Treść opublikowana przez kaned84
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
Czarne jest czarne tyle w temacie, autko bardzo spoko
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
No coz, milego podnoszenia dywanu w takim razie choc najgorszy byl pierwszy raz Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki komfort i spalanie przy różnym rozmiarze opon
225/35/19 + zawias H&R -45mm, mi się podoba, sztywno twardo ale z komfortem (jak dla mnie )
-
Audi a4 b7 problem z czujnikiem zmierzchu/deszczu i DRL
sprawdz jeszcze raz instrukcje krok po kroku, czy dobrze wszystko wykonales...
-
A4 B7 CCWA Brilliant Red Avant , ROTOR 19" STAGE PERUN 344KM/620 Nm ostatnia str.
CCWA - tylko pozazdrościć kolego, bardzo fajna sztuka
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Jesteś w stanie podać dokładny nr modułu?
-
Interfejs Bluetooth (Elm327) + android = Bloki pomiarowe
Dokładnie, +1 chętny do zakupu
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
to jedno drugie - podaj numer, sprawdzimy.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Nie pójdzie, moduły BT stosowane w tych modelach są typowo skonstruowane pod baze kontaktów i rozmowy bezprzewodowe, nic więcej.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Dzięki Panowie, jednak instalacje w nocy czasem powodują, że człowiek coś może pominąć, po wciśnięciu mode na kierownicy pojawia się lista nazwisk. Jest jakieś rozróżnienie na zasadzie menu - ostatnie odebrane/wykonane/lista telefonów, czy to razem w kupie po prostu jest - czy takie bajery tylko z RNS-E?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Panowie, radio concer 2+ bluetooth koncowka q multi z b7, paruje, odbiera i odrzuca polaczenia, glosowa ksiazka dziala bez problemu, jednak na fisie brak ksiazki z telefonu, przycisniecie na kierownicy "mode" nic nie daje... przed montazem bt wyskakiwal komunikat no function. W czym moze byc problem? Kodowanie czy cos z telem (htc one m9 ksiazka ok 800 wpisow)? Dodam tylko, że jak dzwonię/ktoś dzwoni na radiu i na Fis'ie wyświetla sie PHONE... Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth - podłączenie elektryczne
Wiem że odkop, widzę takie kable na allegro, pytanie czy do Concerta 3 podejdzie aktualne Panowie, informacja moze istotna, moze nie - jak ktos mial/ma zestaw/uchwyt na telefon, nie musi kupowac plastikowej obudowy, siedzi pod dywanem, wystarczy wyciagnac stary modol i wsadzic nowy ze styropianem. Inna rzecz mam zamontowany modol Q i radio concert 2+, multi z b7 - glosowa ksiazka dziala bez problemu, po wcisnieciu przycisku mode nic sie nie dzieje... kwestia kodowania, czy nie docisgnol ksiazki jeszcze? Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
-
AFN gtb22 240ps i 440NM
nawet dobrze idzie, problemów z uszczelką pod głowicą nie ma? W VP powyżej 170ps lubiło sobie wydmuchiwać na zasadzie ruskiej ruletki...
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
to teraz tylko liczyć na to, żeby się nie rozwartwiły i nie rozlazł, ale trzeba być dobrej myśli
-
Regenerowany airbag w kierownicy jak rozpoznać ?
Hahaha, dokładnie, innej opcji raczej nie ma
-
Yatour nie działa
z tego zdjęcia nic nie wynika... oczywiście masz przejsciowke, (foto niżej) żeby to dopiąć do instalacji? druga sprawa - przeważnie w tych zmieniarkach w wiązce jest masa, którą trzeba dopiąć np do radia - wpiąłeś to? http://8.allegroimg.pl/original/07/56/39/20/64/5639206456
-
Różnica dekorów quattro
Ciekawe, nigdy nie widziałem jeszcze quattro "naklejonej" na dekor, nie jest to samoróbka? Foto jest z b6 czy z b7?
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
teraz jest koks outside - inside
-
Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
Dzięki temu tematowi w sobotę udało mi się zamontować w końcu 2 din w moim samochodzie. Polecam jednak popiołkę 2 din wygląda to dużo lepiej niż "stara" 1 din... Gdzie chciałbyś to tam zamontować? teraz nie ma miejsca... a podświetlona "szpara" może wyglądać dziwnie, bądź "tjuningowo"
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Pytanie odnośnie tylko samego modułu multifunkcji, czy multifunkcja przełożona z A6 C6 lift (numerow części brak ) - z chromowaną obwódką -będzie działało? Czy muszę przekładać obwódkę na multi z a4 b7? Mam oba moduły różnią się okablowaniem między lewą a prawą stroną (nie połączeniem do wiązki poduszki) multi z a6 c6 lift ma chyba 6 kabelków, multi z a4 b7 ma 10 kabelków (dodatkowo pod spodem przy multi b7 widzę jakąś dodatkową wtyczkę :)Z góry dzięki za podpowiedź Widzę, że do tematu mało kto zagląda... Piszę następny post - nie poprawiam poprzedniego - ze względu na to, że mam inny temat: Kiera założona, wszystko zakodowane, multi działa, problem jest jeden - kierownica bardzo ciężko chodzi, ktoś się z tym spotkał już?
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Ja mam schowek z b7 a rocznik auta 2001 i instalacja podeszła bez problemu wiec u ciebie też tak powinno byc . Dla wszystkich co maja autka starsze czyli 2001 /02 nie trzeba szukac lampki z kontrolka poduszki można sie podpiąć pod instalacje ktora juz jest gotowa i przygotowana do lampki podsufitowej i zrobić tak jak ja chciałem czyli kolo esp ? pozdrawiam ehhh... a ja przy wymianie podsufitki i z lampka air bag off wymieniałem cała wiązkę... ;D
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Co nie hahaha, No nic, jak będzie na sprzedaż, zobaczymy jak kolejka się wykruszy ;P Jeszcze raz graty sprzęta
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
dzizas... nie mam ryja jakbyś chciał sprzedać kiedyś, to się ustawiam pierwszy w kolejce, gotówa już czeka
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Hmmmmm...... Raczej na 100% się zgadza, moja b6 końcówka 2003 z VIN 18***0 i pasuje włącznik nowszego typu
-
Tylna półka i pasy
1996 to chyba nie b6... Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka