Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Karol89

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Karol89

  1. Zawsze się da człowiekowi w głowie mnóstwo pomysłów przychodzi jak się nudzi [emoji23][emoji23] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. No jest nas troszkę w Bytowie [emoji16][emoji16] wszystko w Bytowie robią dobrze [emoji23][emoji23] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Trzeba by było przynajmniej mi tak mówili na zbieżności bo wymieniałem i powiedzieli ze zbieżność się po tym rozjechała Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak od zwykłego xenona większa od bi xenona ciężka zauważyć różnice No chyba ze jest wsadzona soczewka z lifta to można zobaczyć kropki. Najszybciej zobaczysz patrząc w środek lampy tam będziesz widział adaptery mocujące soczewkę Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To zależy w jakim stanie ale wydaje mi się ze cena od 1800 do 2100 będzie zadowalająca [emoji16] kwestia tego jak Ci się spieszy ze sprzedażą i jaki stan [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Dziekuje za miłe słowa [emoji16] i co właśnie zaczyna padać [emoji23][emoji23] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok zobaczę postaram się pokombinować Dziekuje za pomoc Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wejdziesz na pw Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie mam taki problem kupiłem taki vcds i mam z nim problem nie chce on mi się łączyć z niektórymi rzeczami np nawigacja czy tez blutkiem w silnik wchodzę bez problemu czy w Mk wyświetla mi taki błąd Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Turzol wiem w jakim aucie byś był szczęśliwy to jest jeden tylko model a6 c7 [emoji173]️ ten model daje taka sama przyjemność jak b6[emoji16] c7 ma to co b6 jest ideałem wy wykonaniu inżynierów audi [emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak żyć Hmm będzie ci ciężko będziesz płakać będziesz szukać pocieszenie w młodszych modelach w koncu zrozumiesz i wrócisz do b6 [emoji23][emoji23] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pytanko zamierzam zamontować oryginalny alarm i zastanawiam się jak działa funkcja odholowania auta jest od tego jakiś sterownik czy na jakiej zasadzie to funkcjonuje [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Już mam schemat [emoji16][emoji16]dzięki za info Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A auto z USA było ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale działało otwieranie klapki wlewu paliwa? Bo bagażnika udało mi się podpiąć ale nie mam pojęcia jak podpiąć klapkę wlewu paliwa pod które piny [emoji17] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ma ktoś schemat bądź informacje jak podłączyć ten przycisk wlewu paliwa ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zły grot albo zle dorobiony grot Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. a napisałeś do niego sms ? masz poniżej link do jego aukcji na allegro napisz wiadomość bądź zadzwoń pod drugi numer co jest w aukcjach. http://allegro.pl/uzytkownik/DARKGBY?order=m
  19. Kolego zadzwoń pod ten numer i powiedz ze szukasz sprawnych czujników poziomowanie z ramionami do mocowania masz numer od strażaka ‭+48 602 537 327‬ powinien mieć komplet Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Dzięki wielkie [emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. A ma ktoś numer takich schowków ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Panowie fotele elektryczne maja inne schwki czy takie same jak zwykle ?
  23. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wydaje mi się ze tylko podczas jazdy ale na 100 nie jestem pewien [emoji848] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tez tak myślałem ale chciałem się w 100% upewnić [emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.