Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Karol89

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Karol89

  1. Karol89 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Spokojnie piękna Domin już podejrzewa przyczynę
  2. Karol89 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    jak założysz przód to zaraz do Pomyska zapraszamy się pochwalić
  3. Baaaardzo ładne autko:thumbup1: Powodzenia w dalszych modach
  4. Ja i tak jestem zadowolony z tego co w tym roku już zrobiłem, dużo ponad plan a jeśli chodzi o relingi to sobie ten temat daruje ---------- Post dopisany at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ---------- Ciężko określić kwotę bo zaszło jeszcze dużo innych modyfikacji ale jeśli liczyć te same plastiki a aucie fotele z kanapą kokpit boczki tunel środkowy dywan to myśle koło 6 się zmieściłem, ale ta kwotę już dawno przekroczyłem a szczerze już nawet tego nie liczę nie ma sensu
  5. Dziekujemy ślicznie za fotki z rezania:naughty: Może być krótko a przy okazji dobrze, jedno drugiego nie wyklucza ---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ---------- Chodziło mi o to że trzeba zmienić ta biede w aucie
  6. Jeszcze nie, ale zaraz zalukam:naughty: ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------
  7. ---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ---------- Domin trzyma się i to bardzo dobrze, w końcu twoja ręka mistrzu ją mocowała
  8. Mam nadzieje że nie długo będzie przodem stawiany ---------- Post dopisany 26-05-2014 at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2014 at 00:57 ---------- Lotka w końcu na właściwym miejscu:decayed: a i Tunel środkowy zmieniony na taki bez telefonu
  9. Karol89 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Szczególnie to podoba mi się to ostatnie zdjęcie w środku w aucie
  10. Karol89 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    pozazdrościć modów
  11. Karol89 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Dobrze że mam do Edytki tak blisko ---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ---------- Powiedz tylko jak ? ---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------
  12. Karol89 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Ja też chce buziaka
  13. PIĘKNA ! Widać dużo pracy i zaangażowania, gratulacje autka
  14. Karol89 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    My szybko załatwiamy takie sprawy
  15. Karol89 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    obiecujemy będziemy już grzeczni
  16. Karol89 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    ---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ---------- z zaskoczenia zdjęcia najlepiej podobno wychodzą
  17. zdjęcie z zaskoczenia Tego bym się nie spodziewał ---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ---------- ale za kratami nawet się pięknie prezentuje, szczególnie od tyłu
  18. No to jesteśmy umówieni ---------- Post dopisany 15-05-2014 at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2014 at 22:04 ---------- nowe lustro w akcji :naughty: Nie mogę się nacieszyć :banan: Podziękowania oczywiście dla Domina ---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ---------- założone było już troszkę wcześniej ale dopiero przyszedł czas na fotkę ---------- Post dopisany 17-05-2014 at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2014 at 13:43 ---------- Edytko dziękujemy, i specjalnie fotka dla Ciebie
  19. Małymi kroczkami do celu staramy się chociaż trochę do elity się zbliżyć :naughty: ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- Lotka będzie zakładana u mistrza
  20. :grin: no to wrzucam, w końcu założone :banan: Byliśmy się pochwalić, ale chyba Cie nie było Edytko ---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ---------- Domin czujniki chodzą dziękujemy jeszcze raz :decayed: ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- Teraz jeszcze tylko przedni zderzak i będzie wielki uśmiech na twarzy :naughty:
  21. Karol89 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    nie chce chodzić w ogóle sie nie słucha

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.