Treść opublikowana przez Karol89
-
B6 DIVISION
o dziwo w aucie mam jeszcze podświetlenia nóg Przecież moduł komfortu nic nie ma do znaczenia ze składaniem lusterek potrzebne są tylko odpowiedzcie silniczki w drzwiach i lusterka 10 bądź 14 pin jak coś wiem kto ma taki komplet [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Dziekuje [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Super [emoji16]A jak najlepiej zakodować [emoji848] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Kurczę jak tak robię to jest tylko na chwilkę czyli na ten okres aż się tel się ponownie załączy denerwuje mnie to troszkę [emoji30] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Panowie mam mały problem z blutkiem jak auto się łączy z tel to jest strasznie głośne wybieranie numeru i głos połączenia jest jakaś możliwość ściszenia tego ? [emoji848] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
Nadjeżdżamy ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Panowie potrzebuje pilnie informacji odnośnie wymiany listwy podświetlenia tablicy z a4 b7. Mam u siebie w b6 listwę z zamkiem chcę założyć z b7 i mam okazję kupić tylko że bez wyjścia na zamek. Nie będzie problemu z montażem i czy wszystko będzie pasować ?
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
No odrazu przetestuje się wygodę b9 [emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
Te dwie mogę wymienić na inne [emoji23][emoji23] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
Jak by nie było dla mnie wolnego łóżka to proszę dopisać mnie do łóżka z dwiema kobietami [emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
A mogę poprosić jego dokładny nick ? ?
-
B6 DIVISION
To akurat mi nie przeszkadza ze do malowania najbardziej zależy mi na stanie tzw technicznym [emoji846] zaraz go poszukam i będę go męczył [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
To ja mam podobny problem tylko ze zderzaka od S4 Avant na pdc [emoji30] ale jest bardzo ciężko [emoji30] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Szybko działasz [emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
To podbijaj do Edytki o felgi póki jeszcze je ma [emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Edyta ma org 18 z b8 jak coś pisz do niej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
Dobrze ze nie multipli bo słyszałem ze oni potrafią zapłacić 5000 zł za weekend [emoji15][emoji15] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Dzięki wielkie [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Panowie jest ktoś z Płońska bądź okolic co by dysponował chwilką czasu i chęcią zobaczyć jedną cześć. oczywiście postaram się odwdzięczyć
-
B6 DIVISION
Dasz do siebie numer na Pw to zadzwonię Ok ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Pisałem do nich i niestety mówili ze nie maja tego softa tylko starszy [emoji848][emoji17] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Witam, mam pytanie do osób której wybierają się do Bukowiny, czy jest może chętna osoba która miałaby czas na bukownie pogrzebać w moim rns led w a3 8P po lifcie. Potrzebuje spolszczenie z takim samym softem jak mam teraz plus aktualna mapę. Z góry dziękuje niżej wysyłam zdjęcie mojego rodzaju softa. Pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Panowie jest ktoś z miejscowości Góra bądź okolic ? mam malutki interes do tej osoby
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Kolego to już dawno i nie aktualne [emoji30] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk