Treść opublikowana przez kaned84
-
Wymiana gałki automat/multitronic
Witam i sorki za odkop... Pytanie czy ktoś próbował wsadzić inną gałkę? Np od Audi Q5 2014 rok? Wiem że tam jest mieszek, ale to zasadniczo nie powinno być żadnym problemem... pytanie tylko czy reszta spasuje?
-
TIPTRONIC A4 B6 B7 demontaż
Witam, Ma ktoś numer tej pikowanej gałki, albo gałkę na sprzedaż? Bo poszukuję właśnie...
-
Fotel pasażera z ISOFIXem
KamusV6, możesz fote podesłać? Faktycznie ten isofix można wsadzić bez rozbierania fotela? Podobno w a3 8p trzeba rozdzielić dolny i górny stelaż...
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Panowie pytanie z innej beczki, da się przełożyć pokrywę zamykającą do innego schowka? Miałem kiedyś schowek ze zmieniarką, potem to sprzedałem, teraz naszła mnie ochota na wsadzenie zmieniarki spowrotem, można dostać sam tył dość tanio, zawias mam sprawny, chciałbym "przód" sprawny przełożyć do innego tyłu schowka...
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Spróbuj napierw bez rejestracji...
-
Zamiana radia symphony II na concert III
W zupełności do a4 b6 powinien wystarczyć zwykły kabel KKL + vcds lit'e (najlepiej go zarejestować, na stronie RossTech'u jest wszystko ładnie opisane co i jak).
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Jak włączysz opcję "szkółki" to powinno się to też włączyć, chyba że samo radio tego nie obsługuje, poniżej masz kodowanie i adaptację (musisz sprawdzić adaptację, czy przyjmie): [56] Coding 0?x0xxx: Options 3 +1 = Analog Input (AUX) +2 = Multifunction Steering Wheel +4 = Telephone 0x?0xxx: Options 2 +1 = Digital Sound System +2 = CD-Changer +4 = Satellite Radio 0xx0?xx: Options 1 +1 = Leather Interior +2 = Diesel Engine 0xx0x?x: Sound System Correction 0 = Sound System (No passive Speakers/No Correction) 1 = Sedan/Coupé with passive Speakers 2 = Wagon/Avant with passive Speakers 3 = Cabriolet/Roadster with passive Speakers 0xx0xx?: Country 1 = Europe 2 = North America 4 = Japan 5 = China Adaptation Channel 002: Driving School Function/Time Display 0 = Speed Display / Time Display blocked 1 = Speed Display possible (selectable via Setup) 2 = Speed Display possible (not selectable via Setup) 3 = Time Display possible (selectable via Setup) 4 = Time Display possible (not selectable via Setup) Note: Driving School functions may not be supported on all variants of these radios.
-
Zamiana radia symphony II na concert III
VCDS...
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Moim zdaniem kwestia kodowania... zegarek jest dostepny do zakodowaniu jako jedna z opcji "nauki jazdy" - albo pokazywanie predkosci, albo pokazywanie zegarka...
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Telematica raczej nie masz, sprobój 7ke - preparation with comfort function, aczkolwiek powiem szczerze, jak podpinalem czy to pod rns-e czy to pod concert/symphony 2+ nawet bez kodowania BT lapal bez problemu...
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
I zobacz co masz w tej puszce
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Kwestia gustu... popielniczka i klima z 1 din w 2 din wygląda po cygańsku, oczywiście moim zdaniem...
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Wszyscy tak kiedyś mówiliśmy
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Zacznij zbierać, też się bardzo zapierałem... ale skończyło się na RNS'e BTW. jakby co mam zbędny symphony 2+
-
Nawigacja RNS-E zwykła czy ledowa, różnice - softy - info
RNs-E bez zewnętrznego dekodera nie czyta płyt dvd... no chyba, że się mylę?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
U mnie działo się sporadycznie coś podobnego na concert'cie 2+, po zmianie concerta na rns'e przestało.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Hmmm... no chyba jednak nie do końca, ponieważ zmieniłem u siebie książkę (zmniejszyłem do limitu 500 szt, zmieniłem nazwy, aby lepiej były wyświetlane na fis'ie) no i tak już jeżdżę i jeżdżę i ciągle stara książka jest, kilka numerów tylko podmieniło bądź usunęło...
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Panowie krótkie pytanko - jak skasowac ksiazke z bluetooth'a? Jest jakis myk czy trzeba w adaptacji kanalow robic reset modułu. Jak zrobie reset modułu to poleci tylko pin i kontakty czy kodowanie tez?
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Nie pociągnie...
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Kolego wszystko masz w 1 poscie ile razy mozna pisac jedno i to samo To które wartości mam zmienić to wiem, bo jest wszystko napisane tylko, że nie wiem jak wejść wgl w to kodowanie kanał 77 Telephone nie mogę wejść wcale, chciałbym zmienić język wybierania głosowego na angielski, bo wk*******cy jest ten niemiecki. to masz cos z k-line do radia, pociagnij sobie bezposrednio do zlacza diagostycznego kline z radia, wtedy bedziesz mogl podlaczyc sie i do radia i do telefonu Problem z modułem kierownicy...
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
U mnie kontakty na fisie pojawiaja sie bez problemu, andek 6.1 modul H na module M tez sie pojawiaja.
-
Rodzaje paneli klimatronic w A4 B6 i B7
Hi, a konkretniej? Które piny gdzie i jak?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Aby na pewno masz to dobrze podłączone wszystko? Wygląda jakbyś miał namieszane w instalacji i kabelek odpowiedzialny za "wykrywanie" włączenia świateł mijania jakby podpięty był pod podświetlenie wnętrza...
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
czy to jest potwierdzone, że chłodzi do 18 stopni?
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Dlaczego dziwne? Ja również nie mam instalacji do lusterka fotochrom, mam xenon i spryski oryginalne i również moduł F.