojawiło się w dziale diagnostyki, ale odpowiedzi brak.
  3. Tak. Czyszczenie, suszenie, psikanie wynalazkami nie pomogło. Trzeszczenie zamka tylnych drzwi słyszałem od kilku miesięcy, co jakiś czas. Przednie padnięte na amen - ani w tą, ani w tamtą
  4. Mi padła cała prawa strona. Przednie drzwi nie otwierały się ani z zewnątrz, ani z wewnątrz. Tylne drzwi otwierały się tylko od wewnątrz. Zamki wyciągane, czyszczone, suszone i podziałały ze 3 dni i powtórka z rozrywki. Wymiana na nowe i wszystko ok.
  5. venom.dho odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.0TDI
    W moim przypadku miały miejsce dwie sytuacje z lekko zwiększonymi obrotami (trochę poniżej 1000): 1. Wypalanie DPF + chodząca chłodnica po zgaszeniu auta. 2. Auto doładowywało sobie akumulator.
  6. Nowy nastawnik i nowy aluminiowy ogranicznik.
  7. Kolego r2d286 czy rozwiązałeś problem? To jakaś paranoja. Miałem tylko P2015 i padnięty nastawnik, trup - widać było gołym okiem. Część wymieniona, dorzucony jeszcze aluminiowy ogranicznik i klapki hulają, zamykają się i otwierają. Jednak... zapalił się check i znowu P2015 i P2004. Po wykasowaniu błędu przejechane z 30 minut, auto zgaszone i dopiero po ponownym odpaleniu check. Nastawnik działa. Czy ktoś wie o co tam chodzi? Znalazłem coś takiego na jakimś forum:
  8. Dzięki Panowie za odpowiedzi. Najgorzej zacząć rozbiórkę drzwi, bo kiepsko będzie jak ich nie złożę Pozdrawiam
  9. Zamki i mnie dopadły. Oba po stronie pasażera. Wątek przeczytałem, pewnie skorzystam z rad. Zamek przedni padł z dnia na dzień zimą, nie słychać było pracy zamka podczas otwierania i zamykania - drzwi nie do ruszenia, komputer stwierdził, ze zamek to trup. Zamek tylni - słychać pracę zamka podczas otwierania i zamykania, komputer NIE wykrywa żadnych problemów ani błędów, a mimo to drzwi otwierają sie tylko od wewnątrz. Dotychczasowe działania. Nie ja to robilem i nie wiem jak otwarto martwe drzwi przednie. Oba zamki wyjęte, wyczyszczone i osuszone. Przednie, martwe drzwi zaczęły działać a tylne bez zmian, czyli otwierają się tylko od środka. Niestety zdarzyło się że przedni zamek znowu umierał i np. po kilku dniach ożywał przypuszczam że jak złapie mróz to zamek pada. Czy macie jakąś radę, szczególnie na tylne drzwi, z którymi wg komputera jest wszystko ok? Przedni po prostu pada od mrozu, wilgoci itp. jak temu przeciwdziałać? Jest opcja, że gdzieś mi zalewa ten zamek?
  10. U mnie przyczyną było koło pasowe sprężarki klimatyzacji.
  11. Czołem, potrzebuję zmienić felgi i przypadł mi do gustu taki wzór. Ktoś, coś mógłby polecić konkretnego? Model jak na zdjęciu lub zbliżony wizualnie.
  12. Witam serdecznie, stronę klubu zalazłem po brutalnej recenzji (Facebook) Hugo z jazdy pewnym wściekłym Prosiakiem- wnioskuje, że został sponiewierany. W profilu natknąłem się na zjawiskowe A4. Nie ukrywam, że A4, szczególnie B6 od długiego czasu chodzi mi po głowie- stąd moja obecność tutaj. Na dzień dzisiejszy bezpośrednie kontakty utrzymuję z Peugeotem 307 SW oraz Leonem. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.