Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Karol89

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Karol89

  1. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    o dziwo w aucie mam jeszcze podświetlenia nóg Przecież moduł komfortu nic nie ma do znaczenia ze składaniem lusterek potrzebne są tylko odpowiedzcie silniczki w drzwiach i lusterka 10 bądź 14 pin jak coś wiem kto ma taki komplet [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziekuje [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Super [emoji16]A jak najlepiej zakodować [emoji848] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurczę jak tak robię to jest tylko na chwilkę czyli na ten okres aż się tel się ponownie załączy denerwuje mnie to troszkę [emoji30] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie mam mały problem z blutkiem jak auto się łączy z tel to jest strasznie głośne wybieranie numeru i głos połączenia jest jakaś możliwość ściszenia tego ? [emoji848] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Nadjeżdżamy ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dziękuje za info
  8. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie potrzebuje pilnie informacji odnośnie wymiany listwy podświetlenia tablicy z a4 b7. Mam u siebie w b6 listwę z zamkiem chcę założyć z b7 i mam okazję kupić tylko że bez wyjścia na zamek. Nie będzie problemu z montażem i czy wszystko będzie pasować ?
  9. No odrazu przetestuje się wygodę b9 [emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Te dwie mogę wymienić na inne [emoji23][emoji23] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Jak by nie było dla mnie wolnego łóżka to proszę dopisać mnie do łóżka z dwiema kobietami [emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A mogę poprosić jego dokładny nick ? ?
  13. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To akurat mi nie przeszkadza ze do malowania najbardziej zależy mi na stanie tzw technicznym [emoji846] zaraz go poszukam i będę go męczył [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To ja mam podobny problem tylko ze zderzaka od S4 Avant na pdc [emoji30] ale jest bardzo ciężko [emoji30] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szybko działasz [emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To podbijaj do Edytki o felgi póki jeszcze je ma [emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Edyta ma org 18 z b8 jak coś pisz do niej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Dobrze ze nie multipli bo słyszałem ze oni potrafią zapłacić 5000 zł za weekend [emoji15][emoji15] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki wielkie [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jest ktoś z Płońska bądź okolic co by dysponował chwilką czasu i chęcią zobaczyć jedną cześć. oczywiście postaram się odwdzięczyć
  21. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dasz do siebie numer na Pw to zadzwonię Ok ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pisałem do nich i niestety mówili ze nie maja tego softa tylko starszy [emoji848][emoji17] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam, mam pytanie do osób której wybierają się do Bukowiny, czy jest może chętna osoba która miałaby czas na bukownie pogrzebać w moim rns led w a3 8P po lifcie. Potrzebuje spolszczenie z takim samym softem jak mam teraz plus aktualna mapę. Z góry dziękuje niżej wysyłam zdjęcie mojego rodzaju softa. Pozdrawiam
  24. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jest ktoś z miejscowości Góra bądź okolic ? mam malutki interes do tej osoby

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.