Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RobertWS

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RobertWS

  1. RobertWS odpowiedział(a) na RobertWS temat w 2.8
    Nie ma i na PB i na LPG, Piłowałem raz i to na PB, z reguły mam zasade jak chce popałować samochód to nigdy na gazie. Kiedyś jak chciałem kupić a4 to oglądałem taką 2.6 co na gazie miałą odcięcie przy 5tys. można było na każdym biegu do odcięcia walić Moim zdaniem nie ma co porównywać japońskich silników do wolnossących audi:wink:
  2. RobertWS odpowiedział(a) na RobertWS temat w 2.8
    Ma gaz od kwietnia 2013, ale to poprzedni właściciel zakładał, kupiona już bez odcięcia:decayed:
  3. RobertWS odpowiedział(a) na RobertWS temat w 2.8
    W tagu jest ACK. 2.8 193KM. Wchodzi powyżej 7tys. i ma chęć iść dalej.
  4. RobertWS opublikował(a) temat w 2.8
    Panowie, no nie ma w ogóle:decayed:, aż strach kręcić do końca. Błędów brak. Od czego zacząć. Jakiś czujnik jest za to odpowiedzialny?
  5. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    No tak, ale chyba mają coś w stylu ETKA. Nie z każdej części da się spisać numer, może być zniszczona, badź zgubiona. Niby servis, a ludzie pracują zieloni jak trawa:facepalm: Dawid sc trzymam kciuki:good:
  6. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Ja rok temu się pytałem, to wielkie oczy zrobili i powiedzieli, że nic takiego nie maja:decayed: Tak nawiasem zapytam, jakie masz obroty na ssaniu?
  7. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Mając na wierzchu wszystko, spasowałem przepustnice z plastikowym dolotem nakładanym na gumowa uszczelkę. Był taki luz, że dało się nim na boki ruszać luźno. Nie wiem czy to w czymś pomoże, czy lewe powietrze przed przepustnicą wpływa na pracę silnika. który nie ma przepływki. Wcisnąłem kabel w tą uszczelkę, jest ona jakby podwójna i wchdzi teraz ładnie na ścisło wszystko:wink:
  8. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Patrząc na gr. 000 kolumna 6 i 7. kontrola lambdy bank 1 i 2. Masz niskie wartości w porównaniu do mnie. Ja robiłem logi na PB, więc możę stad ta róznica.
  9. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Oto chodzi, coś przełożyć, coś podmienić, napięcia pomierzyć. Niby proste czynności, a samemu to moźna pół roku dochodzić... A tak nawiasem, Patrzyłem jeszcze dzisiaj na te moje logi. Na wolnych obrotach otwarcie przepustnicy pokazuje mi 0.4 (grupa 02 kolumna 1) i przy pierwszym dodaniu lekko gazu, nie zmieniło się nic. Dopiero za drugim razem pokazało 10. Sony-dark albo Dawiid sc wrzuciłby któryś z kolegów logi dla porównania:wink:
  10. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Szkoda, ze mojej okolicy nie widzę nikogo z 2.6. co dwie głowy...
  11. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Waskivw - Sondy wymieniałem latem, spalanie mam w normie, żadnych błędów, ale przyjrze się im. Ale nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz, jak samochód jest jeszcze zimny to podnoszą mi się obroty przy naciśnięciu sprzęgła, gdy zmieniam bieg np. Wraz z temperaturą to znika. Wędrują jaki 500rpm w górę i dopiero spadają.
  12. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Waskivw - Poczekałem, aż osiagnie ponad 80 stopni i dopiero zrobilem logi. Także cały czas na wolnych obrotach się nagrzewałą Sony dark - Możliwe, że mam coś z ta przepustnicą nie tak.
  13. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Z tego co wiem, powinny oscylować poniżej 1.000(średnia mieszanka) na rozgrzanym silniku, więc chyba dobrze.
  14. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Tak jak mówiłem wrzucam linki do logów grupa 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM grupa 01,02,03 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM grupa 04,05,06 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Sony dark - Coś w tym jest z rozłączaniem, tak jak mówiłeś. Tylko, żę mi przycina program pow. 2500tys, a jak spadnie to dalej działa.
  15. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    A jak linkę naciągnęliście? Ja jak ten klinik wyjmę i maksymalnie ją wyciągne zapinając klin na ostatni ząbek to dalej luźno:kwasny:
  16. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Po niedzieli kupuję przetwornice do lapka, to sprawdzę na dynamicznych:wink: bo na statycznych do odciecia gaz i nie rozlącza.
  17. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    To powinno i na statycznych przy przegazowaniu przeciez, a u mnie sie tak nie dzieje.
  18. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Logi sam bym chętnie porównał. Mogę zrobić statyczne tylko, bo baterii nie mam lapku. Kata u takiego handlarza sprzedawałem co po mechanikach jeździ i skupuje. Możesz poszukać skupów katalizatorów, na złomach popytac. Jak masz siatke z obu stron to jest dobrze:wink:
  19. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Tyle mi dali, zależy jaki masz, bywają też mniejsze to kolo 200zl płacą. Jak masz zapchany to faktycznie możę mulić silnik, zresztą to dość niezdrowe dla silnika,
  20. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Kata usunęłem rok temu,żadnej zmiany dynamiki czy dźwięku, ale 280zl wpadło w kieszeń
  21. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Mi się zdaje, żę to ma związek gdzieś przepustnica - kolektor na 100%. W tamtym roku wyciągałem wszytko, kolektor, ptrzpustnica, krokowy. Wszystko na czynniki pierwsze, nowe uszczelki, wymyte i wyczyszczone wszystko. Poskładałem a tu szok. Nie ma szarpania o którym piszecie, a wcześniej nie dało się równym gazem jechać Aż mi się geba śmiła jak się gazem bawiłem:decayed: Ale czuje, że problem powraca u mnie znowu:kwasny: Jak zrobię drugi samochód to w następnym tygodniu, to zdejmuje kolekotor w swojej ponownie i zobaczę co się tam dzieje.
  22. RobertWS odpowiedział(a) na dawid_sc temat w 2.6
    Właśnie ssącym. Uszczelniałem go za względu na podwyższone obroty, a po wymianie uszczelek, szarpanie jak ręką odjał.
  23. RobertWS odpowiedział(a) na dawid_sc temat w 2.6
    Ja miałem takie szarpnięcia, gdy kolektor miał przedmuchy. Praktycznie nie dało się jechać równym gazem, jakby poduchy pourywało.
  24. RobertWS odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Ja bym stawiał na czujnik prędkości.
  25. Chętnie i ja się dowiem, bo i mnie czeka wymiana krzyżaka:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.