Treść opublikowana przez simonJVC
-
Bose pierdzi - video
jak bym się zdecydował na jakiś nowy zamiennik to może być coś takiego: http://allegro.pl/nowe-glosniki-phonocar-alpha-66-023-moc-60-wat-rms-i5274387908.html
-
Bose pierdzi - video
nie wiem, pytam bo nie zaglądałem tam jeszcze i nie wiem czy przy ori głośnikach jest jakaś wtyczka czy wsuwki, przy klamkach mam jeszcze takie "syczki" i ogólnie się zastanawiam jak to wszystko będzie działać..
-
Bose pierdzi - video
i co wszystko pasowało ?
-
wymiana żarówek na ledy w podsufitce
ja ogólnie też jestem zadowolony.. kupiłem cały zestaw wyszło ok 40 zł z przesyłką..
-
brak regulacji reflektorów
Mam audi z 98r i nie ma w niej regulacji wysokości reflektorów. Ponieważ postanowiłem zmienić lampy na poliftowe przy okazji postanowiłem zamontować regulację. Kupiłem przełącznik z wtyczką i przewodami, silniczki, przewody. Przy wtyczkach lamp mam 3 przewody od silniczków w jednej: brązowy z białym, brązowy z niebieskim, czarny z zielonym.. przy drugiej lampie: brązowy z białym, brązowy z niebieskim, żółty z białym.. przewody już przeciągnąłem do kabiny z każdej lampy osobno. z wtyczki do regulacji wychodzą następujące przewody: brązowy z białym x 2 (połączone), brązowy z niebieskim x 2 (połączone), brązowy, i dwa cienkie żółty i niebiesko szary.. (jeden z tych cienkich zapewne od podświetlenia przełącznika) jak to podłączyć, proszę o jakąś podpowiedź.. na forum znalazłem schemat ale średnio potrafię coś z niego wyczytać.. Tak na logikę brązowy z białym + brązowy z białym do przełącznika, brązowy z niebieskim + brązowy z niebieskim do przełącznika, ze schematu wydaje mi się że czarny z zielonym z jednej lampy do bezpiecznika nr 20 (Światło mijania prawe, regulacja zasięgu świateł), żółty z białym od drugiej lampy do bezpiecznika nr 21 (Światło mijania lewe, regulacja zasięgu świateł).. ktoś się orientuje jak to powinno być ?
-
wymiana żarówek na ledy w podsufitce
nie było to proste ale udało się przelutować.. bo na allegro gdzie kupiłem ledy mówili że nie mają innych.. tylko takie gdzie plus jest na dole.. na razie działa.. zobaczymy jak długo
-
wymiana żarówek na ledy w podsufitce
dzięki za podpowiedź zapytam w sklepie.. bo jak ja się za to zabiorę to zaraz coś popsuje... hehe
-
wymiana żarówek na ledy w podsufitce
ok dzięki bardzo, teraz tak patrze że widziałem ten wątek ale nie doczytałem a wszystko jak byk jest napisane czarno na białym... jeszcze raz dzieki, pozdrawiam
-
wymiana żarówek na ledy w podsufitce
ja mam tylko tak odwrotnie mam się czuć jakoś wyjątkowo ? hehe czy wszyscy tak maja ? Czyli co otwieram leda i przylutowuje plus z minusem ?
-
wymiana żarówek na ledy w podsufitce
Postanowiłem wymienić żarówki na ledy w podsufitce. rurka 42mm C10W + 2 x Ba9s. Te drugie mi nie świecą. Wydaje mi się że odwrotnie jest plus z minusem i to nie może działać. Szukałem na forum podobnego wątku ale nie znalazłem. Czy też mieliście taki problem z Ba9s jak ja ? Już zacząłem coś kombinować żeby w całej tej obudowie zamienić kable "+" i "-" ale może jest jakiś bardziej prosty sposób ?
-
Bose pierdzi - video
ok
-
Bose pierdzi - video
tylko tu nasuwa się pytanie jak dobrać nowe dobre zamienniki.. żeby to dobrze grało..
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
42 mm działa a ja mam inne pytanie, czy ktoś z was przy wymianie Ba9s (to są te dwie małe żarówki pod sufitem między rurką 42mm) miał problemy ? nie mogę u siebie wymienić tych dwóch żarówek na ledy.. żarówka idealnie pasuje, led jest jakiś luźny i nie świeci.. u mnie w B5 sedan przed liftem było tak: rurka 42mm C10W - podsufitka Ba9s x 2 T4W - podsufitka (obok rurki 42mm) rurka 36 mm C5W - schowek T10 W5W x 2 - tylne słupki T10 W5W x 2 - oświetlenie na nogi rurka 36 mm C5W - x 2 - bagażnik rurka 36 mm C5W - x 2 - oświetlenie tablicy rejestracyjnej
-
Bose pierdzi - video
witam, i co kolego wymieniłeś ten głośnik ? bo u mnie też pierdzi prawy przód bose i zastanawiam się czy mam szukać używanego z allegro czy można zastosować jakiś nowy 13 cm tak żeby pasowało bez cięcia lutowania itp hehe na jakie parametry zwrócić uwagę żeby wszystko pasowało i grało jak należy jak się ma system bose ?
-
proszę o analizę logów 1.8T AEB 150KM
http://vaglog.pl/log_198053.html 002,007 http://vaglog.pl/log_198054.html 013,002 http://vaglog.pl/log_198055.html 008,025 niestety nie udało mi się zrobić do 6500 obr bo u nas trochę śniegu jest.. ale mam nadzieję że coś mi podpowiecie bo strasznie mułowate to moje auto.. i nie wiem co mu dolega..
-
Nie działający prędkościomierz
jutro sprawdzę dokładnie tą kostkę jeszcze.. może jakąś suszarką spróbuje ją wysuszyć.. licznik jest dobry, dziś podłączyłem vaga i test wskaźników OK jeszcze tylko sprawdze czy na vagu prędkość pokazuje.. szukałem w ksiażce "sam naprawiam" - ale nie znalazłem jak to sprawdzić...
-
Nie działający prędkościomierz
Też się podłącze do tematu... Mój prędkościomierz też nie działa.. i dodatkowo wskaźnik paliwa zachowuje się jak u "Seby" (jak przyśpieszam to rośnie jak hamuje maleje...) tyle że u mnie ta kostka przy skrzyni zalana nie jest bo sprawdzałem, BobMk2 jak poszła wymiana tego czujnika ? bo się przymierzam do wymiany.. ten czujnik to tak wygląda ? http://allegro.pl/czujnik-predkosci-audi-a4-b5-a6-c5-1-6-1-8t-1-9tdi-i4638626884.html
-
Proszę o analizę logów 1.8T 150KM AEB
czyli zrobić jeszcze 002+114 u mnie 114 jest na szczęście będzie dobry ?
-
zwarcie od czujnika temperatury cieczy
ok sprawdzę bezpieczniki.. dzięki za zapro będę pamiętał
-
Proszę o analizę logów 1.8T 150KM AEB
nie wiem czy to ważna inforamcja ale nie mam katalizatora.. no z tym czujnikiem to masakra.. jeszcze znajomy mi dziś tak namieszał.. auto stoi nie odpala.. http://a4-klub.pl/1-8t-212/zwarcie-czujnika-temperatury-cieczy-322674/
-
Proszę o analizę logów 1.8T 150KM AEB
świece wymieniałam na nowe w tamtym roku.. komplet coś koło 160 zł kosztował.. miały być porządne.. czyżby już były do niczego ? niestety na kanale 118 nie mam żadnych danych .. jak sprawdzić pompę paliwa ?
-
zwarcie od czujnika temperatury cieczy
Czy można zrobić zwarcie czujnikiem temperatury cieczy ? Miałem bardzo dziwną wartość temperatury - na vagu pokazywało mi 127,5 C, (a na wskaźniku normalnie wskazówka na środku), wymieniłem czujnik na inny znowu powyżej 110 C, ale tym razem na zegarach wskazówka ledwo się ruszyła - 1mm- i koniec, znowu podmiana na tamten co był - i wskazówka 1mm się ruszyla na zegrach.. i znajomy zaczął coś sprawdzać przy tym czujniku, "podłączać na krótko" i chyba zrobił mi jakieś zwarcie... auto nie chce odpalić... a vag pokazuje 3 błędy: 17953 - sterowanie przepustnicy 17952 - potencjometr silnika przepustnicy wysokie napięcie 16507 - czujnik położenia przepustnicy wysokie napięcie kasuje, od razu wyskakuje to samo.. odłączyłem przepustnice - skasowałem błędy i znowu wyskoczyły.. podpiąłem inną przepustnice.. te same błędy... coś się mogło spalić? jakiś bezpiecznik ? przekaźnik ?
-
Proszę o analizę logów 1.8T 150KM AEB
Proszę o analizę logów: Grupy: 002,033 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003,020 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Proszę o analizę logów 1.8T 150KM AEB
nie rozumie np tego zapisu "2+33", to znaczy ze mam zrobić logi 002 a potem 033, czy mam zrobić jednocześnie 002+033 ? czytałem że każdy kanał robi się osobno...
-
Proszę o analizę logów 1.8T 150KM AEB
ok dzięki wiem już znacznie więcej.. zrobię logi dodatkowych kanałów, i spróbuje zmierzyć turbinę..