wymiana żarówek na ledy w podsufitce

simonJVC

Postanowiłem wymienić żarówki na ledy w podsufitce. rurka 42mm C10W + 2 x Ba9s. Te drugie mi nie świecą. Wydaje mi się że odwrotnie jest plus z minusem i to nie może działać. Szukałem na forum podobnego wątku ale nie znalazłem. Czy też mieliście taki problem z Ba9s jak ja ? Już zacząłem coś kombinować żeby w całej tej obudowie zamienić kable "+" i "-" ale może jest jakiś bardziej prosty sposób ?

6b5b8f7ce4b08db1m.jpg

Edytowane przez simonJVC

Masz dwa wyjścia - albo zmieniasz bieguny w lampce, albo w żarówce. Polecam drugą opcję.

ja mam tylko tak odwrotnie mam się czuć jakoś wyjątkowo ? hehe czy wszyscy tak maja ? Czyli co otwieram leda i przylutowuje plus z minusem ?

To Ci powinno pomóc: :arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/41337-all-b5-oswietlenie-wnetrza-wymiana-na-ledinfo-1-post/

Niektóre Audi miały zmienioną polaryzację niestety.

Edytowane przez nitroo

Niektóre Audi miały zmienioną polaryzację niestety.

ok dzięki bardzo, teraz tak patrze że widziałem ten wątek ale nie doczytałem a wszystko jak byk jest napisane czarno na białym... jeszcze raz dzieki, pozdrawiam

Musisz zmienić polaryzację w żarówce. Ja jak wymieniałem to w sklepie mi zmienili za darmo

dzięki za podpowiedź zapytam w sklepie.. bo jak ja się za to zabiorę to zaraz coś popsuje... hehe

Co prawda B6 ale czy kupował ktoś coś takiego?

Gotowy zestaw plug and play. Zastanawiam się tylko czy nie mruga bo niestety większość allegro podobnych produktów może i nie wywala błędów na desce ale potem np. mrugają te żarówki na zgaszonym aucie.

Jaki nick miał kolega tutaj który robił samodzielnie te moduły oświetleniowe? Podobno były najlepszym i niezawodnym rozwiązaniem

Ja kupowałem jakieś tanie z Allegro i żadne nie mrugają. Od kilku sprzedawców brałem i nie mam z nimi żadnych problemów, a cena dużo niższa.

Kolega, o którego pytasz, ma nick Tomnik.

Nie były ale nadal są. U mnie świecą od roku czy może nawet dłużej już :wink:

Kolega bidzio1 przerabia wszystkie lampeczki w dobrych pieniądzach ;-) Korzystałem i jestem zadowolony,polecam.

Na początku też chciałem wymienić na żarówki,ale z górnym oświetleniem były problemy.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

nie było to proste ale udało się przelutować.. bo na allegro gdzie kupiłem ledy mówili że nie mają innych.. tylko takie gdzie plus jest na dole.. na razie działa.. zobaczymy jak długo :)

Kolega, o którego pytasz, ma nick Tomnik.

Może i głupie pytanie, ale w takim razie skoro te z Alledrogo nie mrugają i wszystko z nimi ok, to opłaca się iść w zestaw od Tomnika który nie kosztuje 5zł..? :)

Sam sobie musisz odpowiedzieć na to pytanie. Ja pokupowałem ledy z Allegro, gdzie średnio jeden kosztował ok. 4 zł i jestem mega zadowolony, bo nie mam z nimi żadnego problemu.

A ja mam problem z ledami, ta środkowa świeci, ale te boczne nie. Zmiana ledow na inna polaryzacje nic nie daje

A z napięciem masz wszystko ok . może brak lub za niskie??? W zasadzie powinno świecić pod warunkiem prawidłowej polaryzacji.

zwykła żarówka świeci normalnie, polaryzację zmieniałem i nic, diada na ,,krótko'' świeci

Podeślijcie jakiegoś linka jaki konkretnie zestaw kupowaliście do siebie pliz

Podeślijcie jakiegoś linka jaki konkretnie zestaw kupowaliście do siebie pliz

ja kompletowałem sam zestaw na allegro wyszło ok 40 zł