Treść opublikowana przez Karol89
-
słaby dół i drgania podczas przyśpieszania
Ale co innego może już być przecież aronex wymienił już prawie wszystko co by było przyczyną :facepalm::facepalm: ale poczekam może faktycznie turbo
-
słaby dół i drgania podczas przyśpieszania
trzymam kciuki by był już problem rozwiązany czekam na info i wtedy muszę się za auto zabrać
-
słaby dół i drgania podczas przyśpieszania
przepraszam może nie doczytałem a brałeś pod uwagę dwumas lub sprzęgł? kurcze turbo :facepalm: proszę daj znać jak się uporasz
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
tak czułem że troszkę za wcześnie:decayed: Pogoda będzie na pewno, liczę na nią To jak będziemy wracali będziemy wypatrywać GTI ka, może mały Ci nie da pospać rano i wyjedziesz na miasto szybciej :decayed:
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Ta Lotka jest naprawdę extra, robi wrażenie ---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ---------- Jadę jutro z rana o 8 Łukasza odebrać z pracy i ciśniemy do Tomka, będzie jeszcze wcześnie pewnie o tej porze będziesz jeszcze smacznie spała:naughty:
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Bardzo chętnie wpadniemy, jutro z rana jedziemy mu zawieść te listwy i lotkę żeby na spokojnie sobie przy tym grzebał ale lotkę chyba Domin będzie nam mocował
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Jak przyjedziesz na kawę, to się dogadamy
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
jeszcze ten przedni zderzak nas męczy ---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ---------- i musimy coś z tym zawieszeniem powalczyć, bo na tych 19" może wysoko stać
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
małe zakupy zrobione, teraz do lakiernika i zakładamy
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
kolego jeśli ustało to dobrze ale sprawdzaj poziom płynu. pompa mogła chodzić głośno bo było za mało płynu do wspomagania a zwróć uwagę czy z maglownicy nie cieknie czy nie masz wycieków jak wszystko będzie dobrze przez dłuższy czas tylko się cieszyć że wystarczyła wymiana płynu. jak będzie ubywać trza szukać wycieku, prawdopodobnie maglownica bo szkoda robić dwie rzeczy magiel z pompom . A tak na marginesie wychodzę z założenia że każdy płyn trza wymienić olej w silniku wymieniasz to dlaczego nie inwestować w inne płyny przecież prawie tak samo ważne jak olej w silniku pozdrawiam
-
słaby dół i drgania podczas przyśpieszania
kolego rozwiązałeś problem chce w swoim zacząć grzebać i bym zaczerpnął info co wyszło u Ciebie pozdrawiam
-
słaby dół i drgania podczas przyśpieszania
kolego mam podobne problem ze swoim 1.9 tak jak startuje na 4 czy piątym biegu ok 1900 obrotów to gaz do końca na chwile zaczynie drgać ale ciągnie dobrze ja obstawiam na dwumas sprawdzone pompki leją jak powinny zauważyłem że też autem trzęsie więc chyba dwumas. a erg kupiłem nowy bo z mojego się lało wymieniony pozdrawiam napisz jak dojdziesz coi jest przyczyną
-
Głośno jakoś w kabinie.....
a zaczął Ci teraz tak chodzić czy wcześniej też tak miałeś ? Dużo rzeczy może być przyczyną turbo czy też dwumas, skrzynia może hałasować , opony zimowe felgi łożyska wiele tam tego jest sprawdź czy na letnich oponach też tak masz bo zimowa opona bardziej hałasuje.
-
Zle wskazania poziom paliwa + temperatura
witam też miałem kiedyś taki problem pojechałem do elektryka rozebrał mi licznik wymienił wskaźniki paliwa i poziomu temp i po problemie a koszt to 300 zł żałuje że to zrobiłem teraz bym wymienił licznik na taki z kolorowym fis
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
sie załozy:decayed: pewnie za jakiś czas się to zrobi ale na razie pilniejsza wydatki:) cały czas myślimy o ty fotochromie. A Domin79 żeby czujnik zmierzchu działał musimy wymienić nasz moduł komfortu jak to na jaki? a udało się wyciągnąć tą kostkę na razie świeci oby tak cały czas
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Witam posiadam części środka na sprzedasz z rozebranego małysza. Jak by przydała się komuś jakaś część proszę dzwonić 508969865 lub 787015107:) - poduszka w siedzeniach pasażera i kierowcy z okablowaniem po 50 zł do negocjacji - cały mechanizm do regulacji fotelach odcinka lędźwiowego pasażer i kierowca - klimatronik bez grzania stołków stan dobry - i jak ktoś potrzebuje ze środka coś to pewnie to mam na sprzedasz tylko jest mały problem środek był w kolorze ciemny granat a i tak gałka zmiany biegów za 50 zł stan dobry
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
środek złożony teraz tylko poducha i trza zbierać na Kolejne mody
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
dzisiejsze zakupy gałka zamontowana a listwy czekają
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
też szukałem i nic ale na jakimś zlociku podpatrzę co koledzy maj w tym miejscu ale tak jak mówiłem Domin miał tam odtwarzacz do DVD
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
u domina był tam zmontowane do DVD więc może pod navi poszukam gdzieś na allegro co w innych autach jest tam zamontowane
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
byłem nic specjalnego wszystko powyjmowane standard znalazłem te plaski i rozmawiałem z kolesiem co jeździ golfem 3 zielonym miał poduchę na sprzedaż dzisiaj rozmawiałem z nim tel kazał dzwonić o 17 i teraz nie odbiera poczekam może zaraz odbierze
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
karol dokładnie powiedz o jaką półkę Ci chodzi w schowku gdzie lodówka to wtedy wydaje mi się że to jest na zmieniarkę
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
właśnie takie chcieliśmy czarne za jakiś czas może będą i w kolorze ale teraz mi się właśnie taki kolor podoba czarne jest ładne
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
kobieta musi być zazdrosna wtedy bardziej doceni Ciebie, jak jej wszystko dasz to Tego nie doceni lepiej jeść małą łyżeczką a się najeść niż dużą i się zakrztusić :0 ---------- Post dopisany 05-02-2014 at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany 04-02-2014 at 23:56 ---------- Światła do jazdy dziennej Lodówka i fotele s-Line i już prawie środek skończony czekam na listwę gałkę diodę do kubka i jak się uda wieczorem jadę po poduszkę
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
quattro marzenie muszę zrealizować plany na ten rok a jeszcze bardzo dużo zostało do zrobienia