Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Karol89

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Karol89

  1. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pokaż przod lampy jak jest duża soczewka to jest bi xenon jak mała to zwykły xenon Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Według mnie bi xenon jest w b6 działa on na tej samej zasadzie co bixenon w b7 tylko ze w b6 dodatkowo jest h 7 połączona z soczewka z bixenonu. Przecież wkładają soczewki z bixenonu z b8 czy innych modeli tak wiec jest w b6 bo xenon działa on tak samo jak w innym aucie tylko ze jest wspomagany H7 mamy mocniejsze światło Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Bardzo dziękuje za pomoc mojemu braciszkowi ( Krzysiu potwierdzisz mógłby spawać największe okręty ) Edycie, i Cupek97 bez was by się to nie udało Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Żeby mieć zegar radiowy potrzeba trzy rzeczy licznik który posiada funkcje zegary radiowego , wiązkę , oraz zegar radiowy . Wszystko na ten temat [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chciałbym opinie o nim się dowiedzieć [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie autko mnie z tych okolic mnie ciekawi [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie mamy kogoś ze sosnowca na forum kto dysponuje chwilka czasu oczywiście jakoś się rozliczymy ?
  8. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ‭+48 602 537 327‬ zadzwoń do niego ma bardzo dużo części używanych do b6 ja od niego dużo rzeczy kupuje jeszcze nigdy nie było problemu powiedz ze od znajomego z forum z Bytowa masz ten numer[emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miałem podobny problem pomogło na chwilkę odpięcie akumulatora następnie palce na wszystkie przyciski do szyb żeby w dół zjechały przytrzymanie Ok 10 s następnie do góry przytrzymanie Ok 10 s później złożyłem lustra pokrętłem następnie pokrętło na lewa stronę i już lustra chodziły tak jak powinno być poprostu moduły musiały się od nowa zaprogramować tak mi się wydaje [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie szkoda takiej kiery wymieniać [emoji848] No chyba ze grzania nie potrzebujesz [emoji848] to tylko koszt kiery samej w twoim wypadku [emoji16] poszukaj może kiery z a3 bądź tt albo z a6 c6 z ciętym dołem w prawdzie droższe są ale jak robić coś to raz a dobrze [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zależy za ile kupisz części i czy masz odpowiedzenia taśmę moduł jak masz to sam zakup kiery i poduchy No chyba ze masz poduchę pod trzyramienną kierownice jak tak to przy dobrych wiatrach idzie się w 300 zł zmieścić Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Numer jest inny bo to folia była od czegoś innego numer tego masz na zdj które Ci wysłałem . No tak najlepiej się dobrze dowiedzieć bo po co na marne coś wysyłać
  13. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    25 zł to zwykła bez chromu ale jak tak to wtedy nawet tego się nie opyla wysyłać bo list koło 10 ? Spokojnie dowiedz się dobrze jak coś masz numer ?
  14. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba płaciłem w aso za to 45zł ale mogę się mylić to zrobimy tak odejmij od ceny jaka miałeś zapłacić w aso 10 zł i ja Ci to wyślę listem poleconym w kopercie bąbelkowej i już pasuje ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprawdzone według etki tak powinno być jak coś zadzwoń do mnie 508969865 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poczekaj spr jeszcze czy w etce jest taki numer ale na 99 % tak bo ja mam na 3 miejscu kontrolkę poduszki pasażera a tam miała być ta zaslepk Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak potrzebujesz na 3 miejsce to właśnie takie coś mam porównaj z numerem który jest na zdj Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak coś mam taka zaślepkę nowka sztuka miałem do siebie zakładać ale wpadł pomysł na kontrolkę poduszki [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziekuje bardzo [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany poszukuje instrukcji jak wyjąc w tylnej kanapie podłokietnik . Dużo trzeba się na gimnastykować czy to kwestia tylko paru śrubek ? [emoji848] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Żeby fotel pojechał i lusterka się przestawiły musiał by ktoś inny przestawić fotel i zamknąć auto drugim kluczykiem wtedy fotel ustawia się pod dany kluczyk przy otwieraniu go pierwszym kluczykiem [emoji16] [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Hmm fotel nie jeździ za każdym razem poprostu pokazałem ze pamięć foteli zapisuje się pod dany kluczyk gdy auto zamknę tym kluczykiem to zapamietuje ustawienia lusterek i fotela. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Dążymy do pełnego pakietu wpadnie jeszcze w tym roku kanapa grzana i zderzak od S4 tył PDC i servotronic, pracujemy i wydajemy pieniądze dla swoich przyjemności a to mi sprawia mega przyjemność [emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.