Treść opublikowana przez artii99
-
GARMIN 760 v TomTom 920 v NOKIA 330 co sądzicie o tych nawigacjach ?
tylko tomtom używałem garmina i jest kicha straszna a co do nokii to ma słabe pokrycie pozdro
-
[B5 AGB] Moja esunia
Fajna Niunia :th: czekam na zdjęcia po założeniu ledow
-
[ALL B5] SPORTMILE swap s4 na rs4
wygląd :th: robi naprawdę duże wrażenie jak dla mnie :th: :th: :th: :th:
-
[ALL]Carbonowe części do AUDI
co za dużo to nie zdrowo popieram kolegów do pewnego momentu jest oki :th:
-
[B6] Mam dylemat która wersja jest ładniejsza?
wyszło gitarka :th:
-
Mini Mod za 100 zł
Wygląda fajnie :th:
-
[B5 ARG] Moja A4 AVANCIK LIFTING ocencie :)
tylko avant gitara :th:
-
[ALL B5] najbrzydsze lampy do b5 sedana na tył
nie no koszmar jak można założyć coś takiego
-
[B6] Mam dylemat która wersja jest ładniejsza?
2 :th:
-
[A4 B6] Ile mm ma listwa chromowa wokol szyb
ktos juz wczesniej o tym pisal spoks dzięki nie zauważyłem
-
[A4 B6] Ile mm ma listwa chromowa wokol szyb
dla mnie gitara :th: czekam na foto z realizacji i też biorę się do roboty [br]Dopisany: 28 Luty 2008, 22:12 _________________________________________________hmmm... a czy do b5 będzie taka sama szerokość i długość co do b6? czy też nie
-
Ile pali Wam gazu?
ja mam brc i pali około 11-12litrów (80%trasa 20%miasto)
-
[B5 AFN] avant by Damien ]:-> skóra, 17''s-line, xenon
Ładny Avant ładny widać że zadbany pozdrawiam
-
PARUJĄCE SZYBY - Jesień, Zima, Deszcz. Jak walczyć z parą?
a dam sobie radę dam
-
[A4 B6] Ile mm ma listwa chromowa wokol szyb
ten gość z allegro do b5 za komplecik chciał 800zł ale stan ale sprzedał już wszystko niby
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
witam, zmien blacharza nie ma rzeczy ktorej sie nie da zrobic u mnie trzyma sie w 3 miejscach i jest gocior. Pozdrawiam Jocker01 [...] tekst usunięty przez moderatora nie chciało się robić coś tak czuję muszę sam pokombinować
-
[A4 B6] Ile mm ma listwa chromowa wokol szyb
cena nie zła, jutro będę u tego gościa więc podpytam się co i jak hehe
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
na pełnym baku gazu 360kilometrów max, choć ostatnio zatankowałem na bliskiej :> i wyszło mi 390, praktycznie wszystko robię w trasie po mieście mało jeżdżę Ale jaki masz zbiornik ? mi wchodzi 41-42 gazu a to co pisalem wyzej to jeszcze dolalem 10L na tej samej stacji i tyle wyszlo .. Na pelnym baku czyli 42L robie od 330-380 do baku wchodzi mi około 41-42 litry czyli tak samo
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
a ja mam takie pytanie jak zamontowaliście lampę na wzmocnieniu. byłem u blacharza i ten powiedział mi, że nie da rady tego zrobić bo nie ma jak jest inne mocowanie na wzmocnieniu
-
PARUJĄCE SZYBY - Jesień, Zima, Deszcz. Jak walczyć z parą?
u mnie wystarczy załączyć tylko na chwilę klimatronick i jest oki
-
[B5 AHU] pukający fotel
U mnie było tak samo jak przesunąłem zamek od pasów do tyłu było oki
-
[A4 B6] Ile mm ma listwa chromowa wokol szyb
A jak się to montuje?? ma ktoś jakieś foto, chodzi mi to po głowie od jakiegoś czasu ale nie za bardzo wiem jak się za to zabrać
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
na pełnym baku gazu 360kilometrów max, choć ostatnio zatankowałem na bliskiej :> i wyszło mi 390, praktycznie wszystko robię w trasie po mieście mało jeżdżę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Coś o sobie :> Posiadam a4 1,8 quattro w kombi od 9miesięcy, jak narazie autko spisuje się rewelacyjnie nic nie stuka nic nie puka (oby tak dalej ) a zrobiłem nim 20tyś. Jedna rzecz która mnie denerwje to podczas zatrzymywania się-hamowania włącza się abs(nie wiem dlaczego) nie ważne czy jest ślisko czy też nie. Muszę podjechać do jakiegoś mechanika może coś mi na ten temat powie. Tak wogole to napęt na 4koła robi swoje zimą można sobie poszaleć :> ale nie do przesady hehehe. Narazie było by tyle :> pozdrawiam wszystkich artii99