Treść opublikowana przez Karol89
-
B6 DIVISION
Kolego dasz na pw do siebie namiar ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Panowie jest ktoś z okolic bielska białej kto by ogarnął podpięcie kiery z b7 do b6 mf ? Jeśli tak proszę o info Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Co było ?[emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Ja bym zrobił tak na początek dostał bym się do jednej i drugiej wtyczki postarał bym przemierzyć kable czy są całe jeśli by były to bym po prostu podmienił na jakiś sprawdzony modul zegarowy ten co jest u Ciebie i poczekał [emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Zazdroszczę mocy to wtedy przyda się taki hebel [emoji3] poszukaj lepiej całego kompletu niż kupywać po częściach bo będzie drozej [emoji30] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
OK dam znać ale wydaje ze 320/288 bardzo dobrze hamuje i nie potrzeba większych zacisków jeśli nie idziemy więcej niż 220 koni Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Kolego a nie chceszzalozyc kompletu 320/288? Bo posiadam 2 komplety Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Ja mam kupuje nexeny i bardzo jestem zadowolony [emoji16] fajna opona to tez lasa bądź gr radial ta ostatnia ma gwarancje na rozcięcia i przebicia [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Problem z samopoziomowaniem bi-xenonu
Światła kolego tylko poziomuja się jak zapalisz auto nie ma czegoś takiego ze poziomuja się podczas włączenia świateł ?
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
poczekaj tydzień jak się nie pojawi to zacznij od sprawdzenia czy się nie pomyliłeś w rozmieszczeniu pinów następnie podmień zegar i znowu daj sobie czas
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
ROZPISKA PINÓW od licznika do Modułu : pin 1 licznik do pin 1 moduł pin 2 licznik do pin 3 moduł pin 4 licznik do pin 2 moduł pin 3 licznik pozostaje pusty KODOWANIE : INSTRUMENTS 17 ---> ADAPTACJA 10 ---> Chanel 19 XXXX? : zegar 0 = zegar nieaktywne 1= clock aktywny Jak masz tak to połączone i zakodowane to wtedy zostaje tylko czekać aż łapie sygnał mi złapało po 4 dniu ale tak jak pisałem w czasie jazdy na trasie. A jaki masz licznik kolor czy czerwony i który rok auta ?
-
Problem z samopoziomowaniem bi-xenonu
jeśli na fisie nie wywala błędu od samopoziomu to powinien chodzić. Przed odpaleniem zapal światła. Samopoziom działa po odpaleniu auta. zapłon nie uruchamia samopoziomu.
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
kolego u mnie pojawiła się palemka w czasie jazdy. Musisz dać czas ja na początek swój zegar radiowy woziłem w bagażniku żeby się upewnić czy na pewno jest sprawny ( złapał syganła więc nie musi być umieszczony na belce co za tym idzie nie trzeba co chwila ściągać zderzak żeby sprawdzić czy wszystko gra ). Sprawdź czy na pewno masz dobrze umiejscowione piny, oraz czy licznik to obsługuje.
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
tak jak kolega napisał najlepiej dać sobie czas na spokojnie wyjąc fotel, rozebrać go i sprawdzić czy wszystko jest ok może być dużo powodów.
-
Komunikat BREAKE przy uruchamianiu silnika
a podpinałeś się vagiem ? jeśli nie to sprawdź może coś wyskoczy
-
Demontaż włącznika świateł
koledzy miał ktoś też problem z wyciągnięciem włącznika po zmianie pokrętła na chromowane z a3 ? Nie mogę go wyciągnąć :/ jesli tak to udało się wam jakoś z tym uporać ?
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Bardzo polecam te dywaniki kupiłem je do b6 i a3 i jestem zadowolony. Bardzo ładnie się prezentują i do tego są wytrzymałe zakupiłem je u kolegi z forum http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-audi-a4-b6-a4-b7-g-h-pfi-i5686011377.html
-
B6 DIVISION
tylko tu troszkę gorsza grafika
-
B6 DIVISION
Ciekawostka ktoś już posiada taki fiz ?
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Wiśnia mówi że się wstydzi do kalendarza wyśle coś po sesji z Niunią
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
szykuje się dodatkowy temat temat założony http://a4-klub.pl/index.php?/topic/376315-audi-a3-8p-q-czarny-kot/
-
Audi A3 8P Q <czarny KOT>
Witam Zapraszam do oglądania Drugiego projektu Audi A3 2.0 TDI 196KM/400Nm Q Silnik : 2.0 TDI 196KM ABT oznaczenie sinika CFGB Produkcja 07.09.2011r. pierwsza rejestracja 2012r. Przebieg: 196891km Wyposażenie: Modyfikacje: wycieraczka tyl Q5 olej LM 5w30 filtry MANN (paliwa, kabinowy, powietrza)
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Mateusz podpowiesz mi skąd kupiłeś grot do kluczyka ?
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Dziękuję bardzo Dla mnie ogromy zaszczyt przynależeć do tak zacnej grupy jaka jest Division
-
B6 DIVISION
Panowie dziękuję bardzo za przyjęcie do Divisiona, oraz za docenienie pracy którą włożyłem w swoja b6. Pozdrawiam