Treść opublikowana przez kaned84
-
Spryskiwacz kamery cofania A4 B9
pytanie z innej beczki - czy spryskiwacz kamery był oryginalnie pakowany do sedana?
-
Zabudowa/Dołożenie subwoofer’a ?w wnękę błotnika AVANT
fajnie wyszło, zrobiłeś jeszcze takie skrzynki? Jaka cena? offtop - czy do sedana w ramach audi sound system sub był wsadzany do bagażnika przy akumulatorze?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam, Proszę o rozkodowanie WAUDNAF48KA118312
-
Montaż gaśnicy
Wiem, że stary temat, ale czy jest rozróżnienie na fotele elektryczne/manualnie ustawiane w schowkach do b8? Zastanawiam się nad montażem i chciałbym wiedzieć które wybrać.
-
MIB DELPHI Logotypy Radio
Update tej navi jesteście w stanie zrobić "zdalnie/wysyłkowo", czy trzeba do was podjechać? Ile PLN?
-
MIB DELPHI Logotypy Radio
Mógłbyś przybliżyć temat? Z konsoli radia, czy przez ssh? Radio ma soft 2037 (US).
-
MIB DELPHI Logotypy Radio
Cześć, Podpowie ktoś jak wgrać do radia logotypy radiostacji do Delphi (FM)? Dzięki z góry!
-
Nowe punkty POI w MMI Audi A4 B9
gdyby ktoś chciał z obecnego miesiąca: My Files WWW.MEDIAFIRE.COM MediaFire is a simple to use free service that lets you put all your photos, documents, music, and video in a single place so you can access them anywhere and share them everywhere.
-
Kody amortyzatorów do Eibach pro-kit
temat umarł ale chciałbym się dopisać, też posiadam 1BA, też chciałbym same Pro kit -30mm jeździ ktoś aktualnie na takim zestawie? Jak amory? Bardzo cierpią?
-
TIPTRONIC A4 B6 B7 demontaż
Próbował ktoś przymierzyć ramkę z DSG od A3 8p? Jak myślicie, czy sprzętowo wyświetlacz spasuje? Mocowanie ramki to już zupełnie inny temat W A3 8P wymieniają ramkę ze starej wersji na nową bez żadnych przeszkód, a 8p stara ramka/wyświetlacz wygląda identycznie jak w B6/B7
-
Rozwiązanie problemu baterii do pilota webasto
Cześć, ta działa na pewno taką zakupiłem, w sumie 2 szt żeby mieć trochę zapasu http://allegro.pl/bateria-panasonic-pro-power-block-alkaline-9v-6lr6-i6848447039.html
-
Jaki rezystor do oryginalnych lampek LED podświetlenia tablicy w A4 B7?
Cześć, Masz może gdzieś foto, jak przyczepiłeś rezystor do klapy? albo w które miejsce dokładnie? Dzięki z góry
-
Wymiana maskownicy głośnika przód x2
Panowie, Pytanko, muszę wymienić boczki tylne... "nowe" boczki mam bez maskownic, czy da radę przełożyć stare maskownice do nowego boczku? Czy wystarczy tam plastiku żeby zgrzać na nowo stare maskownice w nowym boczku? Pozdrawiam,
-
S4 B6 - lokalizacja originalnego modulu bluetooth ?
Nie koniecznie musi BT nie być, najlepiej sprawdzić vag'iem jak znajdzie bodajże moduł 77 to już prawie jesteśmy w domu, czasami nie wiadomo dlaczego nawet jak jest to go nie znajduje, najszybciej w adaptacjach wyłączyć bluetooth, wyciągnąć kluczyk ze stacyjki, odczekać chwilę włączyć zapłon znowu moduł77 adaptacje i włączyć moduł, miałem 2 takie przypadki
-
RNS-E problem bluetooth
HI, Jaka wersja modułu (końcówka)? Możliwe, że za stary moduł masz i pojawiły się problemy przy nowszym telefonie/sofcie, no albo moduł pada...
-
Zmiana ekranu startowego RNS-e led
UP, nikt nie jest w stanie nam pomóc?
-
Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
cześć woszu rozumiem że moduł z a3 8p również zadziała? jeżeli miałbym się decydować to na 2 szt, jedna do a4 b7 i druga do a3 8p, oba samochody z rns'e ledowym jeden A drugi niestety G Widzę że ze śląska także ewentualna ustawka wchodzi w grę?
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Dzięki Blade, za pw też, pomogło siedzi już w aucie
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Panowie pytanko, dotyczące kamerki z ali, trzeba brać "with trigger line"? moje rns'e jest ledowe...ver A
-
Zmiana ekranu startowego RNS-e led
Witam, U mnie podobny problem LED z exeo, zakodowany na a4 no i ... nie ma efektu ani na "s4" ani na "rs4" kodowanie + restart RNS'e nie zmienia ekranu startowego...
-
Rozwiązanie problemu baterii do pilota webasto
Panowie, jakieś typy z alledrogo dostępne na tą chwilę? fotek z tego posta już dawno nie ma któraś z tych spasuje? http://allegro.pl/bateria-energizer-alkaliczna-6lr61-9v-i6699925071.html http://allegro.pl/bateria-alkaliczna-energizer-9v-6lr61-1szt-i5563015287.html http://allegro.pl/bateria-alkaliczna-duracell-industrial-9v-10szt-fv-i6938701135.html z góry dzięki za info EDIT: w sumie roziwązałem sobie problem...
-
Dodatkowe gniazda zapalniczki w schowku pasażera
Trzeba szukać, czasem się pojawia, ja sobie osobiście ze stanów sam ściągnąłem ze 2 lata temu, bo nie chciało mi się czekać
-
Dodatkowe gniazda zapalniczki w schowku pasażera
Patent spoko, jednak moim zdaniem najlepszym wizualni rozwiązaniem jest zaintalowanie popielniczki przedniej z wersji USA... popielniczka ta ma wbudowane gniazdo w sobie.
-
Schowki foteli przednich - montaż
Hi, Może ktoś podać numery tych szufladek pod fotele full elektryczne? A4 B7 fotele + pamięć... są uchylane i szufladki, czy tylko te uchylane?
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Siemanko, Piękna sztuka, co masz na myśli pisząc o tym kabelku? chodziło o to, że instalacja od schowka do air baga już jest?