Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RobertWS

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RobertWS

  1. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Każdy do innej sondy:wink: a jak tak mówicie o wtryskiwaczach gazu to ja mam OMVL gdzie po 140tys zostały zregenerowane i już nastepne 20tys hulają
  2. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Dawid u mnie jakby się uspokoiło z szarpaniem, ale jeszcze wyczuwalne:wink: Ssanie już ze 3 dni 1100, wkreca się jak nigdy, aż buda chodzi i spalanie 12.7 lpg:decayed: Ten samochód szybciej zmienia zdanie niż kobieta:grin: Może musisz jechać wyregulować gaz, mi jak się mapy rozjechały to 20/100l miałem emerycką jazdą.
  3. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Ale co miałoby wisko do tego? Bo nie kumam:wink:
  4. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Darek dobrze mówisz, to musi być ecu. Tak sobie przypomniałem, że wtedy co uszczelniałem kolektor to dobre 2 tygodnie samochód stał z odłączonym aku. Ja uznałem wtedy, że wina była po stronie kolektora, a może to ecu sie zresetował totalnie wtedy? nie wiem... Najgorsze, że to nie jest czujnik, że można sprawdzić rezystancje i po sprawie. Tu trzeba grubego elektronika co się zna na tym.
  5. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Zawiało mnie, ledwo z wiaty wyjechałem:kwasny: nie ma to sensu dzisiaj,
  6. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Jak dla mnie układ WN nie ma tu nic do rzeczy, Jak cisnę pedał, nawet delikatnie czy też mocno, to nie ma żadnego szrpania, ale jak go popuszcze to wtedy szrapniecie i dopiero hamuje silnikiem, przy ponownym dodaniu znowu szarpanecie i dopiero przyśpiesza. To jest coś takiego jakbym miał wszystkie poduchy pourywane. Myśląłem, że to właśnie one, ale później ustało po rozbieraniu kolektora i znowu teraz wróciło ze zdwojoną siła:decayed: Idę zobaczę jak z tą pompą, mniejszy mróz może tak nie będzie wyłą i sprobuje pomodzić troche. Najwyżej wyjmę ten moduł na noc
  7. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Ja Panowie nie sprawdzę ,bo mam nieszczelność we wspomaganiu, pompa wyje i pieni sie i samochód uziemiony do końca tygodnia:kwasny: A wczoraj zrobiłem wreszcie klimatronik, a tu taka nowośc:facepalm:
  8. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Własnie wiem, że nie mamy, myslał, że to 2.8 aah:decayed:
  9. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Ja nie mam w okolicy drugiej v6 żeby sprawdzić, coś podmienić. Dlatego pytam się was, jak jest u was, a jak u mnie. Bo kogo mam się zapytać...? Byłem miesiąc temu u jednego dośc znanego mechanika w mojej okolicy, to się kłocił ze mną, że mam przepływkę przy filtrze:decayed: Sprawdził vagiem, że nie ma błędów i mówi "ej i jeździj" bo jest dobrze wszystko... i taka gadka. Na servis mnie nie stać, bo będą szukać 3 dni i fakture na pół wartości samochodu wystawia... A przypadkiem moduł nie jest przkręcony do filtra powietrza, tak jest u mnie przynajmniej.
  10. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Ja mam to samo, jak więcej niż -10 to mam obroty 1100 na ssaniu. a jak bedzie -5 to już 1300:wink:
  11. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Na mojej jest jeszcze farba przy śrubce, takżę chyba nie grzebana, a 3 dni temu ją założyłem doopiero:kwasny:
  12. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    mało odporny na zimno jestem:grin:
  13. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Podobno od srodka jak jak się dywanik odwinie to widać ten węzyk, ale jeszcze nie testowałem czy to prawda:decayed:
  14. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Ja miałem strasznie sparciałe te wężyki, wymienilem wszystkie prócz właśnie tego, może gdzieś nim właśnie lewe powietrze ciągnie:wink:
  15. RobertWS odpowiedział(a) na gargus8 temat w 2.8
    Sam szukałem i wiem, że są drogie. Dlatego kupiłem od 2.8 uzywany za 30zl i przerabiam na lekko przelotowy i zobaczymy jak wyjdzie:wink:
  16. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Sony dark dobrze mówisz, musi być chyba z tą samą końcówką, bo będzie wywalał błędy.
  17. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Ja mam K
  18. RobertWS odpowiedział(a) na gargus8 temat w 2.8
    Jak z robisz przelot, wywalając kata i środkowy, a zostawisz tylko końcowy tłumik, to nie radzę w trasę jechać głowa Ci peknie od buczenia:grin:
  19. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Cięzka sprawa z tym, żeby nie moje finanse w tym miesiącu to już bym po ECU jechał i przetarł szlak:decayed: Muszę się przemęczyć do wiosny z tym...
  20. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Jak już to właśnie od a6 c4 bym szukał. Nie słyszy się takich problemach jak my mamy, no i obroty, piękne 1100 na ssaniu, a nie 1300 prawie.
  21. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Skoro to taka częsta przypadłość w tych sterownikach to wolałbym oddać swój do poprawki, niż wywalic 200-300zl i mieć dwa trefne. A mam pytanie czy od C4 podejdzie? Immo trzeba by przerobić oczywiście
  22. RobertWS odpowiedział(a) na RobertWS temat w 2.8
    Jak raz dałem mu po obrotach, to błędy od czujników wałków rozrządu złapał. Przekracza ustalone wartości, obrotów i parematry czujników zapisane w sterowniku. Obroty idą jak na gaźniku i ewidentnie nie ma odcięcia. Nie jest to jakoś dokuczliwe, bo mało gazuje, ale lubię mieć samochód w 100% sprawny.
  23. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    U mnie sprawne, trochę łożysko rzęzi:wink:
  24. RobertWS odpowiedział(a) na RobertWS temat w 2.8
    Dobrze widzi obroty, jakiś czas temu porównywałem, błędów żadnych też nie widzi, po za tym odcięciem samochód mechanicznie i elektrycznie jest 100% sprawny. Czyli mam rozumieć, największe szanse ma ecu za bycie winowajcą?:wink:Najlepiej byłoby podmienić ecu z innego.
  25. RobertWS odpowiedział(a) na RobertWS temat w 2.8
    Raczej chipa nikt nie robił:decayed:A da się jakoś vagiem wejść, żeby sprawdzić?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.