Treść opublikowana przez Maciej 6001
-
Proszę o pomoc w ułożeniu zestawu 1.8 T 230 hp
Czyli smietnik totalny , to co teraz musiał bym wymienić i ile to może kosztować? Reduktor może chyba zostać bo jak pisałes jest do 240KM .
-
Proszę o pomoc w ułożeniu zestawu 1.8 T 230 hp
Dobra w piątek zrobię zdjęcie wtrysków i wstawie. Witam , tak jak pisałem wstawiam zdjęcia może teraz będzie wiadomo co to za padaczki .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Marcin jak będą takie nalepki jak ty masz to kupusz mi, bo baba mi łepek suszy .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam.
-
Proszę o pomoc w ułożeniu zestawu 1.8 T 230 hp
Może to coś pomoże ,bo ja jestem zielony w tym temacie.
-
Proszę o pomoc w ułożeniu zestawu 1.8 T 230 hp
Przepraszam że w wątku kolegi ale mam pytanko, auto to a4 b5 1.8t lpg. I teraz pytanie instalacja lpg BRC , reduktor genius max i ftryski pomarańczowe ile taki zestaw da rade pociągnąć koni.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cały czas myślę nad tym [emoji6]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bo tak szukam kogoś kto ma , czy są jakieś minusy tego jakieś dymienie -zapach , dzwiek.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry. Slo ,ty masz może DP u siebie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Banan daj fotkę tego kapselka.Już widziałem , takich nie mam.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ale musiałeś lecieć [emoji6]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cwiara masz nocleg w Poznaniu?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zadzwoń hotel 222 lub hostel na ulicy Ząbkowicka , z hostelu będziesz miał 8 minut z laczka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak nie zamkną torów kolejowych na 30 minut , to nie powinno być problemów[emoji6]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Lata świetlne mineły [emoji6]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witamy.Inkognito jaki jest teraz koszt DP do 1.8T na jedną sonde.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobra , wszystko już wiem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A rocznik aku ma coś do jego stanu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A jak to tam znaleźć?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie pytanko gdzie i jak sprawdzić jaki powinienem mieć aku w padaczce. Jest to gdzieś wyszczególnione na wlepce?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzieki za spota i za prąd[emoji6]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pewnie było coś z rana[emoji6]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Te też pasują, pytanie czy kapselki nie zginą [emoji6]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
O właśnie te.