Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Karol89

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Karol89

  1. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Słuchaj zadzwoń do mnie 508969865 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jest temat gdzie o pompowtryskach ? Zastanawiam się nad wymiana na większe w moim awx i chciałbym się rozeznać w temacie jakie i gdzie najlepiej to zrobić Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja nie mówię ze nie ma zmieniać na soczewki z b8 mówię tylko co ja bym zrobił[emoji16] i wcześniej mu pisałem ze albo regeneracja albo wymiana na inneczy czy to z b8 czy tez jakieś inne które podejdą [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przed zamówieniem sprawdź czy te twoje nie są dobre czasami [emoji848] bo to może być wina soczewki która już przez swoje lata jest wypalona będziesz to wszystko widział jak je będziesz czyścić wtedy bd wiedział co może być tego powodem ze świecą słabo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprawdzić soczewki czy nie są do wymiany bądź do regeneracji wymyć i wyczyścić i sprawdzić tylko żarniki i tylko tyle będzie napewno efekt zadowalający [emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na temat polerowanie lamp uważam ze nie powinno się tego robić w naszych bixach bo posiadają one dobra powłokę która nie matowieje tak ja w passatach b5fl wystarczy zmienić soczewki bądź dać do regeneracji kto jak woli i będzie super. Widziałem łapy po polerowaniu nigdy później nie wytrzymywały tak długo jak oryg.. zawsze po jakiś dwóch latach matowiały. Żaden zakład nie nałoży Ci takiej ochrony jak jest w oryginale [emoji17][emoji17] ja bym na twoim miejscu je tylko dokładnie umył i dał najwyżej soczewki do regeneracji tylko ze tego tytułu ze nie jestem zwolennikiem cięcia w lampach i wkładania soczewek z b8. A patrzyłeś czy żarniki są jeszcze w dobrej kondycji ? Czy nieświeża już na różowo ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Coś nie tak jest podłączone w lampie sprawdź kabelki w lampie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zobacz bo może kabelków od przesłony nie są podłączone zdemontuj lampę odkręć przetwornice później będziesz wszystko już widział [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dwie lampy świecą tak samo po włączeniu swiatel drogowych zapala się h7 i otwieraja się przesłony Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wywala błędu ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A cewki świece Ok ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A pompki sprawdzone i jaki silnik ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    . Używał ktoś tego środka jakieś opinie ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A Jaki koszt tych Piast ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok spr to wszystko dziekuje[emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tylko u mnie to jest bardzo odczuwalne na kierownicy i na budzie auta myślałem nad tarczami Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie pytanko mam problem z hamulcami drgania podczas hamowania z większych prędkości Ok 140-160 drgania są mocniejsze jak hamulce bardziej rozgrzane. Gdy jeżdżę spokojnie to zero drgań . Miał ktoś taki problem ? Jeśli tak jaka była przyczyna tarcze czy może coś innego ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie poszukuje polaru klubowego w rozmiarze L bądź xl jak posiada ktoś na sprzedaż proszę o info na Pw [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cupek97 chwytaj okazje bo Ci brakuje kompletu szpilek do b7 [emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. To zdj tylko poglądowe bo kiedyś uciekły zdj z tematu a już nie mogłem znaleźć zdj na kompie tak wiec poszukałem w necie zdj podobnego [emoji17] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. W rokitach żadnej części chyba nie kupiłem [emoji17][emoji17] mamy lepszych dostawców [emoji23][emoji23][emoji23] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Znam tez jednego Pana z forum o imieniu Krzysztof bardzo dobrze sobie radzi z elektryka w naszych b6 [emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tylne zamki nie podejdą z b7 do b6 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.