Treść opublikowana przez Icetruckkiller
-
[ALL B5] Audi S4
ta druga fotka w ruchu robiona czy po prostu taki efekt?
-
Kontrolka ciśnienia oleju
haha gdyby nie ty to ja bym te auto miał wyprzedziłeś mnie o 1 dzień z kupnem
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan czy takie ramiona Ramiona Wycieraczek AUDI A4 B5 1.9 TDI 01r LIFT (2492877099) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wejdą mi bezproblemowo do przedlifta?
-
[B5 AHU] Czarna porzeczka 18 cali, gwint 1999 1.9tdi
narazie tego typu rzeczy odkładam na bok, finanse nie za ciekawe ^^
-
[B5 AHU] Czarna porzeczka 18 cali, gwint 1999 1.9tdi
Wtryski 216 TDI Bosch 0.216 0,216 DSLA150P764 (2513139514) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. 216 za 600zł nowe.
-
[B5 AHU] Czarna porzeczka 18 cali, gwint 1999 1.9tdi
kwestia tylko ile z takich AFN'ów moge wyciagnac dodatkowych konikow..? czy nie lepiej odrazu poczekac i 216tki wkladac jak juz.
-
[B5 AHU] Czarna porzeczka 18 cali, gwint 1999 1.9tdi
zobacz co radimm wyzej napisal
-
[B5 AHU] Czarna porzeczka 18 cali, gwint 1999 1.9tdi
A co w tym dziwnego?? Lift był od połowy 99r, wiec w tym roczniku wychodziły przedlifty i polifty Dokładnie. A co do listew to na obramowania okien bedą szły. Wtryski takie jak tu? WTRYSK WTRYSKI VW PASSAT B5 1,9 TDI 110KM AFN (2503205501) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B5 AHU] Czarna porzeczka 18 cali, gwint 1999 1.9tdi
Witam. Stałem się posiadaczem Audi A4 1.9TDI i postanowiłem się podzielić tym faktem z wami na forum Niestety narazie 90 kucy ale będzie chipowanie w niedalekiej przyszłości. Przebieg ok 200 tys. Auto to jeszcze rok modelowy 1998 ale w dowodzie mam juz 1999. hmm. Przód polift(ktoś już grzebał) niestety nie podłączył przednich halogenów. Mój wkład dotychczasowy to podstawowe rzeczy: nabicie klimy,klocki+tarcze przód i tył, gałka ukł. kierowniczego, wymiana węża turbosprężarki (dziura) i jeszcze czeka mnie pewnie coś bo u mechanika nie byłem a chyba olej kapie : ( Przednia szyba zarysowana, półkole od wycieraczek zjechanych chyba, dosyć głęboka rysa więc tylko wymiana szyby... WYPOSAŻENIE: -klimatronik -fotele skóra -elektr. szyby przód -szyberdach -podłokietnik tył(dzielone siedzenia) -głośniki przód+tył oryg. -hak PEKA -ori alu 15' -dywaniki welur audi -wycieraczki bosch -centralny z klucza(domykanie szyb) CO ZROBIONE radio z USB pioneer - zrobione lampy przód polift - zrobione lampy tył led - halogeny przód polift - zrobione (niepodłączone) wymiana oświetlenia na LED - zrobione alufelgi oryg. audi 18' 235/40 - zrobione obicie kierownicy skórą i ręcznego - podłokietnik przód - nadkole S4 - zawieszenie gwintowane FK AUTOMOTIVE - czekam na nie centralny z pilota - żarówki przód philips bluevision - malowanie zacisków - srebrne ramki na rejestracje - zrobione demontaż haku - dospawanie końcówek wydechu - zrobione chip - wtryski z AFN - przyciemnienie szyb - listewki chromowane - zrobione podświetlane nawiewy - wymiana licznika na FIS - polerka, matowanie - Panowie co jeszcze? Ze środka fotki za jakiś czas. FELGI NA SPRZEDAŻ FOTKI ->> Dzięki za opinie,porady i komentarze:)
-
[B5 ADR] Black & White Test By Bezimienny!!! 17"
fotka w sygnaturce konkret
-
Wieksze kola, wieksze tarcze?
Panowie czy zmieniając koła z 15' na 18' warto zmienić też tarcze i klocki na większe?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam panów, czy jest ktoś z was ze śląska kto by mi zrobił FISa? Oczywiscie dogadamy sie bo wiadomo robocizna kosztuje ale oczekuje takiej 'klubowej' ceny a nie jak od profesjonalnego elektryka Priv jc.
-
Sterownik centralnego z allegro
Mam wersje audi z kluczykiem bez opcji pilota, czy zamontowanie takiego sterownika STEROWNIK CENTRALNY ZAMEK AUDI VW PILOT SCYZORYK (2493700179) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. będzie normalnie śmigać jak w oryginale?
-
Co zrobić z końcówkami wydechu w Audi A4 B5 1.9TDI?
no ale te fabryczne dość wystają wiesz jak kupie koncowki i przyspawam to będzie widać te fabryczne i tak
-
Dobrzy chiptunerzy
Jaki koszt w dynosofcie
-
Dobrzy chiptunerzy
Chce przerobic 1.9tdi (90km) gdzie na slasku (okolice gliwic)
-
Co zrobić z końcówkami wydechu w Audi A4 B5 1.9TDI?
Moje koncowki wydechu wygladaja mniej wiecej tak jak na tym zdjeciu (sa skierowane szpetnie w dol) Co z tym zrobic? sa jakies nakladki/koncowki pasujące na to? czy moze trzeba je uciąć i wlozyc koncowki nowe a moze jakis inny pomysl? brzydko to wyglada
-
1500zl na tuning wizualny
felg już nie ma pytałem się n priv
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
ładna