Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radzio06

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radzio06

  1. A jeżeli chodzi malowanie w chrom to tez będzie dobre rozwiązanie? Jaki będzie tego efekt? Wydaję mi się, że napewno nie taki jak in-pro. |Malował juz ktoś tak?
  2. W sumie to maccie razję, zalęży mi żeby to było dobre i ładnie wygłądało, bo tandety w takim aucie bym nie chciał a myśałem, że te nakładki bedą ok bo ludzie niby kupują ale jak po pewnym czasie mają wyglądać strasznie to podziękuje i pozbieram kasiorkę i założe obudowy jednak Dzięki koledzy za pomoc
  3. Wiem juz je widziałem bardzo ładne. W tym rzecz, że szukam samych nakładek z tego względu, że z kasiorką stoję jak stoję i jak na razie nie moge dać 300zł na takie cacka Za tą kasę mam przyciemnione szybeczki ;P
  4. IOk dzięki za pomoc. Pozdrawiam
  5. Witam,. Chciałem do swojej B5 z 2001r założyć chromowe nakładki na lusterka lecz nigdzie ich nie moge dostać gdyż są tylko wystawione do modeli do 01,99r, bo ponoc lusterka po lifcie od 99r do 01r maja inny kształt i nie ebda te pasować. Potrzebuje takie nakładki ale spasowane do lifta od 99 do 01r, spotkał sie juz ktoś z tym? Gdzie takie coś znajde? Pozdrawiam
  6. Witam, chciałem się dowiedzieć czy gałeczka bodajże S-line mała z chromem sportowa oryginalna, była ona w B6 i B7 czy podejdzie do B5 2001r? Jak myślicie?
  7. radzio06 odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Witam, jestem nowy, ale chetnie bym zawitał na spociku ale dopiero jak moja a4 bedzie gotowa czyili tak za 2 tygodnie ;(
  8. Witam wszystkich ! Mam na imię Radek Jestem z Jarosławia + okolice Mam 22 lata W moim posiadaniu A4 B5 2001r Avant 1.9TDI 116PS - duża kolor navi, SOS, Telematic, Bose itp. Numerek lakieru LZ5K Pozdrawiam wszystkich !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.