Treść opublikowana przez odzim
-
SPOTY RADOMSKIE
nie zrozumiałem tego
-
SPOTY RADOMSKIE
nie spiesz sie tak do tego ...
-
SPOTY RADOMSKIE
no nie Lublin przeciez u Rogala czyli Witka jest z Radomia bliżej niz do Lublina -i po lepszej drodze do Wawy sie leci -warszawa ul. mineralna - od strony radomia w lewo naprzeciwko jak sie skreca na okecie
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwinto69 ,ale i tak warto miec drugi dekoder hd obraz o niebo lepszy niz sd ,a jak w ogóle nie ma to kanałów wszystkich nie masz na drugim ,pozdro
-
SPOTY RADOMSKIE
auta tankowalismy w schengen - misteczko w luxemburgu -tam maja malutkie podatki ,w niemczech 1,40 euro paliwo , auto golf V 2006 rok 1,9 tdi 105 PS 5D -jest na sprzedaz jak by co---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ---------- a pytales w vectrze o drugi bo można u mojego ojca są dwa dekodery -jakies grosze sie dopłaca co miesiac -po co takie kombinacje no i dekoder dadza za darmo
-
SPOTY RADOMSKIE
MCM byłem w twoich okolicach ale auto kupione w Merzig kolo granicy francusko -niemiecko- luxemburskiej , auta tankowalismy w schengen ,cena 1,21 euro tanioszka -taniej niz u nas
-
SPOTY RADOMSKIE
bo baranki teraz zdaja ,uczyli sie na pamiec testow ,teraz trzeba sie 15 sekund zastanowic to olaboga heh ,traz komus kto jeździ latwiej bo dużo pytan te po3 punkty z zachowania na drodze jest a nie jakies głupoty czy taczkami po autostradzie wolno jedźic a tak b nie c nie wiem heheheh
-
SPOTY RADOMSKIE
z jednej strony racja jak przyjął mandat to przyznal sie do winy ze za szybko jechal co za tym idzie posrednio przyczynil sie do zaistniałej sytuacji ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- dobrze mu powiedział temu Tuskowi nieudacznikowi---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- panowie tescik swojej wiedzy http://www.ekursy.prawojazdy.com.pl/testy2013/index1.php?idCourse=148&radio=1
-
SPOTY RADOMSKIE
bo w radomiu zawsze było krucho z robota od tego 97 roku ,czesc w warszwie znalazła czesc wyjechala ale juz zdazyla wrócic a zakladów cały czas ubywa ile moze ludzi prowadzic swoja dzialalnosc tylko ,musza byc jakies zaklady zeby tak duze miasto miało prace
-
SPOTY RADOMSKIE
nie wyjdą bo niby kto -ja sie nie wybieram i nie słyszalem zeby inni ,no moze tzw prawdziwi polacy -to Ci co wiedza ze był w zamach w smolensku -ale cale szczescie jest ich nie tak wielu jak by sie mogło zdawać -trzeba pracować i nie dawac sie i tyle a nie chaos tworzyc.Mi to pasuje ze bedzie biedronka lepiej niż była droga billa bill i jak tam zwał ,nawet nie wiecie jak ludzie placza ze nie ma na michalowie duzego marketu czekają z utesknieniem kiedy tam cos otworza i nie wazne jak to sie bedzie nazywac ,a ze bedzie jeszcze lidl i kaufland i dobrze niech bedzie ijeszcze i 20 markeów bedzie praca i wiekszy wybór dla konsumenta a za tym i ceny musza byc konkurencyjne
-
SPOTY RADOMSKIE
mam paru kumpli sędziów ,wiec zawsze jest mozliwość
-
SPOTY RADOMSKIE
ale w sądzie będzie się czego zaczepić jak by sprawa zaszła aż tam
-
SPOTY RADOMSKIE
i co płaczesz -dobrze - bedziesz mial przy robocie sklep spozywczy Inspektor od fotoradarów radzi, jak się wymigać od mandatu - Finanse - WP.PL takie fotoradary maja nasze miski że sama ITD wymienia kiedy nie trzeba przyjmowac mandatu -trzeba bedzie sie powoływac na to pismo i wykuć na blache jak 10 przykazań
-
prośba o analize logów
to jak bys pokazal inne auto a 023 w tym czasie nie zrbłies ?
-
prośba o analize logów
kupic nowe ale to drogi interes albo sprawne uzywki -bo twoje wyzioneły ducha przynajmniej z logów
-
SPOTY RADOMSKIE
ponoć tak ,ja miałem kiedyś alfe 164 to przez dwa lata co mialem nic szczególnego nie robilem ,a było czym jeździc 150 PS w tamtych czasach to było sporo tylko w zasadzie bmw miały podobne moce teraz to smieszne wartosci ale kiedys radzila sobie, ale za taka 156 ubezpieczalnie płaca jak by ze złota była byle tylko nie zrobic calkowitej -jakis zderzaczek ,obryske a kupe szmalu wyplacaja ze mozna by było druga kupic prawie -dlatego ze nie ma zastepników do nich i wszystko licza z orginalu hehe
-
SPOTY RADOMSKIE
kazdy kto lubi samochody powinien miec choc jedną alfe i bmw tak mowił kiedy Jeremy Clarcson w TOP GEAR hehhe
-
SPOTY RADOMSKIE
Mówisz poważnie? Na zdjęciach to takie trochę redło. Odwołuję akcję - już nie szukam youngtimera. Robek skutecznie mnie z tego wyleczył. Nie mam polotu do rezania przy aucie, więc takie auto u mnie szybko się zniszczy. Jednak wolę samochody, które nie budzą żadnych emocji. Takimi nie szkoda mi jeździć po naszych - polskich dziurach. to jest regło no nie on jest tylko brudny za 6000 pln 2002 r diesel plus koszty przywiezienia i opłat za 10pln masz strzałe i to jeszcze nie tak stara
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu znalazłem Ci tanie stylowe auto Alfa Romeo Alfa 156 Sportwagon 1.9 JTD Progression, Euro3 als Kombi in Rosenheim
-
SPOTY RADOMSKIE
nie do końca tak jest Tomek ,teraz raczej to są odrębne marki tak samo powiązane jak skoda i seat -audi nie jest juz tylko odpowiednikiem lexusa w toyocie czy infinity w nissanie ,vw robi na swoje a audi na swoje wrecz zaczynaja ze soba konkurowac oczywiscie na tyle ile dyrektor generalny vag group na to pozwoli---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ---------- lepiej jak burki by były i byla ich notatka ,ale jak masz zdjecia z miejsca zdazenia to wal do mzdik ,zadzwon do swojej ubezpieczlni co i jak czy warto z autocasco czy nie stracisz znizek czy jednak z oc mzdik ,robisz na wlasny koszt a potem czekasz na zwrot kasy oczywiscie najpierw rzeczoznawca z mzdik z ich ubepieczyciela
-
SPOTY RADOMSKIE
ne do konca bo jak kupiłes i bedzie w papierze ze miałes 190 000 i bedziesz sprzedawal to na pewno mniej juz nie zrobisz ,bo nawet jak zmienisz szafe to bedziesz musial ustawic ja na prawidlowy przebieg , auto sprowadzone bedzie cofniete ale juz w polsce nie bedzie maiło takiej mozliwosci przy zmianie nastepnych wlascicieli -nareszcie cos pozytywnego kots wymyslił -ciekawe czy juz od nowego roku bedzie to dzialac
-
SPOTY RADOMSKIE
a co pierwszy byl
-
SPOTY RADOMSKIE
ta ,jak szafe cofali to im sie porąbalo i z 300tys zero ustawili heheheh
-
SPOTY RADOMSKIE
tam tylko 4X4 na ramie i jakis reduktor by sie przydal heheheh
-
SPOTY RADOMSKIE
jak tuning to mechaniczny ,auto z wygladu seria a robi robote