Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DraKio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DraKio

  1. ok dzieki bo mam 2 prawie nowe 235 i planuje dokupic jeszcze 2 takie same tylko nie wiedzialem czy podejdą z tyłu bo widze tam wahacz ogranicza
  2. auto mam od miesiąca płyn jest na maxa w zbiorniczku pedał jest luzny i ciezko odbija a zrobilo sie tak dopiero od wczorajszego wieczoru sprzęgła jest normalnie z 1 cm tylko przy koncu ;/
  3. witam zakladal ktos na tył do b5 quattro opony 235 45 17 na felge 8j? mieszczą się bez problemu?
  4. jak to zlokalizowac/ naprawic?
  5. CZEŚĆ właśnie wrócilem do domu i po drodze cos dziwnego dzialo sie w audi luzny pedla sprzegla pedal lata luzno nie odbija i jest go mało tz 1 cm i sprzeglo zaduszone do konca co to moze byc?
  6. dzis wymienilem koncowki stare ruvielle jedna byla git ale prawa rozwalona na amen ;/ wymienilem na nowe ruvielle i mam nadzieje ze polata troche
  7. zgadza sie maxgear chinczyk , który najtaniej w moim miescie kosztuje 35 zl kupiłem dzis 2 końcówki RUWIELLE po 60 zl sztuka jutro zakladam i zbieżnośc
  8. witam co sądzicie o firmie maxgear? zakladal ktos koncowki drążków tej firmy? dają rade czy raczej nie ma co?
  9. ok dzieki panowie wybieram sie do gazownika na przegląd wiec mi ogarnie to wszystko:)
  10. witam zauwazylem ze jak jezdze na gazie ubywa mi benzyny stag 300 sekwencja 2,6 v6 qt po przelaczeniu na gaz slychac jak chodzi pompka paliwa na zewnątrz auta dzis zajrzalem do bagaznika i tak dzwiek wydostaje sie z pompki paliwa moje pytanie czy to tak ma byc ? czy pompa caly czas ma brzeczyc nawet jak jezdze na gazie? bo cos mi tu nie gra ;/ z gory dzieki za pomoc
  11. tak 4 kola takie same
  12. witam mam dziwny przypadek po uruchomieniu samochodu ruszam rozpedzam sie na jedynce i nagle samochod sam hamuje... do 0 i normalnie czuc jak sam pedal hamulca sie wciska..... niezłe jaja ;/ i po tym juz normalnie mozna ruszyc i jedzie i wiecej nie hamuje, tylko czasami przy starcie mu sie tak robi normalnie pedal w podloge hamulca sam idzie i staje dęba po zatrzymaniu zapala sie kontrolka ABS i ten wykrzyknik mruga sprawdzalem na vagu zero błedów a4 95 2,6 qq
  13. wlasnie widze ze są glosniki
  14. ok dzieki bo sprzedający tez nie jest pewien wiec wolalem sie upewnic:)
  15. witam mam zamiar zakupic nowe boczki drzwi do mojego sedana moje pytanie czy boczki z avanta pasują do sedana?
  16. dzis z rana to samo kreci kreci az akumulator padl tylko na gazie na sie go odpalic ;/
  17. kupiłem to wczoraj i musze doprowadzic do ładu troche to zajmie zanim ogarne wszystko trzeba pod kompa zeby sprawdzic co tam sie dzieje za kulisami bo ogolnie choinka na desce wszystko mruga
  18. to chyba nie termostat bo wskazówka nawet nie drgnie od temperatury
  19. no on na benzynie nie chce odpalic jak zimny dopiero tryb awaryjny gazem i na gazie odpala i potem przelaczam na benzyne zaczyna nierówno chodzic nie reaguje na pedal gazu i jakos po chwili zaczyna sie wkrecac i chodzi normalnie a temperatura dlaczego mi sie nie podnosi?
  20. slychac jak odpali raz to juz potem odpala na benzynie tylko nie podnosi sie wskaznik temp silnika to moze jakis czujnik walniety ze nie pokazuje temperatury i nie chce palic jak zimny?
  21. witam mam v6 z instalacją gaz stag 300 wczoraj wszystko bylo ladnie palil bez problemu dzis od rana nie chce odpalic na benzynie kreci kreci i nic az akumulator padł co robic?
  22. kupilem od kolegi ktory a4 z niemiec na czesci przywiozl:) wtryski sprawdzone i ustawione
  23. no to jak masz polift to masz jeden żarnik i h7 jak mówisz 100zl HID z allegro mniej wiecej chodzi:)
  24. ja taki zestaw mialem i do a4 przedliftowej zalozylem bez problemu oby H4 bylo ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- tylko kup bixenon zeby i długie mieć
  25. od dołu muł od 2tys obrotow troche lepiej się wkręca ale zobaczymy co po sofcie będzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.