Treść opublikowana przez h4nny
-
[B8 ALL] Alarm samochodowy - jaki najlepiej zamontowac
2,5 tys. nizly koszt. alarm z syrena juz zamontowany i zastanawiam sie nad jakas blokada mech. + dobrym ubezpieczeniem
-
[B8 ALL] Alarm samochodowy - jaki najlepiej zamontowac
Wielkie dzięki za propozycje. W A3'ce mialem z tego co pamietam SEO - Perfect i bylem zadowolony. Pomysle rowniez nad gps - dobra opcja. Dzieki Piotrek
-
[B8 ALL] Alarm samochodowy - jaki najlepiej zamontowac
Jak w temacie. Mam zamiar zalozyc alarm, nie wiem na jaki sie zdecydowac. Moze macie jakies propozycje. Czujniki ruchu, wstrzasu, syrena z wlasnym zasilaniem itp. Pozdrawiam
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Opel Astra 2 1999r, 3D, 2.0 benzyna Audi A3 8P 2005r, 3D, 2.0 TDI VW Bora 2000r, 1.4 banzyna - masaker, samochod zony, wytrzymalem pol roku obecnie B8
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
daje rade, dobra grafa i miodnosc.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
z ostatnio ogladanych: This Means War / A Więc Wojna - lajcikowa komedia 6,5/10 The Sitter / Facet do dziecka - glupkowata komedia 6,5/10 W ciemności / In Darkness - 8,5/10 polecam The Grey / Przetrwanie - 7/10 Chronicle - 6/10 dobre efekty na koniec filmu p.s. oceny moje
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Gratki, niezła furka, silniczek do pozazdroszczenia Pozdro ---------- Post dopisany at 16:59 ---------- Poprzedni post napisany at 16:59 ---------- Gratki, niezła furka, silniczek do pozazdroszczenia Pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich uzytkownikow A4ek i nie tylko.