Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Karol89

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Karol89

  1. Dzięki ale jeszcze więcej cierpliwości i nerwów to kosztuje [emoji86] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pw proszę zerknij tam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kamil wydaje mi się ze to nie jest ten kabel na schemacie bo ten kabel jest czerwono niebieski a ten powinienem mieć oznaczenie niebiesko czerwony bo jest cały niebieski a ma tylko pasek czerwony a takiego kabla to ja nie widzę na tych schematach[emoji17] i z wiązki w której on był wyciągany był usytuowany w zielonej kostce 12 pinowej. Tylko tam był bns a nie rns-e jak ja mam a to ma znaczenie bo bns a rns ma inne obsadzenie pinów w kostkach dlatego mam rozkmine gdzie go podpiąć [emoji848][emoji848] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kolego mogę na Pw numer tel do Ciebie bo musiałbym Cî coś wytłumaczyć ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam rns-e led i to jest wiazka do bode 32 pinowego. Kabelek ma zakończenie pinem jak by miał iść do zielonej albo niebieskiej kostki 12 pinowej [emoji848] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie pytanie za 100 punktów montowałem sobie oryginalna wiązkę bose i za nic nie mogę znaleźć w schemacie gdzie powinienem podpiąć kabelek w kolorze niebiesko czerwonym. Pomoże ktoś ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Amorki 1bv sprężyny tak jak dokładnie opisałeś [emoji16]Dziekuje za miłe słowa i cieszę ze autko się podoba [emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To sobie chyba daruje dzięki za odp Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki wielkie ale i tak się zastanawiam czy nie spróbować bo w sterownikach b6 te miejsca są wolne gdzie powinno się obsadzić piny Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie zastanawiam się czy jak podepnę w b6 czujniki pasów tak jak jest w b7 czyli do sterownika poduszek to zadziała mi tak jak w b7? W sterowniku poduszek b6 są wolne piny w tych miejscach według schematu. Ktoś przerabiał ten temat ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Grzana kanapa, wiazka pod tylne poduszki w kanapie wiazka bose itp troszkę roboty jest [emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Może komuś pomoże tem filmik Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. U mnie jest tak dolny przewód zasilenie ( robi się jako pierwszy ciepło ) górny przewód powrót posiada mały otwór do odpowietrzania. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Panowie Kupujecie nowe nagrzewnice czy używki ? Jak nowe to jakiej firmy? Oraz jaki koszt ?
  15. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pw Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Silniczki przekładasz i tyle wiązkę również przełożysz jedynie co bd musiał jeszcze zrobić to piny przepiąć we wiązce ale to sprawdzisz jak podłączysz które trzeba przemienić co do klamki to nie podejdzie bo nie ma otwory na mocowanie uchwytu boczka pasażera z Europy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. UCZESTNIK ZLOTU:nick: Karol89OSOBY TOWARZYSZĄCE:imię: Łukasz + Malwina
  18. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Można jeszcze sprawdzić w taki sposób zaprogramować centralny zamek tak aby po pierwszym naciśnięciu kluczyka otworzył tylko drzwi kierowcy i wtedy sprawdzić czy przy pomocy przycisku otworzy się wlew paliwa jak nie to kwestia albo tego zamka co kolega pisze albo Mk . Może Mk Europa nie obsługuje tego a USA . Tez można sprawdzić co w schematach jest ujęte czy do zamka z USA idzie jakiś dodatkowy kabelek Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie tak jak kolega tutaj wstawił to jest schemat podłączenia klapy bagażnika oraz klapy wlewu paliwa. Klapkę wlewu paliwa znajduje się w schemacie z b7 bo w b6 jest tylko w schemacie pokazane przycisk bagażnika przy tym montażu klapa bagażnika działa od razu nie trzeba nic kodować natomiast klapka wlewu paliwa wydaje mi się ze tylko będzie działać jak zmienimy w Mk kodowanie odnośnie zamykania centralnego zamka bo u mnie ona nie działa jak mam ustawione standardowe zamykanie auta może wystarczy zmienić na to żeby auto się zamykało po przekroczeniu 15 km /h najlepiej jak wypowie się ktoś kto miał czas żeby się z tym bawić [emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.