Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Proszę o analizę logów 1.8T 150KM AEB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W sobotę chcę zrobić logi dynamiczne mojego 1.8T 150KM AEB 98r ponieważ ostanio coś nie chce przyśpieszać..

Dlatego będę was prosił o analizę .. ale żeby nie robić tego kilka razy pytam dziś jakie kanały zlogować w celu wstępnej diagnozy.

001, 002, 004, 007, 011, 013,025, 031, 034, 115

coś jeszcze ?

Opublikowano

no i chyba 033 jeszcze

Opublikowano

Dla aeb zrób 002 007 013 025. 031 itd nie sa dla aeb-a.

Opublikowano
  • Autor

Witam, proszę o analizę logów:

Grupy: 002,002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

niestety u mnie na 007, 013, 025 nie ma żadnych danych, więc zrobiłem jeszcze 011 nie wiem czy jest potrzebny.

Pierwszy raz robiłem logi więc proszę o wyrozumiałość..

Opublikowano

To Ty nie masz tam AEB tylko coś innego. ;)

Opublikowano
  • Autor

to ja już nie wiem co mam tam namieszane.. :kwasny:

2a0e5747c7c6df09m.jpg

Opublikowano

Czym robisz logi?

Może słupek AEB a reszta z czegoś nowszego, zobacz czy masz coś w 115 grupie.

Opublikowano

A to chyba aeb wer. USA tak? to moze tak być sonda powinny byc w 033 a czy tam jest czujnik doładowania to nie wiem.

Opublikowano
  • Autor

tak to jest wersja USA..

logi próbowałem zrobić VAG_COM 208.1 PL jedyną działającą wersją na moim laptopie z win7..

w grupie 115 też niestety pusto..

Opublikowano

To jest AEB US. Czujnika doładowania nie ma.

Opublikowano
  • Autor

no to lipa :kwasny: to nie wiem jak sprawdzić co niedomaga.. nie da się jeździć.. hehe przyśpiesza jak maluch.. :facepalm:

Opublikowano

zrob 2 3 7 13 25 33

Opublikowano
  • Autor

2 - zrobione - da się już coś wyczytać ?

7, 13, 25 - tu mam pusto.. :-/

26134b8f8d7b82fbm.jpg5fe14fb7311a5c8fm.jpg

Opublikowano

No na pewno jeden już masz dobry log 002, nie wiem czemu w 011 pokazuje temp. płynu 124 st.? błędy jakieś masz? na kanale 033 masz sonde możesz zrobic jeszcze raz 002+033 i zobacz jakie wrtosci sa w dwóch okienkach na kanale 032, reszte musisz szukać.

Opublikowano
  • Autor

właśnie nie wiem czemu pokazuje mi taką wysoką temperaturę.. mam jeden błąd który pojawił mi się dziś przed zrobieniem logów..

16486 Przepływomierz - niskie napięcie

a mógłby mi ktoś wysłać jakie wartości macie na kanale 007 013 025 było by mi to łatwiej poszukać to u mnie...

Opublikowano

Temp. Plynu powinna byc w 001 zobacz jaka jest, odpowiednik kanalu 007 to u ciebie 033, 013 to u ciebie powinno byc na 020, 025 czyli wysterowanie n75 to u ciebie nie wiem gdzie bedzie, zreszta i tak to nie wiele powie lepiej jakbys zmierzyl manometrem ile ladje turbina jesli nie ma czujnika doladowania.

Wysłane za pomoca sputnika.

Opublikowano
  • Autor

ok dzięki :) wiem już znacznie więcej.. zrobię logi dodatkowych kanałów, i spróbuje zmierzyć turbinę..

Opublikowano

w tym sterowniku loguje sie 2 przepływke 4 temperatura 20 stuk 31 sonda 118 n75 .Lukasz w bloku 1 nie ma temperatury .

Opublikowano

w takim wypadku logi 2+33 , do tego 3+20, sprawdz dolot

Opublikowano
  • Autor
w takim wypadku logi 2+33 , do tego 3+20, sprawdz dolot

nie rozumie np tego zapisu "2+33", to znaczy ze mam zrobić logi 002 a potem 033, czy mam zrobić jednocześnie 002+033 ? czytałem że każdy kanał robi się osobno...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.