-
[B5 AVG] Ogrzewanie tylnej szyby a zakłócenia radia
Cześć. U mnie też jest ten sam problem z szumiącym radiem gdy odpalam ogrzewanie tylnej szyby znalazł ktoś skuteczne lekarstwo na to może kolega sycuu rozwinie trochę bardziej swoją myśl ? Pozdrawiam
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Dobrze tak zrobię. Dzięki Hejka. Przymierzam się w końcu do kupna uszkodzonych czujników ale na aledrogo są nowe pewnie chińskie i używki ori nie wiem na co sie decydować lepiej używkę czy nowy Chińczyk ?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Kurczę nie brałem pod uwagę że to może być kabel za słaby dzięki coś wymyślę pozdrawiam
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
A to szkoda. Dwa czujniki cykają a dwa nie dlatego chciałem podpiąć vaga a tu d*pa sterownik nie odpowiada i nie wiem czy szukać innego sterownika czy wymienić czujniki na pałę?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Wiem kolego że muszę mieć 4-kanałowy do prawidłowego działania, chodziło mi o samo sprawdzenie czy połączę się kompem żeby wykluczyć uszkodzony sterownik 4-kanałowy czy nie?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Dzięki. Witam. W końcu udało mi się założyć pdc na tył, ale ku mojemu zdziwieniu po wrzuceniu wstecznego usłyszałem krótkie pik a potem długi ciągły pik. Po podpięciu do kompa kolejny cios w serce okazało się że nie mogę połączyć się ze sterownikiem żeby zweryfikować błędy. Mam też sterownik 8-kanałowy tylko nie wiem czy mogę go podmienić dla samego sprawdzenia czy usterka ustąpi i czy sterownik jest sprawny a problemu trzeba szukać np. w instalacji. Czy też się nie połącze bo mam tylko tył i szkoda czasu marnować? Pozdrawiam
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Rozumiem. Wielkie dzięki Hejka. Udało się kupic moduł i wiązkę i głośniczek. Moduł jest taki 8E0 919 283 A czyli przód + tył a chciałbym zrobic najpierw sam tył i teraz już sam nie wiem czy to w ogóle zadziała czy też nie. Będę wdzięczny za jakieś info. Pozdrawiam
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Witam. Zmieniłem zderzak na taki z czujnikami kupię moduł i głośniczek ale brakuje mi jeszcze wiązki od modułu pod kierownice i tu zaczynają się pytania otóż czy wiązka od a6 c5 podejdzie czy muszę kupic taką ze strony kufatec za 30 euro i druga sprawa to czy trzeba zmieniac moduł komfortu do tego czy się obejdzie. Z góry dzięki za info pozdrawiam.
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
Dzięki Dawid
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
czołem pytanie takie mam czy można przełożyc sam środek schowka te półeczki czy muszę szukac w kolorze takim jaki mam ?
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Witam byłem dzisiaj w nomie w katowicach i za grzane spryski życzą sobie 120 zł a adapter 4.50 zł jak by ktoś potrzebował
-
Hałas spod pokrywy po rozgrzaniu silnika
Nie hałasował wogóle podczas pracy silnika (przyspieszanie) tylko przy starcie na początku tylko rano a po czasie nawet na rozgrzanym silniku
-
Hałas spod pokrywy po rozgrzaniu silnika
Czołem panowie jestem po regeneracji wariatora z dużą pomocą kolegi benyA4 za co mu serdeczne dzięki i muszę się pochwalić że stukot ustał jak ręką odjął a było już na prawdę kiepsko nawet na ciepłym potrafił sobie trochę po hałasować. Polecam regenerację tym którzy się jeszcze zastanawiają Pozdrawiam
-
Kupno silnika na co zwrocic uwage ??
O kurcze nie spodziewałem się dzięki za odp.
-
Kupno silnika na co zwrocic uwage ??
Witam wszystkich i bardzo proszę o komentarz na temat silnika 2.0 awa 150 km. Głównie chodzi o jego słabe strony i czy zachowuję się względem oleju tak samo jak ten nieszczęsny alt i takie tam sami najlepiej wiecie Z góry dziękuję i pozdrawiam.
rafalss
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta