-
GARMIN 760 v TomTom 920 v NOKIA 330 co sądzicie o tych nawigacjach ?
tylko tomtom używałem garmina i jest kicha straszna a co do nokii to ma słabe pokrycie pozdro
-
[B5 AGB] Moja esunia
Fajna Niunia :th: czekam na zdjęcia po założeniu ledow
-
[ALL B5] SPORTMILE swap s4 na rs4
wygląd :th: robi naprawdę duże wrażenie jak dla mnie :th: :th: :th: :th:
-
[ALL]Carbonowe części do AUDI
co za dużo to nie zdrowo popieram kolegów do pewnego momentu jest oki :th:
-
[B6] Mam dylemat która wersja jest ładniejsza?
wyszło gitarka :th:
-
Mini Mod za 100 zł
Wygląda fajnie :th:
-
[B5 ARG] Moja A4 AVANCIK LIFTING ocencie :)
tylko avant gitara :th:
-
[ALL B5] najbrzydsze lampy do b5 sedana na tył
nie no koszmar jak można założyć coś takiego
-
[B6] Mam dylemat która wersja jest ładniejsza?
2 :th:
-
[A4 B6] Ile mm ma listwa chromowa wokol szyb
ktos juz wczesniej o tym pisal spoks dzięki nie zauważyłem
-
[A4 B6] Ile mm ma listwa chromowa wokol szyb
dla mnie gitara :th: czekam na foto z realizacji i też biorę się do roboty [br]Dopisany: 28 Luty 2008, 22:12 _________________________________________________hmmm... a czy do b5 będzie taka sama szerokość i długość co do b6? czy też nie
-
Ile pali Wam gazu?
ja mam brc i pali około 11-12litrów (80%trasa 20%miasto)
-
[B5 AFN] avant by Damien ]:-> skóra, 17''s-line, xenon
Ładny Avant ładny widać że zadbany pozdrawiam
-
PARUJĄCE SZYBY - Jesień, Zima, Deszcz. Jak walczyć z parą?
a dam sobie radę dam
-
[A4 B6] Ile mm ma listwa chromowa wokol szyb
ten gość z allegro do b5 za komplecik chciał 800zł ale stan ale sprzedał już wszystko niby
artii99
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta