Treść opublikowana przez Karol89
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Zawsze się da człowiekowi w głowie mnóstwo pomysłów przychodzi jak się nudzi [emoji23][emoji23] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
No jest nas troszkę w Bytowie [emoji16][emoji16] wszystko w Bytowie robią dobrze [emoji23][emoji23] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Trzeba by było przynajmniej mi tak mówili na zbieżności bo wymieniałem i powiedzieli ze zbieżność się po tym rozjechała Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Tak od zwykłego xenona większa od bi xenona ciężka zauważyć różnice No chyba ze jest wsadzona soczewka z lifta to można zobaczyć kropki. Najszybciej zobaczysz patrząc w środek lampy tam będziesz widział adaptery mocujące soczewkę Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
To zależy w jakim stanie ale wydaje mi się ze cena od 1800 do 2100 będzie zadowalająca [emoji16] kwestia tego jak Ci się spieszy ze sprzedażą i jaki stan [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Dziekuje za miłe słowa [emoji16] i co właśnie zaczyna padać [emoji23][emoji23] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Posprzątane wiec jutro będzie padać [emoji23][emoji37][emoji35] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Ok zobaczę postaram się pokombinować Dziekuje za pomoc Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Wejdziesz na pw Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Panowie mam taki problem kupiłem taki vcds i mam z nim problem nie chce on mi się łączyć z niektórymi rzeczami np nawigacja czy tez blutkiem w silnik wchodzę bez problemu czy w Mk wyświetla mi taki błąd Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Turzol wiem w jakim aucie byś był szczęśliwy to jest jeden tylko model a6 c7 [emoji173]️ ten model daje taka sama przyjemność jak b6[emoji16] c7 ma to co b6 jest ideałem wy wykonaniu inżynierów audi [emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Jak żyć Hmm będzie ci ciężko będziesz płakać będziesz szukać pocieszenie w młodszych modelach w koncu zrozumiesz i wrócisz do b6 [emoji23][emoji23] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Pytanko zamierzam zamontować oryginalny alarm i zastanawiam się jak działa funkcja odholowania auta jest od tego jakiś sterownik czy na jakiej zasadzie to funkcjonuje [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Już mam schemat [emoji16][emoji16]dzięki za info Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
A auto z USA było ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Ale działało otwieranie klapki wlewu paliwa? Bo bagażnika udało mi się podpiąć ale nie mam pojęcia jak podpiąć klapkę wlewu paliwa pod które piny [emoji17] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Panowie ma ktoś schemat bądź informacje jak podłączyć ten przycisk wlewu paliwa ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Zły grot albo zle dorobiony grot Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
a napisałeś do niego sms ? masz poniżej link do jego aukcji na allegro napisz wiadomość bądź zadzwoń pod drugi numer co jest w aukcjach. http://allegro.pl/uzytkownik/DARKGBY?order=m
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Kolego zadzwoń pod ten numer i powiedz ze szukasz sprawnych czujników poziomowanie z ramionami do mocowania masz numer od strażaka +48 602 537 327 powinien mieć komplet Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Schowki foteli przednich - montaż
Dzięki wielkie [emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Schowki foteli przednich - montaż
A ma ktoś numer takich schowków ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Schowki foteli przednich - montaż
Panowie fotele elektryczne maja inne schwki czy takie same jak zwykle ?
-
B6 DIVISION
Wydaje mi się ze tylko podczas jazdy ale na 100 nie jestem pewien [emoji848] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Tez tak myślałem ale chciałem się w 100% upewnić [emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk