Treść opublikowana przez Karol89
-
Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6
wiem że na 100% z końcówką K i Q będzie pasować
-
Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6
tak da radę musisz tylko musisz szukać kluczyka z a4 b7
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Pochwalę się czekam na ładną pogodę jeszcze raz bardzo dziękuje za poświęcony czas profesjonalną robotę. " teraz jak kumpli zapraszam do auta to patrzę na reakcje ich gdy światła się poziomują " na ogół jest zdziwienie mnie nie zaprosisz zapraszam
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Pochwalę się czekam na ładną pogodę jeszcze raz bardzo dziękuje za poświęcony czas profesjonalną robotę. " teraz jak kumpli zapraszam do auta to patrzę na reakcje ich gdy światła się poziomują " na ogół jest zdziwienie
-
Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6
Panowie mam kluczyk z b7 i mam mały problem mianowicie grot który zakupiłem jest minimalnie chudszy od oryginalnego i przez to jest uczucie jak by był luźny. Podpowiecie skąd można kupić oryginalny grot? Dzwoniłem do Aso i powiedzieli że takich rzeczy nie sprzedają.
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
dziękuje bardzo
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
dziękuje bardzo za pomoc jak by udało Ci się wrzucić schematy to bym był mega wdzięczny
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
wszystko było by dobrze jeśli w tej rozpisce były kolory które są w oryginalnej wiązce, kurcze może po prostu nie potrafię tego czytać. Mam we wiązce kable siwo/żółty, cały siwy, i siwo/czarny oraz siwo/brązowy i za nic nie wiem co z nimi mam zrobić oraz do jakich przewodów mam wpiąć kable z co dodałem do lamp (szkoda że nie jest to opisane w taki sposób " kabel z lewej lampy podłącz z tym i tym kablem ).
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Panowie miałem zwykłe u siebie lampy zamontowałem bi xenon teraz chcę zamontować samopoziom, rozumiem że do każdej lampy muszę pociągnąć po jednym kabelku i piny wpiąć w kostkę od lamp w puste miejsca? Co za tym idzie rozumiem że na tym kończy się praca ciągnięcia kabli w przedziale silnikowym. Czujniki smopoziomu zamontowałem i kable od nich znajdują się w środku. Posiadam cała oryginalną wiązkę samopoziomu którą wymontowałem z b6 2004r. anglik. mając chwilkę wolnego czasu zobaczyłem czy będzie pasować, i tu napotkałem się małe problemy: - zastanawiam się gdziem mam wpiąć się z kabelkiem od lampy prawej? (w jaką kostkę? oraz w które miejsce kotki włożyć pin ? ) - wiązka którą posiadam ma w czerwonej kostą od strony pasażera 4 kable z których tylko jeden po połączeniu z kostką w moim aucie będzie miał tz. pokrycie będzie mógł zamknąć obwód tak więc co powinien pod tamte Piny podpiąć ? - od gniazda bezpieczników jeden kabel idzie do modułu zastanawiam się do czego mam połączyć drugi kabelek? - czy jeżeli w niektórych kostkach mam obsadzone piny ( taka sytuacja jest np w kostka od włącznika światła.) mam je wypinać i wpiąć piny które idą do modułu świateł ? Bardzo bym był wdzięczny za info
-
[B6 AVF] by Edyta
dziękuje bardzo za miły wieczór oby więcej było takich spotkań zdjęcia jak zawsze śliczne
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Tak masz racje tylko szkoda mi bylo przerabiać nowa lampę bo lewa jest calkiem nowka a prawa w bardzo dobrym stanie. Kupiłem od takiego znajomego przetwornice ze dal mi gwarantuje na rok wiec warto
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Moze tak ale jak udalo sie kupic zestaw taniej niż koito to lepiej to brac
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
dla Ciebie wszystko Edytko Dzisiaj zmieniłem lampy na Bi-xenon ( Palniki OSRAM, night breaker h7, philips white vision h6w, przetwornice valeo kierunkowskazy osram bez barwy pomarańczowej )
-
[AVF] Blue Avant, H&R -35mm, 19", EDIT- pierwszy post
Mi pasuje jak najbardziej. dzisiaj w pracy wiec jutro wolne. Jutro wieczorkiem możemy się jakoś zdzwonić
-
[B6 AVF] by Edyta
i tak samochodzik powinien wyglądać i jak tu nie zazdrościć
-
B6 DIVISION
Panowie znajomy od którego kupuje części do mojej b6 ma 2 ciekawe autka angliki do rozebrania pierwsze to b6 w pełnym s line wewnętrznym jak i zewnętrznym z silnikiem 1.8 t bex ośka zderzak przedni pod xenon, białe kubły w skórze (speedy) bosse czarny sufit a druga to b7 2.0 T jak coś mogę dać namiary. Tel do mnie 508969865
-
B6 DIVISION
Esp i zaślepki na pewno chrom pdc nie wiem ale wydaje mi się że tak tylko sprawdź czy ten numer jest to numer skrajnego włącznika pdc czyli takiego który bd miał zaokrąglone boki przy awaryjce , jak coś mam jedną nówkę sztukę zaślepki na sprzedaż
-
B6 DIVISION
Panowie poszukuje bi xenonów do b6 w bardzo ładnym stanie. Proszę o informacje jak coś wiecie z góry dziękuje
-
Wibracje przy hamowaniu ale nie zawsze.
Jeżeli wibracje masz tylko dużych prędkości to na bank tarcze - miałem to samo przy prędkościch autostradowych podczas hamowania wibracje jak cholera przy normalnej jeździe do 90 km/h nic się nie działo. Wymieniłem tarcze i klocki przód i tył i jest ok dziękuje bardzo za info właśnie w weekend zacząłem z tym walczyć na razie przetoczyłem tylko tarcze bo szkoda mi ich wymieniać ponieważ są jak nowe i do tego z aso. A bicie zaczęło po tym jak samochód długo stał. Na razie delikatnie hamuje ale wydaje się że to pomogło zobaczę jak będzie po przejechaniu 500 km jak to wszystko się ułoży, i będzie można troszkę je pomęczyć.
-
wymiana gałeczek w RNS E Chrom
kolego ostatnio kupiłem z allegro gałeczkę tylko tą dużą stan był bardzo ładny , więc chyba najszybciej na allegro coś takiego dostaniesz od tego allegrowicza http://allegro.pl/nawigacja-audi-a4-s4-b6-b7-aisin-rns-e-navigation-i6255860719.html
-
Wibracje przy hamowaniu ale nie zawsze.
koledzy rozwiązaliście jakoś ten problem? BO u mnie właśnie mam ten sam problem, wibracje odczuwam tylko podczas hamowania z wyższych prędkości. Podczas jazdy 60/70 km/h wszystko jest ok
-
[B6 AVF] by Edyta
takiej d*py nie da się nie zauważyć na mieście z daleka was widać było
-
[B6 AVF] by Edyta
chętnie lukne na żywo 2 x S-line
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Wczoraj odebraliśmy zderzak od lakiernika, dlatego w poniedziałek nic nie mówiliśmy bo jeszcze nie wiedzieliśmy czy go odbierzemy Motywujące słowa, dzięki ! Nowa sztuka
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Tak na szybkiego fota, w końcu założony