Treść opublikowana przez pitersonic
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
mam osramy i też mi się wydaje że swiecą lepiej Poizdrawiam
-
Parkujesz - Zdrapujesz
ja mam 50 naklejek kupiłem u nich i naklejam w Kętach, Bielsku, Oświęcimiu, jak nie mam gdzie stanąc jak mi zajmą miejsce zmiejsca naklejka są po 1,50 Pozdrawiam
-
Parkujesz - Zdrapujesz
witam, co koledzy na taką akcję http://www.parkujesz-zdrapujesz.org/ ja sam jestem niepełnosprawny i popieram nawet zamówiłem naklejki Pozdrawiam
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
też sprawdzałem i 4300 swiecą najlepiej :th:
-
Czarnobyl 1986-2006
do dzisiaj nie wiem czy nie przez czarnobyl nie mam stwardnienia rozsianego, piłem tran w tym czasie ale kto wie
-
[B6] Xenony 4300 na 8000
pozostało mi tylko znaleść oryginał ale jest trudno, mam z innego bez sprysków i się miski doj**ały, ok nie twierdze że 4300K sa najlepsze ale takie montowała fabryka, kolego sąsiad ma hidy 8000K i jębia na fioletowo jak diabli a miśki czekaja przynajmniej w bielsku na takich Pozdrawiam bez urazy for All
-
[B6] Xenony 4300 na 8000
tak kolego miałem wypadek i zmieniłem zderzak
-
[B6] Xenony 4300 na 8000
dobra kończmy temat bez sensu sie tak nerwować fabryka wyposażyła mnie w zółte xenony
-
[B6] Xenony 4300 na 8000
bardzo proszę nie wmawiać mi że oryginał Valeo swieci na żółto, bo wszyscy na CB wołają że kolor Biały z poswiatą fioletu od soczewki
-
[B6] Xenony 4300 na 8000
dziwne u mnie jak zimne fioletowe potem barwa przechodzi na biało może dlatego że oryginał valeo
-
[B6] Xenony 4300 na 8000
może masz nowe palniki bo wyszły bodajże 5200K
-
[B6] Xenony 4300 na 8000
czyżbyś miał hidy chinatown w B7?
-
[B6] Xenony 4300 na 8000
przecież widać na zdjęciu
-
[B6] Xenony 4300 na 8000
[/img]http://img516.imageshack.us/img516/2596/hidywu4.jpg zdjęcia ze spota i co 4300K białe reszta fioletowa [br]Dopisany: 13 Marzec 2008, 21:06 _________________________________________________a poza tym zawsze Ci co maja Hidy made in china zawsze bedą zachwalać tani sposób na lans, koledzy nie po to fabryka montuje 4300K, widocznie jagby było coś lepszego to by montowali Pozdrawiam bez urazy
-
[B6] Xenony 4300 na 8000
jeżeli 4300K są za zółte to chyba w seryjnych autach na xenonach widziałeś żółtą poswiate bo ja nie a oryginalne xenony mają 4300K
-
Uważajcie z xenonami bez spryskiwaczy
a dorobie sobie spryski dla swiętego spokoju, nie mam tak zdrowia wysadac i pucowac, a poza tym to mnie mogą następnym razem pocałowac jestem osobą niepełnosprawną, i samochod jest mi niezbędny do codziennego życia
-
Uważajcie z xenonami bez spryskiwaczy
przyjacielu wierz mi że białe swiatło xenonu swieci bezapelacyjnie dużo lepiej niz najlepsze H7, możesz sprawdzic że w nowych autach swiecą na biało z lekka poświatą fioletu i oswietlają do 75% wiecej drogi
-
Uważajcie z xenonami bez spryskiwaczy
przepraszam nie wszyscy z BMW ale u mnie w mieścinie 2 typków ma hidy i tak walą po oczach na fioletowo że szok
-
Uważajcie z xenonami bez spryskiwaczy
miśki powiedziały tak widze xenony mamy a gdzie spryskiwacze, ja mówie że tak już mam od 3 lat a miśiek ciekawe jak pan przegląd techniczny zrobił, nie powinni panu podbic, uparty twierdzi że xenony musza miec spryski
-
Uważajcie z xenonami bez spryskiwaczy
spokojnie odzyskałem po prośbach, acha każde auto które ma fabrycznie xenony ma spryskiwacze i samopoziomowanie, dyrektywa UE, a po za tym przy wypadku jest kłopot z AC jeżeli nie ma fabrycznie montowanych xenonów tylko rezanych, a wszystko przez debili z xenonami powyżej 4300 kelwina, debile z bmw montują takie 8000K swiecą na fioletowo dlatego się wzieli za to
-
Uważajcie z xenonami bez spryskiwaczy
uważajcie z xenonami bez spryskiwaczy, dzis straciłem dowód rejestracyjny i musze dorobic spryski
-
[ALL B5] Xenony w reflektorach zespolonych po II lifcie - montaż żarówek i przetwornic
palnik powyżej 4300k jest niezgodny z przepisami
-
[B5 AFN] Zmiana turbo
witam, ja miałem ten sam problem turbo przeładowywało i awaryjny, wyczysciłem turbo czyli kierownice i gruszkę, ale program na nowe turbo od AWX jest konieczne, sam mam program nowy po zmianie turbo i moc 145KM, 320NM
-
[ALL B5] Xenony w reflektorach zespolonych po II lifcie - montaż żarówek i przetwornic
witam, ja zrobiłem tak jak endriuu, tylko zonk Policjant po kontroli stwierdził że wezmie mi dowód bo nie ma samopoziomowania i spryskiwaczy także uważajcie !!!
-
[B5 AFN] Wymiana turbiny z AFN na turbo od AWX
jam mam w AFN turbulum z AWX ale jest zmieniony soft * uzupełnij proszę profil - lukaszr