Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

crasul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez crasul

  1. Obecnie ustawione mam 30st C temperaturę przełączania na LPG. Dziś przy +7st C na zewnątrz przełączył się po 6min i przejechaniu 1,8km. Tak ma być?
  2. Mój w takiej samej konfiguracji, tyle że automat bierze w mieście przy włączonej klimie i korkach 20,5-22l. Chyba norma, ja bym nie szukał problemu. W końcu 193 konie trzeba napoić. Pytanie z innej beczki. Zrobiło się chłodniej, ile musisz przejechać zanim przełączy Ci się na lpg? Chodzi mi o czas i dystans przy temp. zewnętrznej ok. 10st C. No i drugie pytanie, które puściłem Ci przed chwilą na prv. Bierze olej APR?
  3. nie no, sterownik gazowy odczytuje tem z czujnika temp reduktora umieszczonego w reduktorze.. Zegary szaleją, bo to jaeger ze scalakiem magneti marelli i to ponoć norma, że wskazania woltomierza, temp i paliwa pokazują głupoty po kilku latach. Temp wyświetlana z kodu klimatronika 51 jest wiarygodna i tej wartości korzysta ecu.. No więc czekam dalej na odpowiedzi, jak to jest u Was
  4. Jak w temacie. Pytanie do uzytkowników 2,8 V6 193KM. Mam instalację Zenit Pro OBD, w programie ustawione 35st C na parowniku, a ostatnio zdarzyło mi się, że na gaz przełączył się dopiero gdy na climatroniku było już 90st przy temperaturze zewnętrznej około 0stC (sprawdzam na kodzie 51 climatronika temp, bo zegary szaleją i pokazują głupoty). Zanim się przełączył przejechałem ok 5-6km. To normalne, czy powinien się przełączać wcześniej?
  5. Panowie, mam pytanie z innej beczki. Po założeniu LPG moje B5 quattro z silnikiem APR (2,8V6 193KM) zaczęło dobrze siorbać olej. nawet do 0,5l/1000km. Ja to jest u Was?
  6. Halo? Da się ten uszczelniacz wymienić bez wyciągania skrzyni? u mnie z wału tuż za skrzynią w kierunku tylnego dyfra pomalutku kapie olej.. I jakie koszty?
  7. Yo! Jeżdżę Hondą Accord z 2000 roku z silnikiem diesla z Rovera, ale coraz bardziej kusi mnie a4 z podobnego rocznika. Ale to nie tutaj o tym. Siema wszystkim!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.