Treść opublikowana przez radzio06
-
A4 B5 Navi RNS-E
Siema, w swojej liftowej B5 mam duża navi RNS-D i myślałem zamienić ją na RNS-E i moje pytanie co mi jest potrzebne? kosz pod RNS-E, kostki są te same do podpięcia? Jak to wygląda.
-
Co myślicie o tym grilu?
Hej, co myślicie o tym grilu? Myślałem go założyć na jakiś okres czasu.... Jest sens to zakładać? wygląda to w miarę? GRILL GRIL ATRAPA RS AUDI A4 B5 94-00 SEDAN KOMBI (4026340857) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Montaż tempomatu A4 B5
Na kostce od manetki i manetce mam piny zgadza się, ale nie wiem gdzie podpiąć mam w biała kostkę jak tam nie widziałem żadnych pinów....
-
Montaż tempomatu A4 B5
Siema, mam problem,przymieżałem sie do montażu tempomatu w mojej A4, manetkę mam, kostkę jakąs dostalem z 6 żoltymi kablami do lutowania, moja a4 to ostatnia B5 2001r AJM, pierwsze rozebralem dolną czesć kokpitu i obudowe ECU, wyciaglem biala kostkę, rozebrałem ją, wysuwając element z niej i nigdzie nie mam poznaczonych pinów jak i na dolnej czesci kostki ktora zostaje w listwie jak i na gornej czesci ktora wypialem do gory, nigdzie nie ma pinow, ponadto w kostce nie mam żądnego czarnego koloru, prawie wszystkie kable są dwu kolorowe, do tej dolnej czesci kostki ktora zostaje w listwie idzie 9 kabli o kolorach : brazowy z zielonym, czerwony z zielonym, szary, biały z czerwonym, czerwony z czarnym, brazowy z czerwonym, zolty z brazowoym, zolty z zielonym i szary z zoltym i tyle. Z manetką tempomatu dostałem kostkę z 6 zoltymi ucietymi na koncu kablami ktore trzeba lutowac, pinow nie mam poznaczonych i nie wiedzialem jak i gdzie podpiąć zeby czegos nie upalić. Kiery i starej manetki nie zaczelem jeszcze sciagac nawet. Ktoś pomożę czemu nie mam pinów i rózne kolory kabli? Może przez to ze to ostatnie wydanie B5 czyli 01r?
-
A4 B5 Avant, jaka Lotka na tylną szybę?
Ok dzięki ---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ---------- Taki klej będzie i wystarczy? Boll Klej do szyb samochodowych + GRUNT+ aplikator (3767724478) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
A4 B5 Avant, jaka Lotka na tylną szybę?
Hej am pytanie, jaką założyć lotkę na tylną klapę do A4 B5 AVANT, żeby ładnie wyglądała jak a'la RS4 czy ta będzie? AUDI A4 B5 1995-2001 AVANT SPOILER RS4 look TUNING (3785181753) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i na czym najlepiej ją skleić zeby się trzymała?
-
Problem z hamulcem podczas hamowania
Mój problem rozwiązany, przyczyna-czujnik ruszony/wysunięty. Dzieki i pozdrawiam.
-
Problem z hamulcem podczas hamowania
U mnie pojawil sie kolejny prbolem, podczas trasy, jak tylko zacznie padac deszcz i nawiechnia zrobi sie mokra to podczas hamowania pedal jest gumowe i bardzo slabo hamuje jednoczesnie sciagajc na prawo jakby jedno kolo czy jedna strona hamowala, jak deszcz ustanie i nawiechnia bedzie sucha to tego problemu nie ma, i to jest powiazane z tym ABS-em, nie weim co to moze byc?
-
Problem z hamulcem podczas hamowania
Ja też mam ESP, i za każdym razem jak auto jest nawet w małym ruchu, jak puszcze pedał to słychać taki glos jak uzbrajania sie ABS-u i również światła za każdym razem przygasają./
-
Problem z hamulcem podczas hamowania
Koledzy, temat dalej aktywny, proszę o pomoc gdyż za tydzień jadę na urlop i niestety będę miał tylko pare dni zeby to ogarnąć. Dodam, że oststnio po przejechaniu ok 1300km jak zaczal padac descz podczas hamowania pedal był bardzo twardy i jakby hamowala jedna strona bo strasznie ciagla na prawo przy hamowaniu ale tak sie dzialo przez ok 15 min i wiecej sie nie powtorzylo. Od czego mam zaczac? Czujniki wyczyszczone, lecz nie zmierzone, nowy plyn, nowe tarcze i klocki przod, tylne zaciski wyczysczone , prawy przegub zmieniony. Po zrobieniu tych hamulcow pojawil sie ten problem z nimi, a wcsesniej w zimie swiecil abs ale to byl blad od czyjnika. Pomózcie co to moze byc.
-
AJM Płyn na odpowietrzniku zbriorniczka
O to mi chodziło;) Dzięki!
-
AJM Płyn na odpowietrzniku zbriorniczka
Hej, mam pytańko, Mój AJM jak ostatnio dostał w du*e, kręciłem go do ok 4,5 obr./min to pozniej otworzyłem maskę i dałem palec pod zbiorniczek wyrównawczy w miejsce gdzie jest odpowietrznik i palec delikatnie był wilgotny z płynu, także coś sobie puscił, i chce sie dowiedziec czy to normalne czy cos nie tak, płynu nie ubywa, z temp wszystko ok, ogólnie nic sie nie dzieje.
-
A4 B5 Demontaż dekorów
Ok wszytsko jasne;) Dzięki!
-
A4 B5 Demontaż dekorów
Hej, mam pytanie czy w B5 żeby sciągnąć same dekory w celu ich oklejenia trzeba sciagacz boczki tapicerki z drzwi? Bo w B6 ładnie schodzą same dekory
-
Problem z hamulcem podczas hamowania
Mianpwicie opowietrzyllem pompe Vagiem po czym zapalil sie ABS i po przejechaniu ok 5km dopiero zgasl ale problem ten sam nic nie poomoglo. podejrzewam jak zmienialem przegub zewnetrzny to poprostu zalylem delikatnie inny pewnie i przez to sie tak dzieje jak mysliscie?
-
Złe wskazania poziomu paliwa - problem
Sprawdziłęm błedy VCDSem lecz zadnego bledu nie było, wiec nie weim czy to ten czujni paliwa... ---------- Post dopisany 13-08-2013 at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany 09-08-2013 at 21:08 ---------- Kupiłem czujnik z używki, wyczyściłem, podłaczyłem go tylko bez wkładania w bak i wlaczyl;em zaplon i nic dalej to samo bylo, juz bylem przekonany ze to wina icznika, ale wlozylem go do baku wszystko zakrecil;em itd, zapalilem auto i odziwo wszytsko pokazuje juz ok, to nie wiem czy musi byc w baku czy nie ale n a wierzchu nie pokazywalo dobrze tylko po wlozeniu do ropy w bak, zobaczymy jak bedzie pokazwywalo ok to dobrze jak za jakis czas dalej ten sam proble bedzie to wina licznika...
-
Problem z hamulcem podczas hamowania
Mowisz ze latwo nie zejdzie? W Vagu czy VCDs-ie podajże jest chyba jakas funkcja odpowietrzania pompy orientuje sie ktos?
-
Problem z hamulcem podczas hamowania
Hej, mam problem w A4 B5 AJM, zmienuiałem tarcze oraz klocki, nowy płyn hamulcowy, rozebrane i wyczysczone zacioski w srodku, wszystko odpowietrzone tak jak trzeba i mam problem podczas hamowania z predkosci ok powyzej 100km/h gdyż naciskam pedał hamulca trzymam równo a on jakby delikatnie robił się miekki idąc jakby delikatnie w dół po czym jakby ABS się załączył i nagle gwałtownie przyhamuję, momentalnie ostry hamlec się robi, denerwujace to jest, trak samo nie zaleznie czy jade 15km/h czy wiecej i noprmanie rzyhamuje po czym puszcze pedał hamulca i pedał zaczyna drżyć takjby ABS się załączał. ---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ---------- Tak jKbky ABS się uzbrajał, może trzeba pompę hamulcową odpowietrzyć? |JAk myślicie/
-
Czy ta kiera podejdzię do A4 B5 Lifta?
Dzięki!
-
Czy ta kiera podejdzię do A4 B5 Lifta?
Mam pytanie, czy ta kiera podejdzie do B5 lifta? |Była zalozona w 98r chyba, bnie wiem rozni sie duzym czy malym wieloklinem czy coś? Spasi do lifta? Dzięki
-
Złe wskazania poziomu paliwa - problem
Ok dzięki!
-
Złe wskazania poziomu paliwa - problem
Dzięki, za 3 tygodnie przyajde na urlop to udam się do kogoś żeby mi sprawdził. ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ---------- Wskazówka od paliwa podnosi się tak samo jak od temperatury, czyli z licznikiem bedzie wszystko ok raczej. ---------- Post dopisany 31-07-2013 at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2013 at 22:44 ---------- Jeżli mam ok pól baku ropy a na blacie komornik i wskazoka wygieta to bez obaw moge jechac dalej patrzac na km ile moge zrobic na pelnym baku a nie patrzac na wskaznik. Nie ma takiej mozliwosci ze komp pokazuje 0km do przebycia wskazowka ugieta rezerwa a pol baku ropy, nie stanie mi na drodze? Bo nie zamierzam co 300km stawac i tankowac
-
A4 B5 podłączenie elektr. lędźwi
Właśnie mam ori wiązkę
-
A4 B5 podłączenie elektr. lędźwi
Mazm pytanie, mam fotele zwykłe z airbagami bez zadnej elektr. Kupiłem kubełki z wiązka do podłaćżenia elektr. lędźwi i moje pytanie gdzie najlepiej wpiąć/przeciagnac kable od ledzwi? Gdzie jest ori miejsce?
-
Wymiana paska rozrzadu i pompy wody samodzielnie.Pomocy
Sciągasz zderzak, pas przedni wyciagasz razem z lampami i chodnica, pamiętaj zebyś wczesniej płyn spuścił . Zostanie Ci chłodnica klimy która możesz dać na bok bez spuszczania gazu. Nie nastawiaj się, że wymienisz tylko pasek rozrządu i pompę wody, zwróć uwagę na napinacz hydrauliczny w jakim stanie jest, czy się nie spocił czy nie lata, jak jeszcze nie był zmieniany to niestety kwalifikuje sie do wymiany a nie jest tani ok 250-350zł, jak go nie zmienisz to może się rozlecieći wtedy będziesz miał duży problem, Jeżeli nigdy nie robiłeś tego to nie wiem czy sobir poradzisz.