Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audiii a4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audiii a4

  1. audiii a4 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    mi tam pasuje tylko czy innym ??
  2. tez nie , kup sprzęt np. Powerbassa (sam mam takie głośniki dają rady ) , ,Tec , itp. najlepiej jak byś pojechał do jakiegoś zakładu car audio i tam ci doradza w żarach jakiś jest ? , A i najważniejsze ile chcesz przeznaczyć na głośniki?
  3. jeśli chcesz mieć czyste brzmienie to nie kupuj tego
  4. widziałem dzisiaj takie fele na audi TT to nawet fajnie wyglądały
  5. audiii a4 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Mozę tam gdzie ostatnio? na parkingu toru kartingowego przy carrefourze o 18:00 albo obrazu obok Makro??
  6. o to fajnie myślałem ze tez 13 są jak w b5
  7. 1.Wymień je najlepiej na 16 2. 13cm a soprany to nie wiem 3. Jak masz z tyłu głośniki to są fabrycznie kable pociągnięte 4.w B5 trzeba ściągnąć cały panele w B6 chyba tez 5.Tak najlepiej na jakaś Alpine, Pioneera , Clariona 6. Jak będziesz miał wszystko dobrze porobione dobry wzmacniacz to tak , zależy od ciebie czy potrzebujesz duzo basu czy nie jak nie to głośniki wystarcza 7. poszukaj na forum dużo juz tego było , a co do Boschmanna to nie polecam
  8. audiii a4 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    to co może w niedziele ??
  9. napisz do tego gościa on ma sklep we Wrocławiu może ci pomorze jego gg 1262128
  10. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_glosniki_16cm_w_drzwiach_bez_przerobek_tapicerki-t23961.0.html
  11. audiii a4 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    to kiedy następny spocik ?
  12. a takie cos dobre by było ?? http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=378547447
  13. Na żywo wygląda jeszcze ładniej
  14. audiii a4 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    mi tez wyślij zdj. mail: [email protected]
  15. audiii a4 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Panowe ja właśnie będę ruszała do zielonej ( jeszcze w 1 miejsce muszę zajechać) niech ktoś przyjedzie na spota
  16. audiii a4 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    kurde ale pogoda sie zrypała żeby nie padało o 18
  17. audiii a4 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja sie może spóźnię trochę ale będę , a i nie wiem zbytnio gdzie ten tor kartingowy jest ? ale jakoś znajde
  18. audiii a4 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja bede na 99%
  19. do 2000 zł to dobry sprzęt kupisz, nie montuj BOSE
  20. fajna :th: daj jakiś opis
  21. audiii a4 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    mi trochę nie pasuje w niedziele i jeszcze o 19 ale postaram się być
  22. fajna S4 :th:
  23. audiii a4 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    nie spieszy na razie tylko szukam gdzie by tu zrobić . jak zrobisz to daj znać . a co do spota to można by było jakieś zrobić
  24. audiii a4 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no nie wiem do ok. 200zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.