Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie zrozumiałem tego
  2. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie spiesz sie tak do tego ...
  3. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no nie Lublin przeciez u Rogala czyli Witka jest z Radomia bliżej niz do Lublina -i po lepszej drodze do Wawy sie leci -warszawa ul. mineralna - od strony radomia w lewo naprzeciwko jak sie skreca na okecie
  4. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kwinto69 ,ale i tak warto miec drugi dekoder hd obraz o niebo lepszy niz sd ,a jak w ogóle nie ma to kanałów wszystkich nie masz na drugim ,pozdro
  5. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    auta tankowalismy w schengen - misteczko w luxemburgu -tam maja malutkie podatki ,w niemczech 1,40 euro paliwo , auto golf V 2006 rok 1,9 tdi 105 PS 5D -jest na sprzedaz jak by co---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ---------- a pytales w vectrze o drugi bo można u mojego ojca są dwa dekodery -jakies grosze sie dopłaca co miesiac -po co takie kombinacje no i dekoder dadza za darmo
  6. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    MCM byłem w twoich okolicach ale auto kupione w Merzig kolo granicy francusko -niemiecko- luxemburskiej , auta tankowalismy w schengen ,cena 1,21 euro tanioszka -taniej niz u nas
  7. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    bo baranki teraz zdaja ,uczyli sie na pamiec testow ,teraz trzeba sie 15 sekund zastanowic to olaboga heh ,traz komus kto jeździ latwiej bo dużo pytan te po3 punkty z zachowania na drodze jest a nie jakies głupoty czy taczkami po autostradzie wolno jedźic a tak b nie c nie wiem heheheh
  8. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    z jednej strony racja jak przyjął mandat to przyznal sie do winy ze za szybko jechal co za tym idzie posrednio przyczynil sie do zaistniałej sytuacji ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- dobrze mu powiedział temu Tuskowi nieudacznikowi---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- panowie tescik swojej wiedzy http://www.ekursy.prawojazdy.com.pl/testy2013/index1.php?idCourse=148&radio=1
  9. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    bo w radomiu zawsze było krucho z robota od tego 97 roku ,czesc w warszwie znalazła czesc wyjechala ale juz zdazyla wrócic a zakladów cały czas ubywa ile moze ludzi prowadzic swoja dzialalnosc tylko ,musza byc jakies zaklady zeby tak duze miasto miało prace
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie wyjdą bo niby kto -ja sie nie wybieram i nie słyszalem zeby inni ,no moze tzw prawdziwi polacy -to Ci co wiedza ze był w zamach w smolensku -ale cale szczescie jest ich nie tak wielu jak by sie mogło zdawać -trzeba pracować i nie dawac sie i tyle a nie chaos tworzyc.Mi to pasuje ze bedzie biedronka lepiej niż była droga billa bill i jak tam zwał ,nawet nie wiecie jak ludzie placza ze nie ma na michalowie duzego marketu czekają z utesknieniem kiedy tam cos otworza i nie wazne jak to sie bedzie nazywac ,a ze bedzie jeszcze lidl i kaufland i dobrze niech bedzie ijeszcze i 20 markeów bedzie praca i wiekszy wybór dla konsumenta a za tym i ceny musza byc konkurencyjne
  11. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mam paru kumpli sędziów ,wiec zawsze jest mozliwość
  12. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ale w sądzie będzie się czego zaczepić jak by sprawa zaszła aż tam
  13. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    i co płaczesz -dobrze - bedziesz mial przy robocie sklep spozywczy Inspektor od fotoradarów radzi, jak się wymigać od mandatu - Finanse - WP.PL takie fotoradary maja nasze miski że sama ITD wymienia kiedy nie trzeba przyjmowac mandatu -trzeba bedzie sie powoływac na to pismo i wykuć na blache jak 10 przykazań
  14. to jak bys pokazal inne auto a 023 w tym czasie nie zrbłies ?
  15. kupic nowe ale to drogi interes albo sprawne uzywki -bo twoje wyzioneły ducha przynajmniej z logów
  16. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ponoć tak ,ja miałem kiedyś alfe 164 to przez dwa lata co mialem nic szczególnego nie robilem ,a było czym jeździc 150 PS w tamtych czasach to było sporo tylko w zasadzie bmw miały podobne moce teraz to smieszne wartosci ale kiedys radzila sobie, ale za taka 156 ubezpieczalnie płaca jak by ze złota była byle tylko nie zrobic calkowitej -jakis zderzaczek ,obryske a kupe szmalu wyplacaja ze mozna by było druga kupic prawie -dlatego ze nie ma zastepników do nich i wszystko licza z orginalu hehe
  17. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    kazdy kto lubi samochody powinien miec choc jedną alfe i bmw tak mowił kiedy Jeremy Clarcson w TOP GEAR hehhe
  18. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Mówisz poważnie? Na zdjęciach to takie trochę redło. Odwołuję akcję - już nie szukam youngtimera. Robek skutecznie mnie z tego wyleczył. Nie mam polotu do rezania przy aucie, więc takie auto u mnie szybko się zniszczy. Jednak wolę samochody, które nie budzą żadnych emocji. Takimi nie szkoda mi jeździć po naszych - polskich dziurach. to jest regło no nie on jest tylko brudny za 6000 pln 2002 r diesel plus koszty przywiezienia i opłat za 10pln masz strzałe i to jeszcze nie tak stara
  19. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomaszu znalazłem Ci tanie stylowe auto Alfa Romeo Alfa 156 Sportwagon 1.9 JTD Progression, Euro3 als Kombi in Rosenheim
  20. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie do końca tak jest Tomek ,teraz raczej to są odrębne marki tak samo powiązane jak skoda i seat -audi nie jest juz tylko odpowiednikiem lexusa w toyocie czy infinity w nissanie ,vw robi na swoje a audi na swoje wrecz zaczynaja ze soba konkurowac oczywiscie na tyle ile dyrektor generalny vag group na to pozwoli---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ---------- lepiej jak burki by były i byla ich notatka ,ale jak masz zdjecia z miejsca zdazenia to wal do mzdik ,zadzwon do swojej ubezpieczlni co i jak czy warto z autocasco czy nie stracisz znizek czy jednak z oc mzdik ,robisz na wlasny koszt a potem czekasz na zwrot kasy oczywiscie najpierw rzeczoznawca z mzdik z ich ubepieczyciela
  21. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ne do konca bo jak kupiłes i bedzie w papierze ze miałes 190 000 i bedziesz sprzedawal to na pewno mniej juz nie zrobisz ,bo nawet jak zmienisz szafe to bedziesz musial ustawic ja na prawidlowy przebieg , auto sprowadzone bedzie cofniete ale juz w polsce nie bedzie maiło takiej mozliwosci przy zmianie nastepnych wlascicieli -nareszcie cos pozytywnego kots wymyslił -ciekawe czy juz od nowego roku bedzie to dzialac
  22. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a co pierwszy byl
  23. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ta ,jak szafe cofali to im sie porąbalo i z 300tys zero ustawili heheheh
  24. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tam tylko 4X4 na ramie i jakis reduktor by sie przydal heheheh
  25. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak tuning to mechaniczny ,auto z wygladu seria a robi robote

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.