Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radzio06

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radzio06

  1. Mam jeszcze numer linki czy kołków do tapicerki, jakby ktoś potrzebował ?
  2. Znalazłem. Jakby ktoś potrzebował numer do przednich drzwi Prawa strona 8j1837016a Lewa strona 8j1837015a
  3. Witam. Czy ktoś posiada numer tego zamka do A4 B8 z 2008 roku ? Drzwi przednie prawe. Muszę kupić zamek ale nie wiem o jakim numerze... Dzięki
  4. Temat do zamknięcia. Założyłem drugi modul radia i wszystko wróciło do normy.
  5. Podpowiesz dokładnie gdzie wejść aby to zrobić. Nie jestem za bardzo zaawansowany jeżeli chodzi o VCDSa. Dzięki.
  6. Witam. Proszę was o pomoc . W skrócie opiszę problem braku Radia i teraz MMI. A4 B8 2008 r MMI 2G Podczas postoju przez cały dzień w deszczu, w bagażniku w lewym boczku kapala mi woda, prawdopodobnie zpachne spływy panoramy. Woda kapa na wzmak i modul radia. Po odpaleniu auta wszystko bylo ok prócz radia które nie chodziło, pisała tylko nota radio nie zainstalowane, do tego płyty z muzyką co jakiś czas przerywaly jakbym wlaczal pauze po czym szło dalej. Wieczorem próbowałem ogarnąć to radio przy czym z tego wszystkiego na cała noc zostawilem włączone pozycje i bateria wydoila się do zera. Musiałem podpiąć kable z innego auta, doczekałem z 10 min aż się doładujemój akkupo czyn odpaliłem na kablach bez problemu. Po odpaleniu zobaczyłem że wyświetlacz od MMI jest czarny i brak podświetlenia guzików. Nic nie reagowalo. Pojechałem na jazdę próbną, po czym zgasilem auto, zamknąłem, po czym otworzyłem i zapalilem. MMI powróciło i chodziło prócz Radia, nadal pisało radio nie zainstalowane. Na drugi dzień odpalam auto i dalej czarny ekran i brak MMI i podświetlenia i tak zostało do teraz. MODUL RADIA W SRODKU BYL MOKRY... I moja prośba co mam teraz zrobić? Wszystkie bezpieczniki dobre. Vcds nie może się połączyć z Radiem, Nawigacja, systemem nagłośnienia, media Playerem oraz Jedn. Obslugi/wskazań Jak naciskam guzik włączenia to na ekran powitalny włącza się na 5 sekund po czym znika i nic więcej. Klimatronic chodzi, wszystkie funkcje lecz nie pokazuje tego na MMI. Czy jest szansa że jak założe inny Tuner radia i wzmak to wszystko wróci do normy czy problem leży w czymś innym ? CO NAJLEPIEJ TETAZ ZROBIĆ? VCDS NIE POMAGA. DZIEKI ZA POMOC.
  7. Dzięki luk330 ... A'la pozycje w kierunkach + halogeny razem z dziennymi.
  8. radzio06 odpowiedział(a) na radzio06 temat w Audi A4 B8
    Działa perfekcyjnie ! Do tego Halogeny wraz z dziennymi.
  9. radzio06 odpowiedział(a) na radzio06 temat w Audi A4 B8
    Dziękiza pomoc. Temat ogarnięty w 5 min. Do.zamknięcia.
  10. radzio06 odpowiedział(a) na radzio06 temat w Audi A4 B8
    Ok dzięki. Jutro będę ogarniał.
  11. radzio06 odpowiedział(a) na radzio06 temat w Audi A4 B8
    Mam Vcds. Tylko nie wiem jak się zabrać do tego. Jakby ktoś objasnil co i jak, to było by git.
  12. radzio06 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Siema. Ktoś podpowie jak ogarnąć pozycję w kierunkach przednich lamp ? Żeby delikatnie cały czas świeciły jak USA ?
  13. Witam wszystkich. Dawno nic nie dodawałem ze względu na brak czasu i na to, że sporo działo się z Audi, ale już wszytsko jest ogarnięte. Audi dostała nowe serce - nowiótki motor ! W skrócie: Oddałem A4-ke na serwis Audi w celu wymiany EGR-u bo łapała czasami błąd. A wiadomo, że nie może być żadnego błedu w elektornice silnika aby mógł wypalać się DPF, nie chciało co chwilę mi się kasować błedu a też nie chciałem zawalić DPF-a. Mieli problem z jego wyciagnięciem, gdyż tak siedział w chłonicy EGR, nie szło nim ruszyć. Udało im się go wydrzeć lecz przy tym uszkodzili chłodnicę EGR, zaczął uciekać płyn . Diagnoza - uszkodzona chłodnica EGR. Zamowili chłodnice EGR, zamontowali, wszytsko cacy. Pojechali na próbę i po przejechaniu kilkunastu km motor zaczał strasznie "grać" . przed serwisem zgasł całkiem i nie odpałił. Sprawdzali ciśnienie i brak kompresji. Prawdopodobnie zostało troszeczkę płynu w kolektorze ssącym po czym podczas jazdy próbnej pociągło płyn. Diagnoza - Motorschaden. A skąd o tym wszytskim wiem? Co działo się z autkiem? Wszystko zaleta Kamerki. Przydała się. I w taki oto sposób założyłi mi nowiótki oryginalny motor - słupek. Cena imprezy ok 20 tys Euro. Lecz ja nie płaciłem nic, wszytsko oni pokryli. Ja za to mogę cieszyć się nową motorownią. Jedyny minus to to, ze powrocili do ori programu. We wrześniu robię nowy program. Nowy Słupek Nowe wtryski 6szt. Oczywiscie w zestawie nowy rozrząd Nowe kolektory ssące Nowa pompa wody Nowa pompa oleju Nowa chłodnica oleju Nowe świeczki Nowy płyn Nowe paski osprzętu, rolki, napinacze EGR + Chłodnica Gwarancja 2 Letnia na mechanike i elektronike Silnika. Także teraz tylko jeździć i się cieszyć. We wrześniu nowy program u Gregora i będzie ok. Jeszcze jedna rzecz, fajne jest to jak wkładam bagnet serwioswy aby sprawdzic stan oleju a jego nie widac na bagnecie, jest bezbarwny jak woda.
  14. A dlaczego nie ? ??? Bez reklamy ale Płytka dobra .
  15. Dzieki za miłe słowa ! Przymiarka 19" na sezon zimowy
  16. Na zimę czekają już nowe 19. Tamte ida na sell.
  17. Chyba 225/40 był. Żeby nie było, że tylko wyjeżdża i wyjeżdża z garażu
  18. radzio06 odpowiedział(a) na K2 SIEMION temat w 2.0TDI
    Czy aby na pewno to jest odpowiedni dzial na tego typu sprawy ? Ps. Przy robieniu programu dobrze bylo by zrobić ori temp EGT
  19. Haha dobre ! Wiesz, szkoda tego 3.0 żeby tylko palić, wyjeżdzać z garażu i wjeżdżać coś tam nia jeżdżę. Kiedyś może uda mi się strzelić foto jak jest brudna. Kamerka to Blaupunkt. Nie jest jakaś extra rewelka, kosztowała 300 PLN ale chodziło głównie mi o gabaryty, aby była mała i mocowana bezpośrednio do szyby a nie jak większość na przyssawke i wisi to... podpialem sobie dodatkową zapalniczke pod oryginalna, kabel od kamerki ladnie schowałem, widać go tylko przy wejściu do kamerki. I wtyczkę z dodatkową zapalniczka umieściłem w tunelu pod mieszkiem... A oryginalna zapalniczka wciąż wolna
  20. Chyba dobrze piszesz... aż jutro sprawdzę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.