Ja leje Castrola 10w60.Jeździłem na shellu i był dobry,próbowałem totala i klepał zaraz po odpaleniu nie byłem zadowolony,na castrolu 10w40 praca była podobna do shella czyli poprawna.Ale od kiedy spróbowałem 10w60 niczego innego nie chce,już sam olej w dotyku jest inny nie wspominając o pracy silnika w moim przypadku 1.9TDi
Cześć jestem Mariusz z Poznania od paru dni mam a4 b5 po pierwszym lifcie,przesiadłem się z passata b4,można mnie też znaleźć na vwzone lub cultstyle
Pozdrawiam:wink: