Treść opublikowana przez Karol89
-
B6 DIVISION
Panowie szukam samochodziku rs4 b5 lub rs6 c5 w bardzo dobrym stanie po prostu igiełkę jak ktoś wie proszę bardzo o info z góry dziękuje
-
[B6 AVF] by Edyta
przepraszam ale chciałbym się na tego spota wprosić Edytko tomek mnie tak wydymał na kasę za malowanie tych listew i lotki ze masakra uważaj na niego
-
B6 DIVISION
powiem tak jak dla mnie nie warto ale każdy ma inne potrzeby i gusta więc jeśli jesteś mało wymagającym klientem i nie będzie cię denerwować to że trzeba temu zderzakowi dużo czasu poświecić by jakoś wyglądał i do tego nie wiesz czy będzie on dopasowany idealnie ja wiem że na 100 % daleko odbiega od ideału trzeba go spawać i malować to wiem w 100% na zderzaku na pewno nie jest wybity 8E0 807 103 Bd jest jakiś inny numer nie pamiętam więc do końca nie wiem czy czasami nie był dorabiany z innego zderzaka pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Panowie jak opisuje zderzaki to opisze jeszcze jeszcze jeden też oglądałem go i nie polecam tym co chcą mieć ładny samochód z zewnątrz zderzak nie posiada numeru oryginalnego czyli 8E0 807 103 bd oraz jest jak dla mnie bardzo zniszczony trzeba by było go troszkę pokleić i na pewno malować ,do ideału na prawdę dużo mu brakuje Jak ktoś by słyszał o ładnym zderzaku s line pod xenon proszę o informację dziękuje i życzę miłej nocy oraz weekendu http://allegro.pl/audi-a4-s-line-01-04-idealny-zderzak-przedni-i5685822390.html
-
B6 DIVISION
Panowie uważajcie na tego kolesia http://olx.pl/oferta/zderzak-s-line-a4-b6-spryskiwacze-czujniki-full-opcja-CID5-IDekSan.html#761c8ff28cdzisiaj pojechałem zobaczyć zderzak do audi a4 b6 s line dzwoniłem do kolesia chyba z 10 razy i prosiłem żeby był ze mną szczery bo mam do niego 180 km a nie chce wydawać pieniędzy na paliwo. opowiadał mi że zderzak jest w bardzo dobrym stanie. zapakowałem się rano w autko mając przeczucie że to za piękne by było prawdziwe że uda mi się dostać taki zderzak, gdy dojechałem nie wierzyłem w to co widzę zderzak tak naprawdę nie jest wart żadnych pieniędzy jak dla mnie. Na górnej części firany od malowania czyli zacieki , masę szpachli i to bardzo źle do tego fatalnie wyszlifowana szpachla, dokładka fatalnie leży. odradzam zakupu tego zderzak. Nie wiem m co koleś myslał że przyjadę i dam mu 1800 zł za kupę gów... .
-
B6 DIVISION
ta sama[A zwykła belka od zderzaka bez pdc i xenonu podejdzie ? Dziekuje za odp Belka jest jedna do wszystkich wersji zderzaka. Dziekuje bardzo ?
-
B6 DIVISION
ta sama[A zwykła belka od zderzaka bez pdc i xenonu podejdzie ? Dziekuje za odp
-
B6 DIVISION
Panowie belka zderzaka przód do Małysza na pdc i xenon jest jakas inna niż od zderzaka pod xenon?
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
zapraszamy jak dobrze trafisz to będziemy we dwoje :D pomalutku coś się tam produkuje może wyjdzie z tego coś co będzie się podobać dziękuje za miłe słowa felga 19" opona to 235/35 a kurcze et nie pamiętam wzór rs6 c6
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Pewnie ze tak ??
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Tak teraz trza pojeździć i sprawdzić czy wszystko gra ?
-
Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5
jak wczoraj mi napisałeś o tym modzie to już dzisiaj zamówiłem i czekam na paczkę więc też mam nadzieję że będę zadowolony Zadowolenie gwarantowane wycieraczka juz siedzi polecam wszystkim :D:D:
-
B6 DIVISION
Panowie kupiłem lotkę do a4 b6 chcę ją zamontować i zastanawiam się nad zamontowaniem jak w oryginale czyli chcę zrobić dziury w klapie. potrzebował bym dokładną rozpiskę wymiarów dziur w klapie. Jeśli ktoś posiada takie dane poproszę wiadomość na PW z góry dziękuje
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
n o i w końcu wpadły części z serwisu zrobi się cieplej to bezie ciąg dalszy uzupełniania środka szkoda że tak ciężko jest dostać części do zewnątrz Dziękuje że komuś się podoba praca która została włożona w autko aaa.. ostatnio zrobiłem calutki remont silnika pisałem o tym wcześniej udało mi się znaleźć jeszcze fotkę z tej pracy
-
Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5
jak wczoraj mi napisałeś o tym modzie to już dzisiaj zamówiłem i czekam na paczkę więc też mam nadzieję że będę zadowolony
-
Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6
witam chciałbym zamontować kluczyk z b7 mam moduł komfortu ten z przed lipca 2002 r. jak wymienię moduł na ten po lipcu 2002 roku to uda mi się zakodować kluczyk z b7? oraz czy ma jakieś znaczenie z jaką końcówką jest kluczyk i czy on jest zależny od MK w b6 ?
-
B6 DIVISION
Thttp://a4-klub.pl/index.php?/topic/80015-all-b6b7-uklad-kontroli-cisnienia-w-oponach/ Tu znajdziesz wszystkie potrzebne ci informacje kostka pasuje od climy,trzeba troche podciac zeby inaczej wychodzily kable i wchodzi gladko Dziękuje Bardzo
-
B6 DIVISION
Witam Panowie ktoś kupował od tego alegrowicza panel nawigacji? Jak tak to jest to oryginał i czy na pewno nowy ? http://allegro.pl/panel-sterowania-nawigacja-navi-audi-a4-b6-b7-i5898059407.html Wie ktoś może jaki jest numer zapalniczki pod nawigację oraz kostki do podłączenia nawigacji szukam na forum i nigdzie nie mogę znaleźć a chcę z aso kupić
-
[AVF] Blue Avant, H&R -35mm, 19", EDIT- pierwszy post
no i robi się nas coraz więcej :D bardzo ładne autko tak jak Edyta pisze wszystko się uda zrobić ważne że są chęci Pozdrawiam
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
witam chyba troszkę trzeba odświeżyć temat rok już mija a w samochodzie troszkę zmian nastało : - pogoda ostatnio coraz bardziej deszczowa to trzeba było zakupić wycieraczki z aero z ASO - dorzucili gratisie w aso grill z s4 - udało się założyć lusterka składane 14 pin z wkładami fotochromowymi od audi a6 c6 do tego blendy i fachowa robota kkam wraz z jego modułami które bardzo cieszą Dziękuje - nowa rączka kierowcy pod składane lusterka - kiera z audi rs6 c6 - licznik kolorowy - hebel 320/288 - wszystkie szybki przyciemnione - siateczka na zakupy w bagażniku oraz chromowane zaczepy - nie pamiętam czy założenia sprężyn H&r cieszyłem się w tym roku ale co ważne to są i bardzo jestem zadowolony - dywaniki gumowe nowe wpadły - musiałem przeprowadzić regeneracje turbiny w firmie sportmile - wymiana pompowtrysków - wałka rozrządu i szklanek - wymian głowicy bo w mojej ponoć były już gniazda wyrobione - nowy dwumas - wymiana wszystkich łączników i wahacza prostego prawego (lemfordera) przygotowania do przeglądu - aaa i Józek dziękuje za listwy s4 :D:D Mam nadzieję że w następnym roku uda się znaleźć części do tego żeby autko cieszyło z zewnątrz
-
[B6 AVF] by Edyta
Dziękuje bardzo pychota :D:D
-
[B6 AVF] by Edyta
pamiętaj mikołaj patrzy cały czas musisz być grzeczna bo prezentu nie będzie tylko rózga pod choinką
-
[B6 AVF] by Edyta
to ja się pisze na spota
-
B6 DIVISION
Panowie ktoś się z tym spotkał proszę o Pomoc :/
-
[B6 AVF] by Edyta
niunia powróciła cieszę się bardzo