Treść opublikowana przez kaned84
-
Zasięg 2000km bez względu na ilość ropy w baku
niestety... mam już nastepny licznik, tylko póki co czasu na niego brak
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
są sznase że podejdzie do modelu wyprodukowanego po 06.2002. Pewności jednak nie mam, wyglada podobnie, pytanie tylko czy długości przewdów są takie same. Ale tak naprawdę przerobienie tej wiązki w schowku to najmniejszy problem, przeciągasz2 przewody od wyłącznika do gniazda i gotowe. Więc, wiązka jest, ale nie pasuje (długość kabli), jak przełożę pin'y do mojej obecnej instalcji z wiązka do wtyczki będzie okej , także połowa sukcesu jest
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
W takim razie zaryzykuję, ostatnion wrzucalem podsufitke z pakietem swiatla + wiazka, może u mnie pójdzie gładko ponieważ lampa podsufitki ma sygnalizator air bag'a ktory ... Dziala Wysłane z mojego GT-N5100 przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Jak myślicie, podejdą te instalacje p&p? http://allegro.pl/show_item.php?item=5039785962
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Panowie, Temat bardzo fajny i konkretny, ale nie wypadałoby zmoderować pierwszego postu? Zaoszczędziło by to spamu w temacie, sam przebrnąłem przez ok 30 stron i ufff
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Przekonalem sie o tym odkrecajac poduche, dzieki Wysłane z mojego GT-N5100 przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Pytanie, mam kiere i poduszke z a4 b7 + oczywiscie lacznik z poduszki z b7. Kiera jest bez multi bo nie ma takiej potrzeby, czy podejdzie p&p, czy trzeba cos jeszcze? Wysłane z mojego GT-N5100 przy użyciu Tapatalka
-
Zasięg 2000km bez względu na ilość ropy w baku
czyli jak wsad nic nie pomoże nowy, to co innego luty czy coś puściły? ehhCzytaj ze zrozumieniem. Wsad jest uszkodzony. W licznikach z B6/B7 nie ma możliwości wgrania nowego wsadu ponieważ każdy wsad jest zgrany z jednym licznikiem i nie można sobie ich podmieniać jak w przypadku B5. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk W takim razie pytanie, skoro ma sie kopie wsadu, ktory sie uszkodzil w pozniejszym czasie, to czy po wgrsniu go ponownie bedzie dzialac? Wysłane z mojego GT-N5100 przy użyciu Tapatalka
-
licznik w kolorze, ześwirowany obrotomierz, zasięg na baku
Temat napisałem bo ten który wskazujesz dochodzi do pewnych wniosków, ale urywa trop i wydaje mi się można go zamknąć. Licznik kupiłeś niesprawny. Dlatego to wygląda jak wygląda. Co do 2000km znam ludzi którzy z tym sobie radzą. Jednak wysyłka licznika w takim wypadku jest konieczna. Jest to kwestia zapisanego eepromu w liczniku, jeżeli chodzi o zasięg na baku Tutaj próbuję sobie radzić adaptacją kanałów 3, 29 i 30 i coś powoli zaczynam uzyskiwać (wskażnik baku paliwa zaczyna pokazywać prawidłowo, przynajmniej w ciągu najbliższych 200 - 300 km się dowiem, tak samo zasięg, po pewnych ustawieniach zaczyna pokazywać mniej więcej prawidłowe wartości, martwi mnie ten obrotomierz, rozebrałem licznik, przestawiłem sobie wskazówkę i teraz chodzi od 0 do 2700, jak się pokręci wyżej to automatycznie skala przesuwa się w dół walczę dalej, proszę podaj namiary na swoich ludzi od liczników
-
licznik w kolorze, ześwirowany obrotomierz, zasięg na baku
Witam, Dziś zrobiłem test zegarów, no i nie poszedł zbyt pomyślnie, mianowicie wskazówka obrotomierza zaskwierczała i zatrzymała się na 4,5 tyś obr... teraz pracuje w zakresie od 4,5 tyś do bodajrze 5,2 tyś obr, można to ustawić s powrotem jakoś adaptacją? Bądź w inny sposób? Druga sprawa, licznik był wymieniany z mono na kolor i nie działa zbytnio zasięg, urósł do 2000 km i stoi, czasem przeskakuje na 1980, 780 1860 km na chwilę i wraca na 2 tyś km... i jeszcze nie wymyśliłem jak sobie z tym poradzić... Będę wdzięczny za porady Dzięki z góry, pozdro!
-
Dystans do przejechania na fis
temat również mnie interesuje... bo mam to samo...
-
Wymiana kierwonicy czteroramiennej na trójramienną audi a4 b6
hmmm... raczej nie, jak ja wymieniałem z 4 na 3 ramienną wtyczka spasowała bez problemu.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, Witam, Chyba tego jeszcze nie robiłem, no i przez to nie mogę pisać na forum...
-
Poleć swojego mechanika:)
potrzebuję kogoś, kto ogarnia wymiany liczników z mono na kolor w a4 b6 tdi i kogoś kto ogarnie wymianę licznika w a3 8p z "bez fis" na "fis dzięki z góry!
-
Wymiana licznika na kolorowy w A4 B7 RB8
witam, z góry przepraszam za odkop, poszukuję kogoś kto przeprowadzi podobną operację, ale na śląsku. Mam już licznik z "kolorowym" wyświetlaczem na podmiankę, stary jak i nowy są rb4, ktoś pomoże? Pozdro,
-
Jakie palniki ksenonowe. Pomoc w wybraniu.
Moje zdanie jest takie, że 6000k w nocy nie świeci, najlepiej zakupić coś zbliżonego do serii, albo serię
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Jeżeli chodzi o gumowe, to polecam tylko i wyłącznie ori ASO, najładniejsze, najbardziej elastyczne i nie czuć gumy, jak po zakupie tych z PETEX'u...
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
W schwku to akurat mam, ale dzieki za podpowiedz Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
chciałbym sobie tak wyprowadzić usb w tunelu... macie jakieś pomysły? da radę użyć obudowy z listy?
-
[SEDAN] Lotka s-line z laminatu - co to jest warte? jaka cena za ORI?
na angielskim ebay'u kiedys widzialem calkiem, calkiem fajne szpojlery... ale z wysylka wychodzilo prawie jak za nowe oryginal, a to dalej by byl tylko laminat, ktory trzeba bylo i tak pomalowac
-
[ALL B6] Problem z centralnym zamkiem. Jedne dzwi nie zamykają się.
Witam, Mam bardzo podobny problem, miałem połamaną wiązkę w drzwiach, przestało zamykać i otwierać drzwi z pilota (kluczykiem działa), oraz nie skladaja sie lusterka, wymienilem wiazke na nowa, kostka z wewnatrz wyczyszczona, wyglada jak nowa, obecne błędy z VAG'a: Control Module Part Number: 8E0 959 433 AS Component and/or Version: Komfortgerát T01 121 01331 - sterownik drzwi kierowcy (J386) 80-00 - w jednoprzewodowym trybie pracy 01811 - napiecie zasilajace sterownik drzwi kierowcy (J386) 37-00 - uszkodzony pytanie czy dalej szukac czegos w kablach czy szukac sterownika... drugi blad: 01561 - drzwi tylne lewe 61-00 - nie odbezpiecza co to jest i jak sie tego pozbyc? Pozdro, ---------- Post dopisany 21-10-2013 at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2013 at 10:29 ---------- bump?
-
zawieszenie H&R 1.9 tdi quattro
kasowo prawie to samo, koni daje lepsze amorki?
-
zawieszenie H&R 1.9 tdi quattro
Witam, Jak w temacie pytanko, czy zawieszenie z poniższego linku będzie pasowało do mojego samochodu - Audi A4 B6 1.9 TDI Quattro Avant rok 2003? http://www.ebay.pl/itm/200874015730?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649#ht_2127wt_906 Z góry dzięki za pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, Choć na a4-klub zarejestrowany jestem już od jakiegoś czasu, to dopiero 2 dni temu ściągnąłem dla siebie A4 B6 Avant Quattro Pozdrawiam wszystkich