Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Shadow

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Shadow

  1. Prawdopodobnie znajde cos podobnego w domu, ale na 667MHz, taktowania powinny sie zsynchronizowac ale 4GB tez by sie znalazly jesli chcesz na szybko to moge pozyczyc, bo nie uzywamRadek, a kiera juz spasowana ? Hamownia była ? [emoji1] Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  2. Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  3. Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  4. Radziu nie żebym podpuszał, ale nie wyrezasz https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LHfULiqArcc
  5. Koledzy Kercziego od RNS'ów powinni Ci coś doradzić
  6. https://youtu.be/8W3afaJ364Q Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  7. Prawdopodobnie Cuber chwile temu na matecznym ? Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  8. O której jechałeś? Ja też wracałem z Kielc ale meteorytów nie widziałem...Nie meteortow tylko meteoryta, jednego. Kurcze nie pamietam ktora to byla dokladnie godzina, okolo 19 chyba. To dopiero początek, ma się to powtarzać przez najbliższe (chyba) 1,5 tyg także wszystko przed nami! Kto na spota ?
  9. Powitać w nowej PiSlsce
  10. Milo było was znów widzieć [emoji1] Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  11. 4but na zime fajna sprawa [emoji4] Chetnie zobaczę zdjęcia Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
  12. Hej Ramzes najlepszego!
  13. Hej i dzięki za spota kox fura
  14. Wniosek Rzecznika Praw Obywatelskich do Trybunału o podwójne karanie przy odbieraniu praw jazdy, ale to Polska, więc wydanie wyroku w tej sprawie za jakiś rok.. http://www.leftlane.pl/wrz15/odbieranie-praw-jazdy-niekonstytucyjne-rpo-zlozyl-wniosek-do-trybunalu-konstytucyjnego.html
  15. Rsem na 5tym Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.