Treść opublikowana przez przem88
-
Spalanie w Audi A4 B6 1.8T
wiadomo nie kupuje sie auta 1.8t po to by zmieniac biegi przy 2 tys obrotów
-
chyba zbyt mały aku?!
jak kupilem swoja niuńke to byla aku 95 czy 92 nie pamietam jak do ciagnika:D
-
pytanie o trick z przepustnicą 1.8 T ?
no wiadomo ze jak ma sie audiczke np taka 1.8t to nie kupuje sie jej zeby jezdzic do 100km max i zmieniac biegi przy 2 tys obrotach bo po jakims czasie wiadomo co z auta sie zrobi... oczywiscie wszystko z głowa i bezpiecznie
-
wypadanie zapłonów/gaśniecie auta
witam mam taki problem. jechalem w trasie i przy wyprzedzaniu zgasl mi samochod tak po prostu, za chwile sytuacja sie powtorzyla ale odpaliłem i bylo dobrze i juz nie gasl. no i na A2 wiadomo 170 180 i podczas jazdy zaczal migac check zwolniłme przestał migać , ponziej znowu gaz i sytuacja sie powtrzyla lecz juz check palil sie ciagle. nastepnego dnia podlaczam pod kompa i takie o to blędy wywaliło : 17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too Lean P1128 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected P0300 - 001 - Upper Limit Exceeded 16685 - Cylinder 1 Misfire Detected P0301 - 001 - Upper Limit Exceeded tak wiem pierwszy to zle ustawiony gaz lecz miesiac temu byl podcas jazdy regulowany. i bylo dobrze dopoki wlasnie nie przedmuchałem auta dobrze, tzn nie jechalem prawie ze do odciecia, moze dlatego ze regulacja gazu byla gdzies do około 4 tys obortow i calej mapy nie narysowalo ze tak powiem, i teraz czasem czuc dlawienie auta jak przyspieszam ale to sporadycznie. przy jezdzie na malych obrotach zadne bledy nie wywalaja ani chek nie miga. swiece wymienione nie dawno, cewki dwie nowe siedza. od czego zaczać ? co to moze byc ?
-
Spociki Radzyń Podlaski
dynamiczne umiem robic to sluze pomocą, jestem z mca jak Ty takze najblizej. tylko jest problem bo mam kable ale czyta bledy do roku 2004... dzisiaj podlaczalem pod golfa 5 z 200 bledow nie odczytalo ale skaosowac sie dalo, a zlogami nie wiem czy by dalo rade zrobic bo niby sie aczy z autem ale cos jest nie tak, ale mozemy sprobowac jakbys chcial
-
pytanie o trick z przepustnicą 1.8 T ?
to tak jak z kobietą
-
Kontrolki po wcisnieciu CHECK
i w czym tu jest problem?
-
wymiana zaworu n75 1.8t bfb 163km
wywala blad ograniczenia cisnienia doladowania i turbo mi przeładowuje.
-
wymiana zaworu n75 1.8t bfb 163km
może jakies foty czy coś> bo nie chce zbytnio czegos popsuc
-
wymiana zaworu n75 1.8t bfb 163km
jak w temacie. gdzie znajduje sie zawór i jak go wymienic?
-
[B5 AEB] Audi A4 1.8 T 150 KM - Bład 1262 , Zawór N75 kilka pytań .
szukałem i nie moglem znalezc... a gdzie znajduje sie zawór n75 w b6 1.8t bfb 163 KM ?
-
[B6 ALT] Ułamana rurka bagnetu oleju
dzisiaj tez mi sie to stalo i zaje...ło troche silnika olejem az na masce spod spodu... montaz łatwy wystarczu ja wlożyc na miejsce starej , wkładasz i tyle i poiwnna siedziec:)
-
przyśpieszenie
kolega niech uzupełni profil to po raz powodem jest zawór n75 lub przewody. podepnij kompa zobacz jakie bledy Ci wywala, i zrób logi to koledzy z forum Ci pomoga:)
-
prośba o analize logów 1.8t bfb
nie sa bo ...nie są nie no już mniej wiecej wiem co trzeba sprawdzic. w razie gdybym porblemu nie rozwiazal bede sie radził
-
prośba o analize logów 1.8t bfb
tyle to i ja wiem:) ale wymienie n75 i dalej bedzie to samo? a jakby calkiem byl wlasniety n75 to ciagle by tak bylo... ps. pozdro dla mechanikow ktorzy mówili ze turbina mi sie konczy
-
prośba o analize logów 1.8t bfb
przed logami usunalem bład 17536 - Fuel Trim; Bank 1 (Mult): System too Lean P1128 - 001 - Upper Limit Exceeded lpg http://vaglog.pl/log_190479.html http://vaglog.pl/log_190478.html pb http://vaglog.pl/log_190480.html http://vaglog.pl/log_190481.html wczesniej wyskoczyl blad dotyczacy n75 ale ko usunalem i narazie sie nie pojawia, przewazn przy ok 2800obrotow czuc delitkante szarpniecie ale nie zawsze i czasem auto muli. co moze być przyczyna.
-
Spociki Radzyń Podlaski
mi w nast nie pasuje ;p w sumie niedziell wolna to bede mial dopiero w listopadzie;/
-
analiza kodów błedów
co moze byc skutkiem tych błedów? 1 Fault Found: 17956 - Boost Pressure Regulation Valve (N75): Open Circuit P1548 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent
-
Spociki Radzyń Podlaski
mam pytanko na marginesie...jest ktos z okolic międzyrzeca moze byc w odległosci nawet 50 km od mca, kto ma pełnego vaga? albo dobrego mechanika ktora sie zna, bo mam problem z przyspeiszeniem i moi mechanicy powiedzieli ze sie konczy turbina a w to mi sie nie chce wierzyc...
-
czy mam się czym martwić/sprzęgło
wiem wiem sam sie za glowe zlapalem ;p myslalem ze cos sie dzieje nie dobrego
-
czy mam się czym martwić/sprzęgło
mam pytanko , czy mam sie czym martwic jesli chodzi o sprzęgło, a mianowicie czwórka wchodzi mi czasami normalnie bez wcisniecia sprzęgła, a jak nie chce wejsc to wystarczy dodac troszke gazu podczas "checi" wrzucenia 4 i normalnie zmieniam bieg bez wcisakania sprzegla. oczywiscie tak nie robie ale przez przypadek to zauwazylem ...
-
Spociki Radzyń Podlaski
pod grzybkiem tzn ? widze ze nie tylko ja nie lubie audi haha:D no bo jak bedzie nas 5 to siara ha:D wiec zbierajmy swoje 4 litery i jazda:)
-
Spociki Radzyń Podlaski
ale ze za tydz?za tydz to i mi pasuje:) dobra to zglaszajmy sie prostym JA kto by byl w stanie przybyc to policzymy ile osob:)
-
Spociki Radzyń Podlaski
jestem po nocy takze mi w miare pasuje ale ile osob na bank by bylo ? no i gdzie
-
A4 B5 - SZARPANIE POMOCY
pierwsza rzecz świece sprawdzic a najlepiej wymienic i cewki, od tego przewaznie wszytsko sie zaczyna , ponziej jak masz mozliwosc podepnij pod kompa zobacz jakie błedy Ci pokazuje, pozniej zrób logi jesli masz mozliwosc. troche nie rozumiem bo w wybacz ale w akims dziwnym jezyku to napisałes/opisałes