Treść opublikowana przez Krystian2290
-
Spryskiwacze xenonów
zalałem 5 litrów płynu więc jest pełny zbiornik I tak jak pisałem jak pod kompem dam TEST to spryskiwacze się wysuwają i psikają a jak manetką chcę spryskać to wysuną się na sekundę i odrazu chowają , nic nie psikną nawet.
-
Spryskiwacze xenonów
serfin miałem oryginalne. Robiłem test przez kompa i spryskiwacze normalnie sie wysuwają i pryskają tylko prawy spryskiwacz chyba zatkany bo wysuwa a nie pryska. Ale tylko przez test działa a jak manetką nacisnę to wysuną się i zaraz się chowają nie chcą psikać ;/
-
Spryskiwacze xenonów
jutro spróbuję w razie czego gdybym miał problemy to się odezwę
-
Spryskiwacze xenonów
Jakie kodowanie mce i test elementów w mce ? Nie kumam , nie znam się za bardzo ;/
-
Spryskiwacze xenonów
no kumpel podłączał miernik i własnie nie dostaje wogole prądu przy uruchamianiu sprysków
-
Spryskiwacze xenonów
ale mechanik sprawdził tą pompkę nową i podłączył ją na krótko i zadziałała pompka i spryskiwacze się uruchomiły . Prądu coś nie dostaje, ktoś mi powiedział że może ta manetka do spryskiwaczy jest do wymiany
-
Spryskiwacze xenonów
kupiłem pompkę firmy MEYLE i na włączonych światłach sprawdzałem
-
Spryskiwacze xenonów
Siemka. Pomóżcie mi z jednym problemem Nie działały mi spryskiwaczy xenonów , kupiłem nową pompkę i dalej nie działają, mechanik mówił że nie dochodzi prąd w ogóle , bo podłączył na krótko pod akumulator i spryskiwacze się otworzyły. Nie rozumiem tego. Dodam że bezpiecznik jest dobry .
-
Kto by obejrzał tą A4 Prośba !!
Witam, mógłby ktoś obejrzeć tą A4 bardzo bym prosił audi a4 1.8 tsfi 160km 2008 Krzeszowice . z góry dzięki
-
Zbliża się czas rozstania B6 :)
Chcę sprzedać ale nie za grosze handlarzem nie jestem ale sprzedać chcę bo bedę kupował nowsze i muszę w benzynie ---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ---------- W niemczech też kręcą liczniki ? Bo sprawdzam sobie stronę mobile.de i takie małe przebiegi są
-
Zbliża się czas rozstania B6 :)
jakie pół roku wcześniej ? w czerwcu chcę sprzedać
-
Zbliża się czas rozstania B6 :)
tak chciałem z 20 tys. Bo naprawdę szkoda mi tego autka, od 2 lat nic się nie psuje, wszystko idealnie pracuje , rozrząd wymieniony, 2 miesiące temu całe zawieszenie z przodu , A przede wszystkim auto jest używane tylko w Holandii W Polsce jestem tylko 2 miesiące w roku
-
Zbliża się czas rozstania B6 :)
zdjęcia są teraz możecie coś powiedzieć
-
Zbliża się czas rozstania B6 :)
---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ---------- ---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ---------- ---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------
-
Zbliża się czas rozstania B6 :)
stan wydaje mi się idealny mam kilka zdjęć
-
Zbliża się czas rozstania B6 :)
Siemanko Będę chciał sprzedać w czerwcu Audi A4 B6 2002r. 1.9 TDI Ile mogę za auto wołać
-
brak reakcji na otwarte drzwi prawa strona
Sorry pokazuje mi taki błąd - nr 1562 Prawe tylne drzwi otwarte/zamknięte nie autoryzowane
-
brak reakcji na otwarte drzwi prawa strona
to na starym i na używanym by nie działało ? pokazuje bład komfortu nr błędu 1652
-
brak reakcji na otwarte drzwi prawa strona
Witam, też mam problem, nie pokazuje mi tylnych prawych drzwi że są otwarte, kupiłem używany zamek założyłem i dalej nie pokazuje . czasem mu odwali i pokaże ale częściej nie działa. co to może być ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
pytam bo ja mam jakieś wątpliwości a mechanik kazał mi taki lać, i tak jeżdżę ;/ czytam forum i tak teraz myślę
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Siemanko , Ja mam Castrol 5W40 czy na takim mogę jeździć ?
-
Skrzypi z tyłu
ten dźwięk jest z zewnatrz. Jak jade po dziurach to uchyliłem okno i słychać takie skrzypienie/zgrzyty . Nawet jak na postoju rękoma pobujam nim to też słychać
-
Skrzypi z tyłu
Witam, mam problem , na dziurach albo na "hopce" słyszę jak coś skrzypi z tyłu co to może być lewe tylne koło. I jeszcze gdy jadę na równej drodze to znowu z przodu coś piszczy powyżej 40km/h ;/ Pomóżcie ---------- Post dopisany 02-02-2014 at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany 01-02-2014 at 11:09 ---------- Nikt nic nie wie
-
Czujnik klapy
Witam, jest problem Nie pokazuje mi na komputerze że jest otwarty bagażnik oraz jak otwieram bagażnik to nie oświeca się lampka w bagażniku . Co jest przyczyną ? Dodam że w tylnik drzwiach prawych przy otwieraniu też nie pokazuje na komputerze że są otwarte drzwi /
-
Spoty wrocławskie
No i ogrzewanie działa , skręcone wszystko