Treść opublikowana przez Karol89
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
dziękuje bardzo ale jeszcze wiele jest do zrobienia i jeszcze więcej w głowie dziękuje Kkam za kolejny moduł który cieszy Edytko jak miło Cię widzieć na forum :D:D:D:D:D:D:D
-
B6 DIVISION
Jednak byłeś, no i super, musze zajechać oblukać ;-) i na kawę :-D obowiązkowo zapraszam :)
-
B6 DIVISION
To juz mi sie pokazało jak jechałem do Ciebie wiec na pewno nie ma mowy żeby cos wyszlo podczas montażu. A przeciez jeździliśmy i bylo wszystko ok. A co do montażu polecam wszystkim naprawde kkam sie super na tym zna. Lustereczka chodzą super pozdrawiam i dziękuję
-
B6 DIVISION
witam Panowie pomożecie na lustrze z kompasem wyświetla mi się coś takiego. Raz jest ok a raz się właśnie tak pokazuje
-
wymiana gałeczek w RNS E Chrom
niestety takie są ceny :/ ale lepiej upewnij się ile kosztują w aso będziesz miał nówki a cena wydaje mi się że bedzie podobna
-
wymiana gałeczek w RNS E Chrom
możesz trafić z neta jeśli znajdziesz lub w aso w aso będziesz miał pewność że są idealne. Poszukaj w necie pamiętam że ktoś kiedyś sprzedawał części rns-e na allegro i wychodziło to taniej pozdrawiam
-
wymiana gałeczek w RNS E Chrom
Niestety nie mam numerów :/
-
wymiana gałeczek w RNS E Chrom
u mnie było wszytko ok było super a nie chcesz spróbować podmienic środów czy nie idzie ?
-
wymiana gałeczek w RNS E Chrom
hmm u mnie siedzi tak samo jak ta co była jeśli chodzi o tą dużą bo do tej małej trzeba odciąć dół od tej czarnej i przykleić do tej srebrnej tak to wyglądało u mnie a jeśli ta duża jest Ci luźna zobacz może uda Ci się podmienić środki z tej czarnej do tej srebrnej ale wydaje mi się że powinno być wszystko super przynajmniej tak jest u mnie
-
wymiana gałeczek w RNS E Chrom
Witam Dzisiaj zabrałem się do wymiany gałeczek w rns-e może komuś przyda się ten temat szukałem i nie mogłem nic znaleźć na forum ale może źle szukałem no to więc zaczynamy : duże pokrętło po prostu wyciągamy i montujemy nowe natomiast do małego potrzebne jest poświęcenie troszkę czasu * przed odłączeniem nawigacji od zasilania musimy mieć ekran opuszczony w takiej pozycji następnie odkręcamy te trzy śrubki Po odkręceniu tych śrubek musimy wypiąć taśmę z ekranu delikatnie ściskamy po boku palcami i wysuwamy w dół ekran wyciągnięty teraz przystępujemy do odkręcenia przedniego panelu odkręcamy śruby wokół przedniego panela po odkręceniu wszystkich śrubek w koło przedniego panelu musimy odpiąć kostkę białą delikatnie wysuwamy ją w dół i następnie odkręcamy śrubki zaznaczone gdy odkręcimy te śrubki musimy bardzo delikatnie odbezpieczyć tą tasiemkę przez wyciągnięcie na bokach czarnych zatrzasków w dół i wtedy delikatnie możemy ją wysunąć odkręcamy tę metalową osłonę gdy ją odkręcimy zostaje wyciągnąć ten plastik, mamy już prawie koniec musimy wypiąć tasiemkę tak samo jak poprzednią odbezpieczamy czarne zawleczki i ją wysuwamy oraz odkręcamy płytkę i delikatnie ją wyjmujemy gdy ją wyjmiemy zostaje nam wyciągnąć pokrętło czarne na srebrne lub odwrotnie Wyciągamy je i montujemy nowe, a później składamy. Życzę miłego rezania
-
cześci do rns-e
Dziękuje bardzo Panowie Poczekam aż wrócisz Tom podjadę i obejrzę jak tam twoje wyglądają jeszcze raz dzięki za pomoc
- cześci do rns-e
-
cześci do rns-e
Witam potrzebuje numeru części, chcę wymienić przyciski bo mam delikatnie porysowane przez wyciąganie rnsa i chciałem się zorientować ile w serwisie kosztują
-
B6 DIVISION
dziękuje bardzo a z tego numeru nic nie wynika ? Mam na swoich ten sam numer ale dodatkowo z boku mam maklejkę 7N6 nie wiem czy sam numer tyczy się ogólnie każdego dekora obojętnie o jakim kolorze... dziekuje z informację sprawdziłem wlaśnie przed chwileczką i to się dotyczy części a nie danego koloru :/
-
B6 DIVISION
dziękuje bardzo a taki dokladniejsze zdj http://wrzucaj.net/images/2015/03/09/DSCN2425.jpg http://wrzucaj.net/images/2015/03/09/DSCN2426.jpg http://wrzucaj.net/images/2015/03/09/DSCN25141.jpg
-
B6 DIVISION
pomożecie? czy to jest ramka w kolorze 1nk, kurcze sprzedawca się nie zna na tym a nie chcę ryzykować
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Łukasza
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Żyjemy żyjemy, ale Edytko co to za życie jutro jak tą kiere założe to jak mnie najdzie to porobię kilka fotek i wrzuce, coś tam się pozmieniało Skromne B6 nabiera wyglądu dziekuje za pomoc Edycie i Dominowi pozdrawiamy Zmieniłem mechanika od razu samochodzik chodzi równo
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Na początku stycznia minie rok od zrobienia tego zdj to był dobry rok jeśli chodzi o rezanie życzę wszystkim aby następny rok nie był gorszy W końcu udało się dostać
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Coś na poprawę humoru każdego dnia gdy wstajesz rano mieć przy sobie odrobinę czegoś co sprawia mi ogromną przyjemność co jest moją pasją co sprawia że człowiek spełnia swoje marzenia :D mieć odrobinę sreberka w swoim pokoju kapcie leża tam gdzie ich miejsce koło łózka
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Edytko Dominik już nie mógł patrzeć na nasz przedni zderzak z resztą tak jak my i postanowił nam zrobić prezent na święta taki że nam kopary poopadały Przy okazji wrzucę małą zmianę na dachu
-
[B6 AVF] by Edyta
Edytko u Ciebie przestoju nie ma u nas za to wielki przestój:thumbdown: Trza to zmienić nie długo
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
hehe nie poszliśmy w końcu, bo msza była na 9 musimy się umówić na wspólne mycie :naughty:
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Dokładnie
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
No i w końcu się udało, ledzik założony podziękowania oczywiście dla Domina