Treść opublikowana przez Kocky
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B6 AVF] Jakie radyjko oprócz chorus??
W wątku o rns http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html znajdziesz krok po kroku co należy zrobić i co jest potrzebne, żeby przerobić konsole na 2din. Wg mnie jak już zmieniać to rns-e rezać w samochodzie
-
[B6 AVF] Jakie radyjko oprócz chorus??
Jeżeli ma być z mp3 to albo RNS-e albo BNS 5. Obydwa niestety mają wymiar 2din więc może cię czekać przeróbka. Można tez do chorusa lub concerta dokupić czytnik kart obsługujący który będzie emulował zmieniarkę cd (zdecydowanie tańsze rozwiązanie). Jest jeden lub dwa wątki na forum o emulatorach zmieniarki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to ta B7 nie była wcześniej B4 tylko lektyką
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Swego czasu w tv cos takiego reklamowali i sprawa była popularna praktycznie w każdej gazecie moto i programie moto... wynik zawsze był ten sam - produkt do d*py a nie do spryskiwania tablic rejestracyjnych
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie przesadzaj... bo doniczek zabraknie :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
O patrzcie... nasłuch prowadzi... Uderz w stół a nożyce się odezwą :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
albo jeszcze nie wpadł na ten pomysł, albo mydlo dostawy butelek ograniczył
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Telefon wytrzyma.... gorzej właściciel jak rachunek zobaczy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
łącze, na którym stoi serwer odpoczywa
-
Angela i Slawku wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!
Wszystkiego najlepszego!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Zapraszam na środowe spoty w Matarni
-
[ALL B7] Jak odróżnić jaki mam czytnik - DX3 czy DX4 ?
Ja nie słyszałem nic o czytnikach Wrzuć do czytnika płytę Teleatlas DX Polska/Czechy i zapewne będzie navi śmigała.
-
[ALL B7] felgi s-line 17 warte swej ceny?
Jak dla mnie zarówno jedne, jak i drugie są Pierwsze warte swojej ceny
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a jak ma być?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj