Treść opublikowana przez Karol89
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Po trzech dniach walki i wsparcia oraz męczenia przeze mnie dwóch sympatycznych forumowiczów Kkam i Biggmana udało się pamięć foteli założona ??
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Według mnie nie ma to żadnego powiązania moduł zegara radiowego laczy się tylko z licznikiem nie ma żadnego połączenia z rnsem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Podaj cenę na Pw Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Dziękuje bardzo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Panowie zastanawiam się czy jest taka możliwość przełożenie całej elektryki i stelażu z foteli (naleśników) do foteli s-line z b7 ? Przerabiał ktoś już może ten temat ?
-
B6 DIVISION
jeżeli et 33 to one idealnie pasują do b6 [emoji16] polecam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Domina polecam koło Warszawy ale ogarnia dobrze temat Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Pany chce wymienić wężyki podciśnienia podpowiecie jakie najlepiej kupić i o jakim wymiarze ? [emoji848][emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Komunikat BREAKE przy uruchamianiu silnika
Na 1000% aku się kończy [emoji17] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Podpowie Mi ktoś szybko na którym pinie w awx jest i gdzie jest sygnał prędkości z abs do servotronika. Rocznik b6 to 2001.
-
B6 DIVISION
Nie jestem do końca pewien ale wydaje mi się ze podatek tylko od rusznicy tej kwoty . Kiedyś sprzedawałem auto przed 6 miesiącami i nic nie zapłaciłem podatku ale dlatego ze kwota umowy była niższa niż zakupu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Nie podejdzie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Ok Dziekuje ale mam komplet [emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Dzień dobry pomoże mi ktoś w dwóch sprawach gdzie i pod jaki pin najlepiej podpiąć w samochodzie z 2001 r . Kabel odczujnika prędkości do servotronika ? A i czy Panowie można jeździć bez podłączenia servotronika czy trzeba od razu zrobić instalacje ? ?
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Idąc do auta i słysząc jak ktoś mówi "zadbana ta b6 ładnie się prezentuje" odrazu serduch się cieszy ze ktoś docenia prace?
-
B6 DIVISION
Turzol jeśli jest możliwość daj numer na Pw opowiem Ci co ja zrobiłem z tym trzęsieniem [emoji848] chce się podzielić informacji bo chyba mamy podobny problem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Panowie co robię nie tak? Jakiś czas temu pytałem o to jak ściszyć w Blutku sygnał połączenia. Przypomnę w czym jest problem ,problem występuje wtedy kiedy tel rozłączy się z blutkiem ton sygnału jest strasznie głośny gdy go wyciesze rolka jest już dobrze ale przez tczas do momentu kiedy telefon się rozłączy z blutkiem , robiłem vcds w kanale 77 bodajże tam gdzie jest tel wyszedłem w adaptacje 128 i zmieniałem na wartość np 136 co daje -6db i nic zupełnie głośność się nie zmienia [emoji17] pomoże ktoś? [emoji848] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Super dziekuje wielkie [emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Pogada dopisał więc trzeba troszkę pochwalić się autkiem jeszcze dużo brakuje rzeczy do szczęścia ale nie jest źle
-
B6 DIVISION
Czy turzol nie zrobił prima aprilis [emoji848] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Kwestia zainteresowania i dobrego podejścia do tematu [emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Widziałeś co zrobił Kkam ? Masz dzięki jego modułom możliwość składani lusterek z pilota [emoji16] Mega zaje fajna sprawa [emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk