Treść opublikowana przez przem88
-
Numery sprężyn i amortyzatorów do A4 B8
Dzieki bardzo
-
Numery sprężyn i amortyzatorów do A4 B8
Tak , chodzi o jazdę po śniegu, i łatwo o oberwanie czegoś. Latem logiczne że nie ma z tym problemu ( osobiście bym zostawił bo na lato mam 19 i obniżony pięknie wygląda ale wiecie żona mówi ze jej niski nie odpowiada :p)
-
Numery sprężyn i amortyzatorów do A4 B8
Hej , poszukuje numerów ori sprężyn i amorów przód i tył. Chce wymienić na ori bo poprzedni właściciel obniżył ale zimą nie ma jazdy bo mi trze spodem ;/ VIN: WAUZZZ8K0DA020480
-
dziwne pikanie lpg
juz sam sobie poradziłem , minuta roboty u mnie to tylko pamietaja o braniu kasy, keidys jak bylem to za filtr +wymiana+ podniesienie mnoznika deliktanie -100zł
-
dziwne pikanie lpg
ja już sobie poradzilem z tym jak masz program to da sie wylaczyc bez problemu
-
dziwne pikanie lpg
mam nadzieje ze da sie wylaczyc te pikanie programem
-
dziwne pikanie lpg
a wiec wszytsko widac na zalaczonym filmiku. czytalem ze to moze byc albo przypomnienie o serwisie lpg lub cos z wtryskami. auto normalnie przelacza na gaz wszytsko gra i buczy. jeszcze nie podlaczalem pod acgas synchro bo mam problem z otwracia maski ale to sie uporam z tym na dniach . moze mial ktos podobnie lub wie co sie dzieje?
-
ocena mapy parametrów itd (sporadyczny bład ubogiej mieszanki)
tylko na gazie ubogo, pb jak najbardziej w porządku. bo raczej zwiększał mnożnika nie będę bo i tak jest prawie na 1.4...i ost nowy bład mi wywaliło: 16517 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: Response too Slow... wiec z sonda cos nie tak, usunalem blad ale mysle ze kwestia czasu kiedy sie pojawi znowu...
-
ocena mapy parametrów itd (sporadyczny bład ubogiej mieszanki)
witam, prosze o ocene mapy parametrow itd instalacji. http://www.tinypic.pl/2n1ka330ix17 http://www.tinypic.pl/0oefvc9pmcv9 http://www.tinypic.pl/ftgvcd3cec0y
-
Spociki Radzyń Podlaski
podziekował;d sprawdze zobacze co i jak
-
Spociki Radzyń Podlaski
siema umie ktos zmienic oryginalne radio na inne ? bo podlaczam swoje co mialem kiedys to nawet nie chce sie wlaczyc. ma ktoś pojęcie na ten temat ?
-
Problem po instalacji gazu w A4 B6 1.8T
chłopy nie wiem jakim sposobem i czy to możliwe ale od ost skasowania bledu , bład się nie pojawia, wszystko jak ręką odjął...nie wiem czy to ma znaczenie ale mysle ze nie ze jezdzilem na pb jakies 150 km dosyc dynamicznie... wiec poki co problemu brak
-
Problem po instalacji gazu w A4 B6 1.8T
już do kosmo napisałem , zna sprawe, znajde czas to sie umowie i podjade daleko nie mam:) dzisiaj bede miał chwile to zrobie foty, obczaje srednice , podjade do jeszcze jednych w okolicy zobaczymy co powiedza , jesli nie zrobia to podjade do Kosmo, tylko że wymienic wtryski to tez jest koszt i to nie mały... ale lepiej dolozyc zrobic i miec swiety spokoj, bo jeżdżąć na ubogiej mieszance moge ponieść pozniej jeszcze wieksze koszty.
-
Problem po instalacji gazu w A4 B6 1.8T
ja mam 163 koników , ok zrobie foty dzisiaj i wrzuce:)
-
Problem po instalacji gazu w A4 B6 1.8T
także widze ze gazownicy z okolicy znaja sie jak faceci na rodzeniu dziecka... szukam kto moglby mi to ogarnac wszystko, zeby uniknac wymiany wtryskiwaczy, bo ciezko bylo by sprzedac te i dołożyć do hany ale zielonych bo juz zielone dały by rade chyba...
-
Problem po instalacji gazu w A4 B6 1.8T
a ten gazownik ktory zajmuje sie stagiem to mowil ze wtryski sa dobrze dobrane do tego silnika tylko wlasnie sterownik mogli lepszy wsadzic... no wlasnie szukam kogos na prawde ogarnietego bo czlowiek chciał zaoszczedzic a wychodzi na to ze wiecej z tym problemow niz korzysci
-
Problem po instalacji gazu w A4 B6 1.8T
a moze czasy wtrysku pomieszalem juz samo nie wiem...międzyrzec podlaski. sondu lambda nie sa popadłączane nawet , tak mi zj***li instalacje.
-
Problem po instalacji gazu w A4 B6 1.8T
a wiec opowiem po kolei: wrzesien 2014- zalozenie instalacji lpg: reduktor/parownik KME silver sterownik: stag 4 plus wtryski -hana czerwone koncowka pazdziernika- wywala bład ubogiej mieszanki, auto przerwya podcas przyspieszania , szarpie delikatnie, zrobiona kalibracja juz u porzadnego gazownika( nie w miejscu naciskajac pedał ggazu jak to mialo miejsce przy instalacji) tylko podczas jazdy. n poczatek stycznia znowu blad ubogiej mieszanki wizyta u gazownika nic nie pomogła dalej wywala blad ubogiej mieszanki. ( myslalem ze calkiem saida mi instalacja bo gasł przy przelaczaniu na gas , lub przy wyprzedzaniu ) teraz skasuje bagiem blad na nast dzien pojawia sie znowu... nie czuje spadku mocy ani nic podobnego... czas wtrysku lpg byl chyba 4 do 4.4 a pb 2.2 do 2.6 mnożnik-1.2 , ustawial to gazownik ktory zajmuje sie tylko i wylacznie stagiem. ipytanie co robic? nie che jezdzic dlugo na ubogiej miesznce bo glowice bede mial do wymiany a moze i turbo do tego...czasami nie faluje tylko skacza oboroty delikatnie , i po nacisnieciu na mniej niz sek pedalu gazu i puszczeniu skacza oborty przez chwilke jakby auto mialo zgasnąć ... jestem nawte gowoy zrobic te 100 czy nawet 200 km w jedna strone aby ktos i to zrobil bo rece gazownicy rozkladaja. a jeden powiedzial ze sterownik jest trocvhe za slaby...
-
problem spryskiwaczy
dzięki po weekendzie bede dzialal:)
-
problem spryskiwaczy
witam. mam taki uciązliwy problem ze nie dzialaj mi spryskiwacze, w ogłe nie slychac zeby pompka spryskiwaczy chodzila... i mam pytanie od czego zaczac szukanie usterki, co moze byc uszkodzone, a jesli pompka spryskiwaczy to gdzie dokłądnie ja znajde bo nie mam akurat w tej kwestii zielonego pojecia. pozdrawiam chodzi oczywiscie o spryskiwacze szyby jak i reflektorów
-
Spociki Radzyń Podlaski
ja moglbym Ci zrobic dynamiczne bo podejrzewam ze da sie, a o statycznych trzeba by poczytac i by tez sie zrobilo, wiem ze np bledow nie pokauje ale usunac sie da a drugiego kabla nie chce mi sie kupowac ja nie nie znam na takich rzeczach ale jest ktos w mcu kto sie zajmuje elektronika itp sprawami , na ul przy kurniku:D RadzJo a cos konkretnego Ci sie dzieje? czy po prostu chcesz zobaczyc dla spokoju psychicznego ?
-
Szarpie silnikiem przy 2500 obrotów
musisz miec po pierwsze program i kabelek jak masz te dwie rzeczy to na forum jest napisane co jak po co i dlaczego, a jesli nie bedziesz mial probelm to pisz na pw to Ci wytlumacze
-
Szarpie silnikiem przy 2500 obrotów
i zrobienia logów? od tego zacząc najlepiej:)
-
Spociki Radzyń Podlaski
jest kilka tylko sie ukrywają no spoko ja robilem logi u siebie takze dynamiczne umiem robic w sumie nic trudnego , ale wiem jak ktos nie robil tego to nie ma pojecia, tez nie mialem pojeci dopoki nie poczytalem nie po próbowałem itd
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
ja mam 1.8t 163 konikow bfb i normlanie wlew pod klapka jest