Treść opublikowana przez audiii a4
-
Spocik Lubuski :)
mi tam pasuje tylko czy innym ??
-
[B6 ALT] Jakie głośniki?
tez nie , kup sprzęt np. Powerbassa (sam mam takie głośniki dają rady ) , ,Tec , itp. najlepiej jak byś pojechał do jakiegoś zakładu car audio i tam ci doradza w żarach jakiś jest ? , A i najważniejsze ile chcesz przeznaczyć na głośniki?
-
[B6 ALT] Jakie głośniki?
jeśli chcesz mieć czyste brzmienie to nie kupuj tego
-
[B5] Ostateczna decyzja... 17" - tylko ktore ?
widziałem dzisiaj takie fele na audi TT to nawet fajnie wyglądały
-
Spocik Lubuski :)
Mozę tam gdzie ostatnio? na parkingu toru kartingowego przy carrefourze o 18:00 albo obrazu obok Makro??
-
[B5 AEB] Oczko w głowie... death!!!!
fajna Audi :th:
-
[B6 ALT] Jakie głośniki?
o to fajnie myślałem ze tez 13 są jak w b5
-
[B6 ALT] Jakie głośniki?
1.Wymień je najlepiej na 16 2. 13cm a soprany to nie wiem 3. Jak masz z tyłu głośniki to są fabrycznie kable pociągnięte 4.w B5 trzeba ściągnąć cały panele w B6 chyba tez 5.Tak najlepiej na jakaś Alpine, Pioneera , Clariona 6. Jak będziesz miał wszystko dobrze porobione dobry wzmacniacz to tak , zależy od ciebie czy potrzebujesz duzo basu czy nie jak nie to głośniki wystarcza 7. poszukaj na forum dużo juz tego było , a co do Boschmanna to nie polecam
-
Spocik Lubuski :)
to co może w niedziele ??
-
Car audio Wrocław
napisz do tego gościa on ma sklep we Wrocławiu może ci pomorze jego gg 1262128
-
[ALL B5] Wygłuszenie + montaż głosnika
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_glosniki_16cm_w_drzwiach_bez_przerobek_tapicerki-t23961.0.html
-
Spocik Lubuski :)
to kiedy następny spocik ?
-
[ALL] Zakłócenia od CB RADIA
a takie cos dobre by było ?? http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=378547447
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Na żywo wygląda jeszcze ładniej
-
Spocik Lubuski :)
mi tez wyślij zdj. mail: [email protected]
-
Spocik Lubuski :)
Panowe ja właśnie będę ruszała do zielonej ( jeszcze w 1 miejsce muszę zajechać) niech ktoś przyjedzie na spota
-
Spocik Lubuski :)
kurde ale pogoda sie zrypała żeby nie padało o 18
-
Spocik Lubuski :)
ja sie może spóźnię trochę ale będę , a i nie wiem zbytnio gdzie ten tor kartingowy jest ? ale jakoś znajde
-
Spocik Lubuski :)
ja bede na 99%
-
[ALL B5] Jakie nagłośnienie zamontować ?
do 2000 zł to dobry sprzęt kupisz, nie montuj BOSE
-
[B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
fajna :th: daj jakiś opis
-
Spocik Lubuski :)
mi trochę nie pasuje w niedziele i jeszcze o 19 ale postaram się być
-
[S4 B5] Moje eS :-)
fajna S4 :th:
-
Spocik Lubuski :)
nie spieszy na razie tylko szukam gdzie by tu zrobić . jak zrobisz to daj znać . a co do spota to można by było jakieś zrobić
-
Spocik Lubuski :)
no nie wiem do ok. 200zł