Treść opublikowana przez kaned84
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
teraz już tak wpadłem na to po 10 minutach. Jak się to składał? Najpierw trzeba obrączkę metalowa wsadzić spowrotem na plastik i wtedy docisnąć kulkę z mocowania?
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Panowiem, utknołem w momencie, w którym trzeba zdemontować stopkę/uchwyt od tylnej obudowy lusterka, ktoś pomoże?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Albo w RNSE, pamietajcie ze kabke z modulu jeca przez rnse/radio... Wysłane z mojego HTC One M9
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
U mnie w aucie jest concert 2+, podglasniam i sciszam rolka glosnosci na kierownicy badz pokretlem glosnosci w radiu, w rnse pewnie zasada ta sama... Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
albo RNS-E... bo za jego sprawą przecież się pogłaśnia i ścisza...
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie pytanie do tematu, niby odmienne a jednak podobne: Swap skrzyni w 1.9 tdi avf quatrro manual na taką z 2.0 tdi quattro automat z b7 - ze względu na wygody i ze względu na to, że obecny manual trochę krótki Wykonalne? Ktoś miał styczność?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
sprawdzałeś radio? Błędy są? Może jak je usuniesz będzie coś więcej wiadomo, sterownik BT możesz mieć też uszkodzony, bądź problem tkwi w instalacji/kablac. Skoro problem jest z samym podgłaśnianiem rozmowy, to ma to również związek z radiem.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
w b6 / b7 połączenie domyślnie jest ustawione przez k-line, sprawdź czy łączy Cię z radiem i czy tam nie ma jakichś błędów [bo teoretycznie kable BT ida przez radio] Skoro piszesz, że problemy z odsłuchem dzwoniącego są sprawdź vcds'em błędy w autoscanie całego samochodu. Warto będzie może jednak podnieść dywan i sprawdzić numer modułu, może jest bardzo starusieńki i tu prawdopodobnie tkwi problem.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Zrywac - brzmi groznie, wystarczy sciagnac plasitkowy prog, podwazyc dywan i zobaczyc, jak malo to owszem mozna wyciagnac fotel.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Niby tak, ale w 90% po prostu modułu nie ma...
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
odpal vcds'a i zobacz czy mozesz sie zalogowac do modulu nr 77, jezeli nie - to nie masz BT, badz tylko coolman do obslugi uchwytu. BTW jakby ktos poszukiwal obudowy, to mam wraz ze styropianem, ale to PW
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
tak samo jak w a4 b6 - pod dywanem pod stołkiem pasażera (prawa strona auta)
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Jest moduł Coolman, masz wtedy uchwyt na tel, mikrofon i wiązkę. Trzeba zmienić moduł poprowadzić 3 kable i będzie wszystko działać, opis znajdziesz w tym temacie. Dziękuję silnik za wskazówkę Od jakiegoś czasu mam BT w wersji Q naszykowanego do moda wiec po podmiance z coolmana na BT, dołożeniu 3 kabli oraz kodowaniu, telefon Nokia który jest w uchwycie przestanie działać ? Czy może będę miał pełno funkcjonalnego BT z RNS-Em + wcześniejszy telefon? Nie będzie działać,oprócz tego, że trzeba dołożyć cany trzeba też zmienić kostkę na taką, którą wepniesz w moduł BT... do Coolman'a idą 2 złącza i trzeba je rozpruć i przełożyć w kostkę pod BT... Pytanie do właścicieli modułu Q... w książce u mnie prawie 100% numerów jest zapisany z prefiksem +48, gdy ktoś dzwoni to wtedy na wyświetlaczu pojawia się numer bez prefiksu, co skutkuje tym, że nie wyświetla się nazwa z książki, też tak macie? W kodowaniach nic nie znalazłem, żeby mogło pomóc...
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Dzięki wielkie Panowie, myślę że z odczepieniem ramienia już sobie dam jakoś radę
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
W takim razie jak sie do tego zabrać? Jest na zaczepach? Jak zabrać się za te zaczepy? Dzieki z góry!
-
Kontrolka air bag - nie można usunąć vagiem
Obawiam się, że kolega piter-eg ma rację...
-
Trakcja po wirusie.
Myślę że nie masz źle, jak miałem Golfa 3 1,9 Tdi 240/350 Nm to potrafiło mielić i na 3jce, opony 225/40/17 jak dobrze pamiętam. Conti 5tki to dobre opony, ale przeskok miedzy nimi a R888 jest ogromny. LC masz zakodowane?
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Jak się sprawują po kilku miesiącach? Dalej działają jak na początku?
-
Brak Podświetlenia Radia climatronica itp.
nie zrobiło się gdzieś zwarcie przy manewrowaniu kostkami?
-
Dylemat 1.9 TDI vs LPG ? Co wybrać ?
popieram w 100%, w tym wypadku zmiana jest naprawdę bezsensowna Jestem tego samego zdania, jak chcesz zeby palilo mniej, zmien na mniejsze auto w innym wypadku nie ma to sensu zbytnio...
-
Zostawiać felgi czy nie?
wszystkie konfiguracje powyższe jakoś nie pasują mi do Audi... no i zawiecho trochę w dół by się przydało.
-
Przekładka B7 z anglika. warto?
Zależy jak stan samochodu i jakie wyposażenie 14 500 zł to EU często gęsto auta już mocno wyeksploatowane...
-
Kontrolka air bag - nie można usunąć vagiem
Masz poduszki w fotelach z przodu?
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Pytanie może trochę inne, czy ktoś rozbierał to lusterko [b6]? chciałby przełożyć obudowy na takie z B7. "Na oko" wydają się być takie same, ale to wiadomo, pytanie podstawowe - czy można rozebrać to lusterko na części pierwsze
-
RNS E nie czyta wszystkich plików MP3
na 90% problem z kodekiem.. przelec te pliki jeszcze raz kodekiem lame bez vbr i spróbuj ponownie.