Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kaned84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kaned84

  1. Czarne jest czarne tyle w temacie, autko bardzo spoko
  2. No coz, milego podnoszenia dywanu w takim razie choc najgorszy byl pierwszy raz Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
  3. 225/35/19 + zawias H&R -45mm, mi się podoba, sztywno twardo ale z komfortem (jak dla mnie )
  4. sprawdz jeszcze raz instrukcje krok po kroku, czy dobrze wszystko wykonales...
  5. CCWA - tylko pozazdrościć kolego, bardzo fajna sztuka
  6. Jesteś w stanie podać dokładny nr modułu?
  7. Nie pójdzie, moduły BT stosowane w tych modelach są typowo skonstruowane pod baze kontaktów i rozmowy bezprzewodowe, nic więcej.
  8. Dzięki Panowie, jednak instalacje w nocy czasem powodują, że człowiek coś może pominąć, po wciśnięciu mode na kierownicy pojawia się lista nazwisk. Jest jakieś rozróżnienie na zasadzie menu - ostatnie odebrane/wykonane/lista telefonów, czy to razem w kupie po prostu jest - czy takie bajery tylko z RNS-E?
  9. Panowie, radio concer 2+ bluetooth koncowka q multi z b7, paruje, odbiera i odrzuca polaczenia, glosowa ksiazka dziala bez problemu, jednak na fisie brak ksiazki z telefonu, przycisniecie na kierownicy "mode" nic nie daje... przed montazem bt wyskakiwal komunikat no function. W czym moze byc problem? Kodowanie czy cos z telem (htc one m9 ksiazka ok 800 wpisow)? Dodam tylko, że jak dzwonię/ktoś dzwoni na radiu i na Fis'ie wyświetla sie PHONE... Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
  10. Wiem że odkop, widzę takie kable na allegro, pytanie czy do Concerta 3 podejdzie aktualne Panowie, informacja moze istotna, moze nie - jak ktos mial/ma zestaw/uchwyt na telefon, nie musi kupowac plastikowej obudowy, siedzi pod dywanem, wystarczy wyciagnac stary modol i wsadzic nowy ze styropianem. Inna rzecz mam zamontowany modol Q i radio concert 2+, multi z b7 - glosowa ksiazka dziala bez problemu, po wcisnieciu przycisku mode nic sie nie dzieje... kwestia kodowania, czy nie docisgnol ksiazki jeszcze? Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
  11. nawet dobrze idzie, problemów z uszczelką pod głowicą nie ma? W VP powyżej 170ps lubiło sobie wydmuchiwać na zasadzie ruskiej ruletki...
  12. to teraz tylko liczyć na to, żeby się nie rozwartwiły i nie rozlazł, ale trzeba być dobrej myśli
  13. Hahaha, dokładnie, innej opcji raczej nie ma
  14. z tego zdjęcia nic nie wynika... oczywiście masz przejsciowke, (foto niżej) żeby to dopiąć do instalacji? druga sprawa - przeważnie w tych zmieniarkach w wiązce jest masa, którą trzeba dopiąć np do radia - wpiąłeś to? http://8.allegroimg.pl/original/07/56/39/20/64/5639206456
  15. Ciekawe, nigdy nie widziałem jeszcze quattro "naklejonej" na dekor, nie jest to samoróbka? Foto jest z b6 czy z b7?
  16. teraz jest koks outside - inside
  17. Dzięki temu tematowi w sobotę udało mi się zamontować w końcu 2 din w moim samochodzie. Polecam jednak popiołkę 2 din wygląda to dużo lepiej niż "stara" 1 din... Gdzie chciałbyś to tam zamontować? teraz nie ma miejsca... a podświetlona "szpara" może wyglądać dziwnie, bądź "tjuningowo"
  18. Pytanie odnośnie tylko samego modułu multifunkcji, czy multifunkcja przełożona z A6 C6 lift (numerow części brak ) - z chromowaną obwódką -będzie działało? Czy muszę przekładać obwódkę na multi z a4 b7? Mam oba moduły różnią się okablowaniem między lewą a prawą stroną (nie połączeniem do wiązki poduszki) multi z a6 c6 lift ma chyba 6 kabelków, multi z a4 b7 ma 10 kabelków (dodatkowo pod spodem przy multi b7 widzę jakąś dodatkową wtyczkę :)Z góry dzięki za podpowiedź Widzę, że do tematu mało kto zagląda... Piszę następny post - nie poprawiam poprzedniego - ze względu na to, że mam inny temat: Kiera założona, wszystko zakodowane, multi działa, problem jest jeden - kierownica bardzo ciężko chodzi, ktoś się z tym spotkał już?
  19. Ja mam schowek z b7 a rocznik auta 2001 i instalacja podeszła bez problemu wiec u ciebie też tak powinno byc . Dla wszystkich co maja autka starsze czyli 2001 /02 nie trzeba szukac lampki z kontrolka poduszki można sie podpiąć pod instalacje ktora juz jest gotowa i przygotowana do lampki podsufitowej i zrobić tak jak ja chciałem czyli kolo esp ? pozdrawiam ehhh... a ja przy wymianie podsufitki i z lampka air bag off wymieniałem cała wiązkę... ;D
  20. Co nie hahaha, No nic, jak będzie na sprzedaż, zobaczymy jak kolejka się wykruszy ;P Jeszcze raz graty sprzęta
  21. dzizas... nie mam ryja jakbyś chciał sprzedać kiedyś, to się ustawiam pierwszy w kolejce, gotówa już czeka
  22. Hmmmmm...... Raczej na 100% się zgadza, moja b6 końcówka 2003 z VIN 18***0 i pasuje włącznik nowszego typu
  23. kaned84 odpowiedział(a) na Slonko temat w Audi A4 B6/B7
    1996 to chyba nie b6... Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.